فوتبال خارجی کروس: گواردیولا من را به مرحله بالاتری رساند

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 82
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
کروس: گواردیولا من را به مرحله بالاتری رساند

تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید، معتقد است یک فصل بازی زیر نظر پپ گواردیولا، او را به سطحی که اکنون در آن قرار دارد، رساند.
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
به گزارش "ورزش سه"، کروس که در آکادمی بایرن پرورش پیدا کرد، زیر نظر یوپ هاینکس به یکی از بازیکنان اصلی این تیم تبدیل شد و در فصل 13-2012، با بایرن فاتح سه گانه شد.

کروس در اولین فصل حضور گواردیولا در بایرن هم پیراهن این تیم را به تن کرد و پس از آن راهی رئال شد.

او در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال آلمان، در پاسخ به این سوال که چه کسی بیشترین تاثیر را روی دوران حرفه ای اش داشت، گفت:" من سالی که زیر نظر پپ گواردیولا کار کردم را کم اهمیت نمی دانم؛ زیرا فکر می کنم همان یک سال، گام بلندی برای پیشرفت من بود.

01149483.jpg

من به دوران حرفه ای ام به صورت چند مرحله نگاه می کنم. یوپ هاینکس مهمترین مربی در سال های اول دوران حرفه ای ام بود؛ هم در لورکوزن و هم در بایرن.

پپ گواردیولا در سیستمش از من به عنوان بازیکن محوری استفاده می کرد و به سبک بازی من کاملا می خورد.

به نظرم انتقالم به رئال در زمان مناسبی صورت گرفت. وقتی به یک تیم بزرگ خارجی می روید و جای خودتان را در تیم پیدا می کنید، یک گام دیگر رو به جلو برمی دارید.

همه چیز خیلی آرام برای من پیش رفت. کارلو آنچلوتی من را می خواست و روی من حساب می کرد.

خیلی مهم است که در باشگاه بزرگی مانند رئال، شروع خوبی داشته باشید. وقتی اوضاع بد پیش می رود، در یک باشگاه بزرگ خیلی زود می توانید بر آن غلبه کنید."
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

بالا