فوتبال خارجی هوینس: به دنبال جذب الکسیس سانچس نیستیم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 125
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ ، شایعه جذب الکسیس سانچس را رد کرد و گفت که تمرکز باشگاه باید بر روی جذب بازیکنان جوان باشد تا با تجربه ها.

به گزارش "ورزش سه"، شایعات بسیاری درباره علاقه قهرمان بوندس لیگا به جذب ستاره شیلیایی در چند ماه اخیر شنیده می‌شد، هر چند که منچسترسیتی به عنوان جدی ترین مشتری او معرفی می‌شد. حال هوینس شایعه جذب سانچس را تکذیب کرد و گفت که ترجیح می‌دهد تیمش روی جوانان سرمایه گذاری کند.

01202265.jpg

او گفت:" همه درباره ساخت تیمی جدید و اینکه آینده بایرن چگونه رقم بخورد صحبت می‌کنند. بایرن نیز دقیقا همین کار را انجام می‌دهد. بازیکنان 20 ، 22 ساله می‌خرد و باز هم مورد انتقاد قرار می‌گیرد. نمی‌توان تیم جدیدی ساخت و در آن 100 میلیون یورو خرج یک بازیکن 29 یا 30 ساله کرد. این سیاست ما نیست. یا مسیر را با همین بازیکنان جوان ادامه می‌دهیم و به همه فرصت بازی کردن می‌رسد یا در این مسیر گام برنمی‌داریم."

بایرن تا به حال خرید تولیسو، کومان، سوله و گنابری را در این تابستان قطعی کرده و هوینس در این رابـ ـطه گفت:" من از تمام خریدها با قاطعیت دفاع می‌کنم. کاملا راضی هستم و به نظرم خریدهای منطقی هستند. سوله، رودی گنابری، و تولیسو بازیکنان آینده داری هستند. به عنوان رئیس باشگاه و مشاور، کاملا از سیاست های نقل و انتقالاتی راضی هستم زیرا با دقت زیادی خریدها انجام شده اند."

برخی موضوعات مشابه

بالا