متفرقه هنر هنرمندان عجیب | مانی ۱۳۷۹

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
73
امتیاز واکنش
999
0.494318001325283439_parsnaz_ir.jpg

جیم کری
کمدین بزرگ دنیا و کسیی که میلیون ها انسان را می خنداند خود دچار
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
است.وی 8سال است که تحت درمان دکتر خود می باشد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    0.675091001325283440_parsnaz_ir.jpg

جی کی رولینگ
    نویسنده بزرگ ایتالیایی که یکی از به واسطه هری پاتر بسیار معروف تر شد.او از 20سالگی دچار افسردگی بسیار زیادی بوده و چندین بار بر اساس گفته خودش در فکر خود کشی بوده است.

منبع : پارس ناز

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    2-1538378574.jpg

ز گذشته تا به حال حدس و گمان های زیادی درمورد مرلین مونرو، بازیگر مشهور امریکایی، مطرح بوده است. برای مثال، بعضی افراد مدعی هستند راز راه رفتن «رقـ*ـص گونه» ی مونرو در نقض مادرزادی او نهفته بوده: یک پای مونرو کوتاه تر از دیگری بود. او برای پنهان کردن این نقص، هنگام راه رفتن کفلش را تکان می داد. بعضی دیگر هم می گویند مونرو به عمد پاشنه ی یکی از کفش هایش را کوتاه تر از دیگری می کرد تا شکل راه رفتنش اغواگرانه شود.

مونرو از مشکلات روحی هم رنج می برد: او مبتلا به اختلال دو قطبی بود که باعث بی خوابی، سرخوشی های مقطعی و خشم می شد. وضعیت نامساعد روحی مونرو تأثیر منفی ای در کارش و پروسه ی فیلمبرداری فیلم ها می گذاشت.

منبع : دنیاک

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    482421_191.jpg

هیو جکمن: من سرطان پوست دارم

«لطفا مثل من احمق نباشید، خودتان را بررسی کنید و از کرم های محافظ پوست استفاده کنید!»
    هیو جکمن، بازیگر معروف استرالیایی فیلم هایی مثل «بینوایان» و «گرگ نما»، بعد از اینکه متوجه شد به سرطان پوست مبتلا شده، این جمله ها را به مخاطبانش گفت.جکمن به سرطان پوستی از نوع BCC دچار شده است. در واقع همسرش اولین نفی بود که متوجه توده کوچکی روی بینی هیو شد. هنگامی که پزشکان این توده را برداشتند، مشخص شد در این محل سرطان پوست ایجاد شده است. این بازیگر 3 نوبت تحت درمان این سرطان قرار گرفته است.

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    482431_763.jpg

رابرت داونی جونیور: اعتیادم را با کونگ فو ترک کردم

اگر اعتیاد را بیماری بدانیم، افراد مشهور زیادی را پیدا خواهیم کرد که به آن مبتلا شده اند. البته تعدادی از آنها هم موفق به شکست این بیماری شده اند.

رابرت داونی جونیور، بازیگر با استعداد فیلم هایی مثل «قاتلان بالفطره»، «مرد آهنی»، «شرلوک هولمز» و «زودیاک» از همین گروه است. رابرت داونی جونیور، اوایل دهه 90 میلادی به مواد مخـ ـدر معتاد شد و حتی به جرم حمل مواد مخـ ـدر و اسلحه و مردم آزاری دستگیر شد. این وضعیت چنان وخیم شد که در برنامه های تلویزیونی به نمادی از هالیوودی های به قهقرا رفته تبدیل شد.
    استعدادش را در فیلم های کم اهمیت صرف می کرد و کارش دیده نمی شد.

اعتیاد به مواد مخـ ـدر حیات حرفه ای رابرت داونی جونیور را تقریبا نابود کرده بود اما در سال 2003 وقتی همه فکر می کردند به ته خط رسیده، اعتیادش را کاملا ترک کرد و بعد از ترک اعتیادش قوی تر به سینما برگشت و امروز یکی از بزرگترین ستاره های سینمای دنیا محسوب می شود.

