جالب و دانستنی پشت پرده ی انیمیشن محبوب:O( حتما بخونید خیلی جالبه)

• شروع کننده موضوع AvA.Ze
  • بازدیدها 232
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

AvA.Ze

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
206
امتیاز واکنش
1,601
پشت پرده کارتون های محبوب(قسمت دوم)
با سلام به دوستداران مهدی (عج).تو این پست به قسمت دوم پشت پرده کارتون های محبوب میپردازیم. ۱-کارخانه هیولاها:انیمیشن کارخانه هیولاها یاmonster company بی شک یکی از ماسونی ترین انیمیشن های موجود است که آنرا تحلیل میکنیم.شخصیت اصلی داستان (سالی) یک هیولای آبی است که بر خلاف اینکه ترسناک و خشن است ولی دل مهربانی دارد و بچه ها که در داستان دشمن اصلی هیولاها ها میباشند را دوست دارد.هیولای آبی چیست؟هفتمین راز فراماسون ها جن یا هیولای آبی است که در بیشتر کارتون ها و انیمیشن ها از آن استفاده میکنند.نمونه ای از این کارتون ها و انیمیشن ها:سونیک.ماریو.کاراکتر اصلی کارخانه هیولاها.مگا مایند.آواتار و... که همگی ذهن مارا برای پذیرش دجال آماده میکنند.حال میرویم سراغ شخصیت دیگر داستان به نام ( مایک) همانطور که میدانید فراماسون ها به تک چشم اعتقاد
images
خاصی دارند به دلیل اینکه منجی آنها یعنی ضد مسیح نیز یک چشم بیشتر ندارد به همین دلیل در اکثر فیلم ها.بازی ها و کارتون های آخرالزمانی از این نماد استفاده میشود که همانطور که میبینید در کاراکتر (مایک) نیز استفاده شده است همچنین در ابتدای کلمه monster روی حرف M نماد تک چشم دجال وجود دارد که به نوعی از دیگر حرف ها جدا شده و معنی ماسون را میدهد. ۲-میکی موس: همون طور که می دونید ازدیرباز یهود رو با نام موش کثیف میشناختند معروفترین شخصیت شرکت والت دیسنی یک موش دوست داشتنی بود به نام میکی موس , این مجموعه سالهاست که تولید میشه و محبوبیت خاصی رو بین نسل دیروز و امروز پیدا کرده . شرکت والت دیسنی تا حدودی تونست کاری کنه که این واژه جای خودشو به موش دوست داشتنی بده . میکی موس معصوم که همواره مورد تهاجم رقبای خود قرار می گرفت و همواره با زیرکی خود می تونست بر دشمنان پیروز بشه ; نمادی شد از معصومیت یهود! که باید تلاش کنه با تنها سرمایه خود یعنی زیرکی بر دشمنان غلبه کنه و اگر خوب توجه کنید میکی موس دوست داشتنی (!)

پیوست ها

• upload_2017-3-30_14-32-30.jpeg
    upload_2017-3-30_14-32-30.jpeg
    4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • دینه دار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,555
    امتیاز واکنش
    29,224
    مایک آبی نبود. سبز بود.

من فکر نمی کنم تاثیرات روانی این نماد ها اونقدر زیاد باشه که روزی بشر از آدمای خوب رو بگردونه به سمت بد گرایش پیدا کنه.
    فعلا که همه بد شدن. من که آدم خوبی ببینم بهش می چسبم.
    فقط کسانی که این نماد هارو می دونن به معنی این شخصیت ها پی می برن.
    من که نمی دونستم. خیلی ها هم مثل من از این نماد های شیطانی خبر ندارن و فقط ازش لـ*ـذت می برن.
    انیمیشن کارخانه هیولا به نظرم نکات مثبت و آموزنده هم زیاد داشت.

این هارو در مورد فیلم آلیس در سرزمین عجایب هم خونده بودم.
    تک تکشون درست بود اما ذهنیت من قبل از خوندن این ها و دیدن فیلم نسبت به خدا عوض نشده بود.

AvA.Ze

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    206
    امتیاز واکنش
    1,601
    درسته من با نظر شما موافقم ولی من فکر می کنم یکی از هدفهایی که از ساختن این انیمیشنا دارن اینه که مظلومیت خودشونو نشون بدن و تو بعضی از فیلماشونم ما ایرانیارو آدمای بد و بیرحم جلوه بدن مثل وضعیت الان ببخشید جای مایک و سالی رو برعکس نوشته

آخرین ویرایش:

N..sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,471
    امتیاز واکنش
    17,064
    از این چیزا تو کارتونا فراوونه
    تا حالا دقت نکرده بودم ولی توی کارتون زتوپیا ( شهر حیوانات) و گیسوکمند و خیلی چیزای دیگه از اینجور نمادها فراوونه.
    به نظرم تأثیرشون رو در دراز مدت میذارن ولی دیالوگ ها و حرفهای شخصیت های انیمیشن، تأثیرشون بیشتره..
    و روی هر بچه ای به راحتی اثر میذاره.

...reyhan

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    64
    دوست عزیز این کارتونها توی دراز مدت تاثیر دارن و توی ناخود آگاه بچه ها اثر میزاره.اگر شما انیمه تماشا کنین ب وضوح ب خیلی مقدسات مسلمونا و مسیحیا توهین میشه و خیلی از نمادها ب طور واضح استفاده میشه و جالب اینه ک ایرانیا انیمه نمیبینن و بقیه نوجوونای جهان وابستگی شدیدی ب انیمه دارن و خیلی از اونها هم تلاش میکنن ک شبیه شخصیت های انیمه ای بشن.این ها همه تو ناخود اگاه ادم اثر میزاه متاسفانه.با این روش ها خیلی راحت اعتقادات رو سست میکنن

برخی موضوعات مشابه

بالا