بررسی شده پیشنهاد برای انجمن

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 703
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

BARANA.R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,921
امتیاز واکنش
20,204
با عرض سلام و خسته نباشید
قصد مطرح کردن یه پیشنهاد و انتقاد داشتم . من حدود پنج سال پیش عضو انجمن شم و مدتی هم افتخارشو داشتم جزو کادر مدیریت انجمن باشم ، طی مدتی که من فعالیت داشتم انجمن واقعا پر از فعالیت های روزمره مدیر ها بود و واقعا انجمن پر از شور و تلاش بی وقفه بود هر روز تاپیک های بی وقفه تالار خانواده از طرف Dibaو مسابقه های مفرح و سرگرم کننده ی حتی بی مناسبت و .‌‌‌‌...از طرف معصومه مدیر تالار سرگرمی داشتیم انجمن برای هر تالار مدیر جداگونه ای داشت و واقعا نهایت وقت و تلاششو هر مدیر برای تالار مختص به وظیفه اش میذاشت با اینکه اکثر مدیر هامون محصل و حتی شاغل و مادر یه خانواده هم داشتیم اما چیزی از فعالیت هاشون کم نمی‌کرد. الان که میبینم فعالیت کاربر ها مثل سابق نیست و آخرین تاپیک برای چند روز پیشه با اینکه میدونم محوریت اصلی انجمن روی رمان هاست و تالار رمان همچنان پر رونقه اما بقیه ی تالار فعالیتی ندارند آن چنان‌.
به علت دوری چند وقته من نمیدونم چند وقته که انجمن به این شکل دراومده که رنگ های شاد مدیر های مختلف و مدیرهای مختص تالار نداریم !
البته من جسارتی نمی کنم به کادر مدیریت حال حاظر به شخصه شاهد تلاش ها و زحماتشون هستم و قدردانم اما به نظرم این تیم مدیریت برای این انجمن بزرگ و تالار ها کمه !
خواهشمندم به پیشنهادم فکر کنید لطفا چون واقعا این خلوتی و سکوت انجمن برای من که بهترین خاطره هارو از انجمن دارم ناراحت کننده است.

• پیشنهادات
  • *SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    دوست عزیز سلام

چون مدت ها نبودید احتمالا در جریان چند سال اخیر انجمن نیستید.
    تیم مدیریتی جدید تازه شروع به کار کرده.
    انشالله با کمک همدیگه بارم روزهای پر فعالیت رو برمیگردونیم
    ولی باید کمی صبر و حوصله به خرج بدیم تا مشکلات روحل و فصل کنیم

برخی موضوعات مشابه

بالا