فوتبال خارجی وقتی مارادونا حرف می زند کانال را عوض می کنم

• شروع کننده موضوع ramtin
  • بازدیدها 199
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

ramtin

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
759
امتیاز واکنش
12,517
دو اسطوره باشگاه بوکاجونیورز و فوتبال آرژانتین مدت هاست که رابـ ـطه خوبی با یکدیگر ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، خوان ریکلمه، هافبک سابق تیم ملی فوتبال آرژانتین و بوکاجونیورز اصلا رابـ ـطه خوبی با مارادونا ندارد و در طول دوران حضور اسطوره روی نیمکت آلبی سلسته هم به تیم‌ ‌ملی دعوت نشد.

01205824.jpg

مارادونا دیروز در
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
خود به مقایسه کارلوس ته وز با ریکلمه پرداخت و تاکید کرد که توز در مقایسه با ریکلمه از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

ریکمله پاسخ این اظهار نظر مارادونا را به شکل تمسخر آمیزی داد و گفت‌:« حرف های مارادونا مثل همیشه برای من اهمیتی ندارد. وقتی او را در حال‌ صحبت کردن می‌بینم بلافاصله کانال را عوض می‌کنم.»

01164791.jpg

لازم به ذکر است که همه چیز از
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
ته وز و انتقادات او از ریکلمه شروع شد. ریکلمه چندی پیش گفته بود که بوکا اگر 10 بار هم قهرمان لیگ شود، با یک قهرمانی لیبرتادورس قابل قیاس نیست و عملکرد مربیان بوکا را زیر سوال بـرده بود. ته وز نیز با اشاره به این حرف ها گفت که ریکلمه قصد تخریب بوکا را دارد و انتقادات او سازنده نیست.

بوکا از 2007 نتوانسته فاتح جام لیبرتادورس شود در حالیکه ریورپلات(دشمن شماره یک بوکا) سال 2015 موفق به کسب این جام شد. بوکا اما در دو سال اخیر توانسته فاتح لیگ شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا