فوتبال داخلی پهلوان: دیدم شجاعی خالی است، پاس گل دادم

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 112
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
هافبک تکنیکی تراکتورسازی اعلام کرد کار تیمش برای قهرمانی سخت است اما تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام خواهد داد.

احسان پهلوان در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت عنوان کرد: سپیدرود با وجود اینکه در انتهای جدول قرار دارد، تیم خوب و دونده ای است. آنها مربی بزرگی مثل علی آقای کریمی دارند. بازیکنان سپیدرود به تبریز آمده بودند تا به خاطر علی کریمی بازی خوبی انجام بدهند و به همین خاطر تلاش دوچندانی انجام دادند. ما در این مسابقه در بعضی دقایق خوب نبودیم اما در کل سوار بر بازی بودیم و موقعیت های خوبی ایجاد کرد. خداراشکر که توانستیم بازی را در دقایق پایانی ببریم وهواداران را خوشحال کنیم.

وی درباره پاس گلی که برای مسعود شجاعی ارسال کرد، گفت: کادرفنی ما طبق آنالیزهایی که داشت به ما گفته بود که پشت محوطه جریمه سپیدرود معمولا خالی است. در آن صحنه می توانستم فرار کنم اما دیدم پشت محوطه کاملا خالی است و هیچ بازیکنی از سپیدرود حضور ندارد که پاس را در جای خالی به شجاعی دادم و او نیز با ضربه ای زیبا گل زد.

هافبک تراکتورسازی درباره نیمکت نشینی‌های خودش در ترکیب تیم بیان کرد: من به عنوان یک بازیکن حرفه ای تلاشم را انجام می دهم تا در ترکیب باشم. هر زمانی با نظر کادرفنی بازی کنم بهترین عملکرد را خواهم داشت. همیشه سعی می‌کنم در زمین خوب باشم و خداراشکر در این بازی هم با وجود اینکه تعویضی به زمین رفتم اما یک پاس گل دادم و روی گل دوم نیز تاثیرگذار بودم.

پهلوان درباره آینده تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما باید در آینده سخت تلاش کنیم. امتیازات بدی را از دست دادیم اما پیشرفت تیم مان از هر لحاظ عالی بوده است. ما رو به رشد هستیم و انشاالله در بازی های بعدی نیز خوب کار می کنیم و می توانیم خودمان را به کورس برسانیم.

وی افزود: قهرمانی در لیگ برتر برای تراکتورسازی سخت است اما تلاش خودمان را انجام می دهیم. ما بازی به بازی جلو می رویم و سعی می کنیم در همه مسابقات بهترین باشیم. امیدوارم به هدفمان برسیم.

پهلوان درباره اینکه تقریبا شانس دعوت به تیم ملی را از دست داده افزود: من تلاش خودم را می کنم تا بتوانم به کادرفنی تیم ملی خودم را نشان بدهم. دیگر بقیه اش به نظر آقای کی روش بستگی دارد. اگر دعوت شوم که خوشحال خواهم شد اما اگر هم این اتفاق نیفتد، برای موفقیت تیم ملی دعا خواهم کرد.

برخی موضوعات مشابه

بالا