فوتبال داخلی کامیابی‌نیا: هرکاری می‌کنیم تا قهرمان شویم

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 93
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
کمال کامیابی نیا می گوید: قهرمانی در لیگ داخلی خیلی سخت است اما ما قهرمانی های زیادی داریم، اما قهرمانی در آسیا ویژه تر است.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس در سه دیدار خاطره انگیز توانست الجزیره، الدحیل و السد را شکست دهد و به مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا برسد. آن ها حالا بازی رفت فینال را در ورزشگاه کاشیما ساکر برگزار خواهند کرد. تیم رسانه ای ای اف سی در کاشیما به سراغ کمال کامیابی نیا رفته و مصاحبه ای با او انجام داده است.

کامیابی نیا در ابتدا راجع به قدرت تیم کاشیما آنتلرز گفت: ما دو بازی کاشیما آنتلرز در نیمه نهایی را تماشا و درباره سبک بازی این تیم مطالعه کردیم. می دانیم دو بازیکن آن خا بسیار خطرناک هستند؛ یکی شماره 9 یوما سوزوکی و دیگری سرجینیو شماره 18.

هافبک دفاعی پرسپولیس ادامه داد: آن ها هر دو بازیکنان بسیار خوبی هستند و ما باید در طول بازی توجه ویژه به این دو داشته باشیم و من باید به بهترین شکل مانع از رسیدن توپ به آن ها شوم.

شماره 11 سرخ ها درباره نقش خود نیز افزود: من می دانم که پستم در بازی بسیار مهم است اما مربی همواره به می گوید باید تمرکزم را بگذارم روی هر دو بخش دفاعی و هجومی بگذارم. چون باید با حمل توپ حملات را آغاز کنم.

کامیابی نیا یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس در جریان صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2017 بود. آن ها در لیگ قهرمانان 2017 تا نیمه نهایی بالا رفتند اما آنجا مغلوب الهلال شده و حذف شدند. اما تیم برانکو ایوانکوویچ پس از حذف، قوی تر شدند و بازگشت قدرتمندانه ای به لیگ قهرمانان داشتند و توانستند به فینال برسند.

کامیابی نیا که دو قهرمانی لیگ ایران را با پرسپولیس دارد، می گوید: در غرب آسیا، تیم ها در خانه خیلی قوی تر هستند نسبت به بیرون خانه. آن ها خیلی خوب می دانند در خانه حریف را ناامید کنند و این کار را برای ما در خارج از خانه سخت می کند. اما در غرب آسیا تیم هایی مثل کاشیما آنتلرز همان بازی که در خانه ارائه می کنند را در خارج از خانه نیز نشان می دهند و سبک بازی شان واقعا تغییر پیدا نمی کند. آن ها همیشه برای برد مبارزه می کنند.

او در پایان مصاحبه ای با خبرنگار ای اف سی را اینطور به پایان می رساند: قهرمانی در لیگ داخلی خیلی سخت است اما ما قهرمانی های زیادی داریم، اما قهرمانی در آسیا ویژه تر است چرا که ما برای اولین بار به فینال می رسیم و هرکاری که نیاز باشد برای قهرمانی خواهیم کرد.

برخی موضوعات مشابه

بالا