اخبار تئاتر و نمایش پوستر نمایش کمدى ترسناک « اخککندو» رونمایى شد

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 148
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
در آستانه آغاز اجرا

پوستر نمایش کمدى ترسناک « اخککندو» رونمایى شد

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
222775_3770998072_320_213.jpg
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
نمایش اخککندو به کارگردانى هادى عامل پس از عید فطر در تالار قشقایى مجموعه تئاتر شهر به روى صحنه می‌رود. طراحى پوستر این نمایش توسط وحید میثاقى انجام‌شده است.
[/BCOLOR]

به گزارش ایران تئاتر وحید میثاقى در این خصوص می‌گوید: من سال ٩١ در آغاز کار، طراحى پوستر تئاتر را با هادى عامل با نمایش « حساب پرداخت نمیشه» شروع کردم و هادى جز معدود کارگردانانى است که در طراحى دست من را باز می‌گذارد و فضایى ایجاد می‌شود که طراح خیلى راحت‌تر کار می‌کند و کارهایش اصولاً براى شخص من جذاب بوده است.
این گرافیست جوان در ادامه در خصوص نمایش «اخککندو» گفت: کاراکتر اخککندو و فضاهایى که نمایش‌های روحوضی داراست، براى من جذاب بود و در ابتداى کار با این شکل و شمایل از تیپ‌سازی آشنا نبودم اما با همراهى هادى عامل این فضاها براى من ملموس‌تر شد، ما روى بخش ناشناخته این نمایش دست گذاشتیم و تأکید بر فضاى خرافه گونه این اثر مضمون اصلى طراحى پوستر شد.
میثاقى در پایان اذعان داشت: طراحى پوستر باید رسالت اش را انجام دهد؛ و این مهم همواره براى من اولویت داشته، در مرحله‌ی اول جذب کردن مخاطب و البته نه به هر قیمت ملاک هر پوستر است، باید در مقام طراح باید اثر هنرى را از زاویه‌ی دیگر بیان کنید و ممکن است این مورد در لایه‌های ابتدایى نباشد؛ اگر نمایشى کمدى است نباید از اصل اثر هنرى فاصله بگیریم و به‌وسیله‌ی تبلیغات به حاشیه برویم بلکه بخش و بعد دیگرى از کار موردتوجه قرار می‌گیرد؛ اخککندو که بخش عمده‌ی آن کمدى است تأکید را بر ناشناخته‌ها گذاشته‌ام.
بازیگران این نمایش به ترتیب ورود عبارتند از: حمید رحیمی، شهرام مسعودی، محمدرضا ایمانیان، مریم سالمی، لبخند بدیعی، فاطمه عباسی، مرضیه موسوی، میثم یوسفی، امیر اورعی.
از دیگر عوامل می‌توان به سهیلا باجلان (طراحى و ساخت عروسک)، تهمورث امیری، آرش عزیزی، هادی عامل (موسیقى)، وحید میثاقی (طراح پوستر و بروشور)، فیروزه قاسم پور (طراح لباس)، فرشته قاسم پور (دستیار کارگردان و گرافیست اقلام تبلیغاتى)، سارا حدادی (مشاور رسانه اى-مکث)، محمدرضا ایمانیان (مدیر تبلیغات -مکث)، امیر خدامى و محمدرضا کریمى (عکاسان)، هدى اسامى (مدیر صحنه)، فاطمه عباسى (منشى صحنه) و ماهان شهیدى زاده (مدیر اجرا) على رضایی (دستیار صحنه) اشاره کرد.
نمایش اخککندو با پایان ماه رمضان از ٦ تیرماه در تالار قشقایى مجموعه تئاتر شهر به نویسندگى سید محمد مساوات و کارگردانى هادى عامل به روى صحنه خواهد رفت و پیش‌فروش آن در دو سامانه ایران نمایش وتیکت آغازشده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
90
پاسخ ها
0
بازدیدها
160
پاسخ ها
0
بازدیدها