حوادث ایرانی همسرم از من خواست مشروبات الکلی مصرف کنم

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 151
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891

همسرم از من خواست مشروبات الکلی مصرف کنم

up.php

وقتی زن جوان در یک مهمانی از شوهرش خواست که مشروبات الکلی مصرف کند، نمی دانست

که پایش به دادگاه خانواده باز می شود. به گزارش خبرنگار حوزه حوادث باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش

زوج میانسال به دادگاه خانواده مراجعه کردند و درخواست طلاق دادند. مرد جوان در خصوص علت آن به قاضی گفت:

آقای قاضی همسرم در یک مهمانی از من خواست که مشروبات الکلی مصرف کنم. در صورتیکه من از خوردن نوشیدنی بیزارم

و همیشه از کسانی که نوشیدنی می خوردند بدم می آید. اما وقتی به یک مهمانی دوستانه که از طرف دوست همسرم دعوت

شده بودیم، رفتیم، همسرم از من خواست که مانند بقیه بروم و نوشیدنی بخورم. جالب اینجاست که وقتی مخالفت کردم، به شدت

ناراحت شد و تا چند روز با من قهر بود. از این برخورد و از این درخواست همسرم به شدت شوکه شدم، تاجاییکه نظرم در موردش

عوض شد و حالا می خواهم از او جدا شوم. بعد از صحبت های این مرد، همسرش نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من فقط از

شوهرم خواستم تا مانند بقیه کمی نوشیدنی بخورد. اما شوهرم موضوع را چنان بزرگ کرده که گویا از او خواستم معتاد

شود. این مرد تصور می کند خودش آدم خوبی است و همه بد هستند. راستش من هم دیگر نمی خواهم

با این مرد خودخواه زندگی کنم و طلاق می خواهم. در پایان قاضی از این زوج خواست برای حل

شدن مشکلشان به مشاوره خانواده بروند و این موضوع را بیش از این بزرگ نکنند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
170
پاسخ ها
0
بازدیدها
113
پاسخ ها
0
بازدیدها