فوتبال خارجی پرس: همه مخالف استخدام زیدان بودند/با دست خالی رئال مادرید را به اوج رساندم

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 124
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
13920818000215_PhotoA.jpg

مدیرعامل باشگاه رئال مادرید در جلسه عمومی با اعضای هیات امنای باشگاه گفت: تحول عظیمی در مادرید ایجاد کرده‌ام، همه مخالف استخدام زیدان بودند اما من کار خودم را کردم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فلورنتینو پرس مدیرعامل باشگاه رئال مادرید اسپانیا تصریح کرد: مجمع عمومی سه روز دیگر (23 اکتبر) برگزار می‌شود اما از مقامات هیات امنا درخواست کردم در این نشست حضور داشته باشند تا با آنها از مشکلات خود بگویم. برخی رفتارها غیر قابل تحمل شده و متاسفانه برای من قابل هضم نیست، نامه‌های تهدید آمیز علیه من ارسال می‌شود و من ارسال کنندگان این نامه‌ها را خوب می‌شناسم. قرار نیست من تا ابد مدیر رئال مادرید باشم اما اجازه نمی‌دهم در زمان مدیریتم کسی در کارها دخالت بیجا کند.

13950729000516_PhotoL.jpg

پرس ادامه داد: مدیر ورزشی در رئال مادرید تعریف خاصی دارد، این پست خیلی با پست مدیر ورزشی در یک باشگاه دیگر متفاوت است، ما همیشه رو به رشد بوده‌ایم و همیشه بهترین‌ها باید به رئال مادرید بیایند تا به بهترین‌ها برسیم. والدانو یا هر مدیر دیگری که برای یک لحظه از کارش غفلت کند، محکوم به اخراج است، با کسی در این خصوص شوخی نداریم.

پرس درباره مورینیو گفت: او مربی خوبی بود ولی با سرعت رشد رئال مادرید، رشد نکرد و از ما عقب افتاد.

مدیرعامل باشگاه رئال مادرید اسپانیا درباره زیدان نیز گفت: این یک کار بزرگ بود و من بر خلاف نظر همه، زیدان را استخدام کردم، او بهترین است و اکنون همه متوجه شده‌اند که ما بهترین مربی دنیا را داریم، او شخصیت بزرگی دارد و برگ برنده زیدان اخلاق و کاریزمای او محسوب می‌شود.

پرس در انتهای سخنان خود خاطرنشان کرد: من با دست خالی رئال مادرید را به اوج رساندم، محکومیت رئال مادرید عین بی عدالتی است و ما منتظر پاسخ دادگاه عالی اتحادیه اروپا در اول ژانویه هستیم. امیدوارم فیفا بهتر رفتار کند و بهتر تصمیم بگیرد.

انتهای پیام/

فلورنتینو پرز رئیس جمهور رئال مادرید روز گذشته برگزار شد جلسه اول با نمایندگان شریک برای آماده سازی باشگاه مجمع، به روز یکشنبه اکتبر 23 برگزار می شود. سوال های اعضا درباره مسائل مختلف، فلورنتینو ایده انتصاب یک مدیر ورزشی را رد کرد.

"ما یک مدیر ورزشی لازم نیست زیرا من می گویم را فشار دهید. مادرید ثبت بهترین بازیکنان در جهان و اسپانیا و سپس معدن. مادرید را دارد که به بهترین، و برای این شما نیاز به یک مدیر ورزشی است. در اینجا است مدیریت عمومی از والدانو را ترک کرد. خریدهای استراتژیک ساخته شده شد زمانی که ما وارد شد و در پایان تصمیم گرفته قرار می دهد که پول و نه مدیر ورزشی، "فلورنتینو در اظهارات که فیـلتـ*ـر شده اند OK مجله گفت.

فلورنتینو افتخار بودن یک انقلابی: "من فوتبال را متحول نیست، اما من،" و توضیح داد که چگونه معیار خود را تحمیل به ثبت نام زیدان: "هنگامی که من به فوتبال آمد و گفت من تا به حال به ثبت نام زیدان به من که من گفته من این را نمی دانند، که با آن پول ما قرار بود به برای یک بازیکن fichaban پنج دو را بیرون می آیند خوب پرداخت. بیایید ببینید، من ترجیح می دهم مبلغ زیادی برای یک خوب و با کیفیت نه پنج پایین تر ".

این تنها مسئله ای است که فلورنتینو پرز گفت بود. رئیس جمهور، که پاسخ به مجله محرمانه و OK را افشا شده است، چند موضوع به پرسش های اعضای خطاب.

وداع به نقل از مورینیو: "رئال مادرید به سرمایه گذاری برای بهبود بیشتر. همان طور که گفتم مورینیو، یک باشگاه بالا، بالا، بالا "ما باید همچنان به رشد می شود،.

ورزش سیاست "ما دو قهرمان در سه سال گذشته رئال مادرید است برای خرید یک بازیکن برای 3 میلیون یورو و فروش آن را برای 25 سال آینده، به عنوان باشگاه های دیگر نیست اما تکان نمی ما پالس که آیا به. پرداخت 100 میلیون به یک است. "

مجمع خواهد شد تلویزیون رئال مادرید تلویزیونی نیست: "مسائل مربوط به رئال مادرید و واردات تنها علاقه مند ما بحث های ما باید در مجلس باقی مانده است.".

فیفا تحریم: "وکلا می گویند که فیفا تصور می شود که فراتر از خوب و بد است. مجازات کودک، که بازنده هستند. ما متوسل شده اند و ما امیدواریم که قبل از 1 ژانویه ما پاسخ می دهد. یک باشگاه که این تحریم قرار داده اند و کسی در فیفا فکر که باید انجام شود همگن "وجود دارد.

زیدان: "این یک حرکت عاقلانه بود. ما او را امضا کرد و همه چیز را تغییر داد. "

هویت: "بدون نیاز به دریافت پرچم اسپانیا به می گویند که ما رئال مادرید و اسپانیایی. ما یک باشگاه جهانی است که طرفداران در سراسر جهان، نه تنها در شهرستان ما و یا کشور ما است. رئال مادرید به روی همه باز است و همه ما جا باشگاه ".

دوندگی لژیا: "چیزهایی که به ما بستگی دارد نه وجود دارد، مردم از خارج آمده و در برابر مادرید همیشه یک تاثیر قابل توجهی. ما نمی ترسیم، اما امن است. دوندگی لژیا خواسته برای آمدن به مادرید در ازای ما می تواند وجود دارد. "

برخی موضوعات مشابه

بالا