حوادث ایرانی همسرم از من به خوبی مراقبت نکرد

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 227
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891

همسرم از من به خوبی مراقبت نکرد

up.php

مرد میانسال زمانیکه دید همسرش هنگام بیماری از او به خوبی مراقبت نکرد، تصمیم گرفت برای همیشه

به زندگی مشترک خود پایان دهد.به گزارش خبرنگار حوزه حوادث باشگاه خبرنگاران، چندی پیش مرد میانسالی با

مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی مدتی بود که بیمار شده بودم، مجبور

شدم چند هفته ای را در بستر بیماری و در خانه بمانم. اما در آن مدت تازه همسرم را شناختم و متوجه شدم که دیگر زندگی در کنار او

فایده ای ندارد. در آن مدتی که من در بستر بیماری بودم، همسرم مرتب غر می زد و حتی حاضر نمی شد یکبار هم که شده با محبت از من

مراقبت کند. هرکاری می خواست برایم انجام دهد، با داد و فریاد و بی احترامی بود. در آن مدت آنقدر از سوی همسرم تحقیر شدم که تصمیم

گرفتم برای همیشه از او جدا شوم.وی افزود:حالا که حالم خوب شده و دیگر بیمار نیستم بهتر است این زندگی را به پایان برسانم تا اگر

در آینده باز هم بیمار شدم، مجبور نباشم تحقیرهای همسرم را تحمل کنم. همسرم در آن مدت کاری کرد که دیگر به او اعتمادی

ندارم و می دانم اگر در آینده به خاطر پیری هزار بیماری دیگر هم بگیرم، همسرم مرا تنها می گذارد. برای همین

درخواست جدایی دارم.بعد از صحبت های این مرد قاضی همسر او را هم به دادگاه خانواده احضار

کرد تا پس از شنیدن صحبت های او در این باره تصمیم گیری کند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
170
پاسخ ها
0
بازدیدها
113
پاسخ ها
0
بازدیدها