اخبار سینما و تلوزیون پسر جکی چان بازداشت شد

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 192
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
رسانههای چین خبر دادهاند که پلیس این کشور جیسی چان، پسر جکی چان ستاره سرشناس فیلمهای اکشن هالیوود را به جرم مصرف ماریجوانا دستگیر کرده است. کای کو هنرپیشنه تایوانی هم به همراه جیسی چان دستگیر شده است.

به گزارش بی بی سی بنا بر اطلاعیه پلیس چین که در وبلاگ رسمی این نیرو منتشر شد، جیسی جان، ۳۱ ساله و کای کو، ۲۳ ساله پنج شنبه هفته گذشته (۱۴ اوت، ۲۳ مرداد) دستگیر شدهاند: “آقای چان به اتهام فراهم کردن محلی برای دیگران که در آنجا مواد مخـ ـدر مصرف کنند بازداشت شده است.”

علاوه بر این در بازرسی از خانه جیسی چان بیش از صد گرم ماری جوانا پیدا شده است.

در صورتی که او مجرم شناخته شود تا سه سال زندان در انتظار اوست.

جکی چان که در سال ۲۰۰۹ از طرف پلیس چین به عنوان سفیر مبارزه با مخـ ـدر این نیرو معرفی شده بود درباره دستگیری پسرش اظهار نظری نکرده اما برای رسیدگی به این موضوع به چین سفر کرده است.

71770983790037060440.jpg

81783889880100821942.jpg

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    عذرخواهی جکی چان از مردم برای تخلف پسر

جکی چان ستاره فیلم های رزمی جهان و تبعه هنگ کنگ روز پنجشنبه در پی تخلف و دستگیری پسرش از مردم عذرخواهی کرد

39948127677768555915.jpg

به گزارش ایرنا، روزنامه «بیجینگ تایمز» روز دوشنبه اعلام کرد که نیروهای امنیتی چین ˈلیسی چانˈ پسر جکی چان ستاره فیلم های رزمی جهان را به جرم قاچاق مواد مخـ ـدر دستگیر کردند.

این ستاره فیلم های رزمی درپی دستگیری پسرش آن را ناشی از «مصرف ماری جوانا» دانست و از مردم بابت این تخلف فرزندش عذرخواهی کرد.

وی در صفحه ˈوی بویˈ که شبکه اجتماعی چینی است، نوشت: زمانی که متوجه شدم لیسی چان، پسرم چنین کاری انجام داد، بسیار عصبانی و مبهوت شدم.

وی نوشت: من به عنوان یک چهره مردمی بسیار شرمنده ام. همچنین به عنوان یک پدر از این بابت بسیار تاسف می خورم.

به گفته رادیو بین المللی چین، جکی چان اظهار امیدواری کرد جوانان با عبرت گرفتن از لیسی چان، از مواد مخـ ـدر دور شوند. ˈپسرم نیز باید مسئولیت کار اشتباهی که انجام داده را برعهده بگیردˈ.

وی خطاب به مردم و علاقه مندان به فیلم هایش، نوشت: در تربیت پسرم موفق نبودم و مسئولیت آن را نیز برعهده می گیرم، همچنین به اتفاق پسرم از مردم عذرخواهی می کنم.

لیسی چان 31 ساله که خود یک هنرپیشه بین المللی است به همراه «کای کو» خواننده معروف موسیقی های عامه پسند تایوانی دستگیر و روانه زندان شدند.

براساس قانون قضایی چین افراد دستگیر شده تا قبل از دادگاه حداکثر 37 روز در زندان می مانند و در صورت اثبات جرم قاچاق به مرگ و یا حبس ابد محکوم می شوند.

ایرنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    183
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    376
    پاسخ ها
    0