او در سال 2003 به ورزش وینگ چون، یکی از شاخه های کونگ فو، پرداخت و به گفته خودش این ورزش به او کمک کرد تا با اعتیادش مبارزه کند

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    482432_873.jpg

دانیل راد کلیف: من دیسپراکسی دارم

دانیل رادکلیف بازیگر نقش هری پاتر به نوعی مشکل عصبی به نام دیسپراکسی دچار است. این مشکل به دلیل ناهماهنگی بین نورون های حرکتی مغز به وجودت می آید. در واقع در این بیماری تکامل قسمت کوچکی از این بخش حرکتی ناقص انجام شده است و این مشکل تکاملی باعث می شود فرد در هماهنگی بین اعصاب و عضلات در انجام برخی کارهای خاص ناتوان باشد
    ین بیماری تقریبا بین کودکان نسبتا شایع است و حدود 6 درصد کودکان به نوعی با این مشکل مواجه اند. دانیل رادکلیف به نوع خفیف این بیماری دچار است و تقریبا آن را کنترل کرده است.

خودش می گوید: «من روزهای سختی را در مدرسه گذراندم اما تا وقتی کودک بودم، خیلی بازی می کردم و شاید همین باعث شد بهتر شوم.»

نشانه ای که بیشتر از هر چیز از این بیماری در رادکلیف دیده می شود، دستخط وحشتناکش است چون نمی تواند حرکت قلم را روی کاغذ کنترل کند. در بدترین حالت هم قادر به بستن کراوات و بند کفش خود خودش نیست.

منبع : برترین ها

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    751429_663.jpg

ستاره فیلم «بتمن» زمانی در صحنه فیلم «ترمیناتور» با عکاس درگیر شد. علت درگیری تنظیم نور توسط عکاس عنوان شده که گویی به مذاق «بیل» خوش نیامده. البته بیل چند روز بعد به دلیل شکایت مادر و خواهرش از رفتار پرخاشجویانه در تیتر رسانه ها قرار گرفت.

منبع : وای جی سی

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    6753627_410.jpg

ز دیگر بازیگرانی که هنوز هم بر سر علت مرگش تردیدهایی وجود دارد هیث لجر بازیگر 28 ساله استرالیایی است که در اوج شهرت از دنیا رفت. بازیگری که حتی به خودش فرصت نداد اولین اسکارش را دریافت کند و در حالی که از دنیا رفته بود برای ایفای نقش جوکر در فیلم «شوالیه تاریکی» اثر کریستوفر نولان بنده جایزه اسکار شد!

او با خوردن چندین قرص مسکن و آرامش‌بخش به زندگی خودش پایان داد هر چند که بسیاری که معتقدند مرگ او تنها ناشی از یک اشتباه در خوردن دارو بوده است ولی به دلیل افسردگی که داشت احتمال خودکشی این بازیگر دور از ذهن نیست.
    منبع : وای جی سی

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    بازیگران-مشهور-هالیوود.jpg

"کیت هرینگتون" بازیگر 28 ساله بریتانیایی است که قبل از سوار شدن به هواپیما خودکار شانسش را –خودکاری که از بچگی آن را داشته و معتقد است برایش شانس می آورد- 3 بار لمس می کند و سپس سوار می شود.

منبع : نمناک

مانی ۱۳۷۹

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    73
    امتیاز واکنش
    999
    354351_273.jpg

*** "اون ویلسون" (Owen Wilson)
    به جرأت می‌توان گفت طرفداران ویلسون، هیچگاه وی را در حالت تعادل ندیده‌اند. این بازیگر 47 ساله در سال 2007 از طریق بلعیدن تعداد زیادی قرص (اووردوز)، اقدام به خودکشی نافرجام کرده بود و اگر به موقع توسط برادرش نجات نمی‌یافت، جان باخته بود.

منبع : میزان آنلاین

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا