فوتبال خارجی چلسی تشنه موفقیت است

RASHA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,521
امتیاز واکنش
4,207
میسون مونت، ستاره جوان چلسی، معتقد است این تیم برای ادامه موفقیت های خود انگیزه های فراوانی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، چلسی امروز موفق شد در ادامه روند خوب خود با فرانک لمپارد، ساوتهمپتون را هم شکست دهد و به رتبه پنجم جدول صعود کند. در این دیدار نیز همچون بازی های قبلی چلسی، بازیکنان جوان این تیم نقش پر رنگی در پیروزی برابر ساوتهمپتون داشتند.

01440926.jpg

یکی از گلزنان امروز چلسی میسون مونت ۲۰ ساله بود که طی هفته های اخیر عملکردی فوق العاده برای آبی های لندن داشته است. او پس از دیدار امروز در باره این پیروزی گفت: " پیروزی بسیار مهمی بود و همه ما خوشحال هستیم. لحظات سختی را در نیمه اول سپری کردیم و بازی آن طور که به نظر می رسید هم برای ما ساده نبود‌. ساوتهمپتون در نیمه اول بسیار خوب عمل کرد و حتی در یک صحنه جورجینیو توپ را از روی خط بیرون کشید؛ توپی که اگر گل می شد می توانست کار را برای ما در نیمه دوم دشوار کند.

اما در نیمه دوم همه چیز باب میل ما پیش رفت و با زدن چهار گل پیروزی خود را قطعی کردیم. تیم ما بسیار جوان است و در هر بازی تشنه موفقیت هستیم. گلزنی در این بازی باعث خوشحالی من است و از این که توانستم به تیمم کمک کنم حس بسیار خوبی دارم. ویلیان در صحنه گل پاس فوق العاده ای به من داد و من توانستم با یک کنترل و ضربه خوب این گل را به ثمر برسانم. بعد از پیروزی در این بازی حالا با روحیه ای خوب به استقبال بازی های ملی می رویم."

برخی موضوعات مشابه

بالا