فوتبال داخلی کامرانی‌فر: جواب فغانی را برادرش بدهد!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 64
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
رییس سابق دپارتمان داوری اعلام کرد بابت جدایی اش از کمیته داوران دلخوری از کسی ندارد و در مدت حضورش همه تلاش خود را برای موفقیت داوری انجام داده است.

حسن کامرانی فر در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" حدود یکماه بعد از جدایی اش از دپارتمان داوری عنوان کرد: به هر حال شخص رییس کمیته داوران حضور دارد و همه کارها را خودش انجام می دهد. در این شرایط نیازی به حضور من در مجموعه نبود. استعفای من به این دلیل بود که داوران آرامش داشته باشند. تنش های موجود میان رییس کمیته و رییس دپارتمان به سود داوری فوتبال نبود ومن تصمیم گرفتم استعفا بدهم.

وی ادامه داد: اختلاف میان من و اصفهانیان فقط به بحث چینش داوران ربط نداشت. ما تعامل خوبی داشتیم و مسائل را خوب پیش می بردیم؛ اما به طور کلی حضور دو نفر در یک مجموعه چندان صلاح نیست. حالا که حضور اصفهانیان در رای امور پررنگ شده، نیازی نبود بمانم. من در ابتدا با شرح وظایف خاص آمدم و کار را شروع کردم؛ اما اکنون رییس کمیته داوران خودش بیشتر حضور دارد و بر همه امور نظارت می کند. پس نیازی به من نیست و اینطور داوران کشور نیز در آرامش هستند.

رییس سابق دپارتمان داوری همچنین گفت: من دلخوری از کسی ندارم و الان هم زندگی ام را می کنم. همانطورکه گفتم شرایط برای ماندنم مهیا نبودو تصمیم به جدایی گرفتم.

کامرانی فر درباره اظهارات چندی قبل علیرضا فغانی مبنی بر اینکه کامرانی فر مانع حضور برادرش در لیست الیت شده است، گفت: به نظرم جواب این حرفها را برادر او، محمدرضا فغانی بدهد بهتر است. قطعا اگر با محمدرضا فغانی صحبت کنید می بینید قضیه آنطور که علیرضا فغانی گفته، نیست.

برخی موضوعات مشابه

بالا