ماهی‌ها وقتی این کــــــانادایی چشمک زد!

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,564
امتیاز واکنش
7,530
[h=2]فک های دریایی جانوران نیمه آبزی و باله داری هستند که به گونه های مختلفی تقسیم می شوند.[/h]
از آنجایی که شکار تصاویر خاص از حیات وحش فرصتی است که کم پیش می آید ،بنابراین"گانتر ریله" عکاس خوش شانسی بوده که توانسته از فک ها با ژست های مختلف عکاسی کند.

این تصاویر از فک های چند روزه ساکن آبهای جزیره "مادلین"-کبک ،کانادا- گرفته شده که به خاطر کوچی از انسانها نمی ترسند و در عوض ژست های جالبی هم برای عکاس گرفته اند.

گانتر 52 ساله درباره این تصاویر می گوید:" این فک های کوچک و نترس به مدت یک ساعت برای من ژست می گرفتند.چون قبلا انسان ندیده اند از آنها نمی ترسند.این فک های دوست داشتنی منتظر دریافت غذا از مادرشان بودند که من از آنها عکاسی کردم."

فک چنگی یکی از انواع فک های دریایی هستند که به جز فصل تولیدمثل معمولا انزواطلب هستند.آنها دارای بینایی و شنوایی فوق العاده دقیق به خصوص در زیر آب هستند اما حس بویاییشان به آن اندازه قدرتمند نیست.

این فک ها شناگران ماهری درمیان آب و یخ هستند و توله آنها 10 کیلوگرم وزن دارد و تا 12 روز شیر می خورد.پس از از شیرگرفته شدن فوک جوان تا 10 روز تنها می ماند تا موی اولیه نوزادی جای خود را به پوست اصلی بدهد.

G6tA5.jpg

I1aS3.jpg

I5cB7.jpg

M3mH5.jpg

M4sB9.jpg

O3sH2.jpg

P2zP8.jpg

W8eV1.jpg

W9aJ3.jpg

X8fE0.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها