فوتبال خارجی ویرا: آرسنال باید از تاکتیک‌های مورینیو استفاده کند

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 138
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
پاتریک ویرا، اسطوره آرسنال معتقد است که تیمش باید از تاکتیک های ژوزه مورینیو استفاده کند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسنال که در هفته دوم مغلوب استوک سیتی شده بود، مقابل لیورپول در هفته سوم نیز 4-0 شکست خورد تا روزهای سختی برای ونگر رقم بخورد و شرایط بحرانی شود. حال پاتریک ویرا، سرمربی باشگاه نیویورک سیتی و کاپیتان سابق آرسنال به ونگر توصیه کرد از تاکتیک های مورینیو استفاده کند.

01237957.jpg

او گفت:" دوست دارم تیمم بیشتر مثل تیم ژوزه باشد یا آرسن؟ دوست دارم هر جفتش در تیمم باشند. دوست دارم تیمم مثل ژوزه نظم داشته باشد و همچنین بازیکنان بتوانند خودشان را نشان دهند، مثل آرسن. ونگر همیشه به بازیکنانش آزادی می‌دهد. داشتن این آزادی خوب است ولی شما باید به تاکتیک‌های مربی هم توجه داشته باشید. وقتی راجع به ژوزه که در اینتر با او همکاری داشتم حرف می‌زنیم، باید در نظر داشت که او همیشه روی جزئیات متمرکز است، به بازیکنان اطلاعاتی می‌دهد که به داخل زمین بروند و به تاکتیک‌ها احترام بگذارند. سپس آرسن هست که همیشه مثبت اندیش است و به بازیکنانش اطمینان دارد.

اگر به آرسنال امروز نگاه کنید، از تماشای بازی ها لـ*ـذت می‌برید، آنها فوتبال خوبی بازی می‌کنند. ولی این برای بردن یک جام کافی نیست. در دوره ی حضور ما، بدون اینکه خوب بازی کنیم هم پیروز می‌شدیم و می‌توانستیم 1-0 ببریم. نمی‌گویم نسل ما بهتر بود زیرا مقایسه دو نسل در دو بازه زمانی متفاوت معنی ندارد.

نسل ما فیزیکی تر بود ولی این نسل فوتبالیست های بهتری دارد بنابراین آرسن باید تناسبی بین این ها ایجاد کند."

برخی موضوعات مشابه

بالا