اخبار سینما و تلوزیون کدام بدتر هستند: یورن گریجوی، رمزی یا جفری؟

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 263
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
game-of-thrones-season-7-euron-pic-660x330.jpg
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]سریال محبوب Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) هیچ تنها یک فرد قدرتمند غاصب نداشته است، باتوجه به این امر، چه کسی جای رمزی بولتون را در این سریال می گیرد؟ طبق گفته ی پیلو اسبک (Pilou Asbæk)، ما ممکن است در فصل ۷ از یورن گریجوی حتی بیشتر از رمزی و جفری متنفر شده باشیم. با سینماگیمفا همراه باشید.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]حتی وقتی تیون و عموی یارا را در فصل ششم دیدیم، اسبک قول داد که یورن گریجوی کانون توجه فصل ۷ باشد. این بازیگر در مصاحبه با Empire شخصیت خود را تبهکار بدتری نسبت به مرمزی بولتون و جفری دانست:[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]دیوانه هایی که من باهاشون برخورد داشتم ابعاد بسیار متفاوتی دارند. بنابراین در هر صحنه از بازی من در نقش یورن، چیز جدیدی متوجه شدم: “می خوام این صحنه را جذاب باشم.” ” این صحنه می خوام تجاوزگر باشم.” این صحنه می خوام یکی رو بکشم.” بعد از این فصل، رمزی قراره مثل یک بچه کوچک بنظر بیاد.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]در تریلر اول فصل ۷ این سریال، غضب یورن را دیدیم درحالی که تیون وسط یک جنگ وحشتناک دیده شد. خطوط زمانی در فصل ۷ به شدت بی ثبات هستند اما مطمئن هستیم یورن هزاران کشتی اش را سریعا جمع می کند و این برای حمله به برادرزاده هایش در آب های آزاد کافی است.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]باید صبر کنیم تا ۱۶ جولای ببینیم یورن چه شرارت هایی در فصل هفتم مرتکب می شود.[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]منبع: Screencrush[/BCOLOR]​

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
330
بالا