فرهنگی و هنری پوشش بدون چادر «ستایش» و مراسمی که جنجالی شد/ عکس

• شروع کننده موضوع SHinee
  • بازدیدها 199
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

SHinee

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,736
امتیاز واکنش
2,564
مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت استان فارس، به خاطر قهر مجری اصلی، به بر هم ریختن سالن توسط حاضران کشیده شد.
در هفته ای که گذشت مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی آباد مرکز شهرستان زرین دشت فارس به اغتشاش کشیده شد.
این مراسم که سه شنبه با بلیط فروشی و استقبال گسترده مردم در سالن ورزشی ۲۲ بهمن حاجی آباد برگزار شد به علت تناقض محتوای برنامه با بیلبوردهای تبلیغاتی به اغتشاش کشیده شد.
news1(307).jpg
در بیلبورد های تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود ذکر شده بود که برنامه با حضور نرگس محمدی بازیگر نقش ستایش برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که علیرغم حضور این بازیگر در سالن وی به روی سن نرفت.
news1(306).jpg
گفته می شود در ابتدای مراسم یکی از مسئولان زرین دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام می دارد که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهند آمد. پس از اطلاع یافتن نرگس محمدی از این سخنان وی ابراز می دارد که حجاب وی کامل است و به هیچ وجه با چادر به روی سن نخواهد رفت. اصرار بیش از حد برگزار کنندگان نیز تاثیری در تصمیم وی نمی گذارد و این مساله باعث قهر این بازیگر از سالن می شود.
news1(309).jpg
جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست وی به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات به اغتشاش ، زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن می شود.
اخبار فرهنگی - انصاف نیوز

• پیشنهادات
  • SHinee

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,736
    امتیاز واکنش
    2,564

9307-8m2938.jpg
    اخبار فرهنگی - توضیح بازیگر ستایش درباره حاشیه یک مراسماو با اشاره به گفتههای امام جمعه زریندشت که مطرح کرده بود، در پایان برنامه نرگس محمدی با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهد آمد، گفت: دقیقا همین طور بود؛ امام جمعه زریندشت از من خواست تا با چادر به روی صحنه بروم، در حالی که من چادری نبودم اما حجاب مناسب خود را داشتم.
    در حالی که برخی منابع از بر هم ریختن مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجیآباد به دلیل قهر نرگس محمدی نسبت خبر دادند، او میگوید: قبل از برنامه، امام جمعه زریندشت و فرماندار بر سر مسائل دیگر مشکل داشتند و برنامه به خاطر این مساله لغو شد.

این بازیگر که با ایفای نقش «ستایش» در تلویزیون شناخته میشود، در گفتوگو با ایسنا، با اعلام اینکه کنسل شدن مراسم جشن عید غدیردر شهرستان زرین دشت استان فارس به او مربوط نمیشود، گفت: مسئولان وظیفهشان است که به مردمشان احترام بگذارند؛ آنها ضمن اینکه به همه ما بیاحترامی کردند، به مردم شهرشان هم بیاحترامی کردند.

او با اشاره به گفتههای امام جمعه زریندشت که مطرح کرده بود، در پایان برنامه نرگس محمدی با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهد آمد، گفت: دقیقا همین طور بود؛ امام جمعه زریندشت از من خواست تا با چادر به روی صحنه بروم، در حالی که من چادری نبودم اما حجاب مناسب خود را داشتم.

محمدی اظهار کرد: قرار نیست هر کسی که نقش یک زن چادری را ایفا میکند، خودش نیز چادری باشد. اگر اینگونه باشد از این به بعد اگر نقش قاتلی را بازی کنم، پس باید قاتل باشم.

وی درباره اعتراضهای مردم در این مراسم و رفتارهای فیزیکی که در آن جا به بر هم خوردن مراسم منتهی شده بود، مطرح کرد: من در آنجا بودم؛ مردم به خاطر این اتفاقات کاملا حق داشتند، به خاطر اینکه هزینه کرده بودند.
    اخبار فرهنگی - ایسنا

برخی موضوعات مشابه

بالا