فوتبال داخلی کفشگری: برانکو قول داد مشکل قراردادم حل شود

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 152
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
مهرداد کفشگری درگفتو گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص اینکه مدیر برنامههای وی اعلام کرده تا وضعیت او مشخص نشود به تمرینات پرسپولیس نخواهد رفت گفت: مدیر برنامههایم کمی تند رفت چرا که از رفتار علی اکبر طاهری ناراحت شده بود هر چند که شاید طاهری هم جلسه داشت که زود از باشگاه رفت. اما به هر حال باز هم معتقدم که مدیر برنامههایم کمی تند رفته است.
وی ادامه داد: بعد از انتشار این خبر که مدیر برنامههایم گفت به تمرینات نمیروم برانکو خودش با من تماس گرفت و گفت خودم مشکل تو را حل میکنم. برانکو به من گفت که در جریان پیشنهادهای تو هستم اما او به من گفت به جایی به جز پرسپولیس فکر نکنم و خودم هم یک درصد به تیم دیگری فکر نمیکنم.بازیکن تیم پرسپولیس اظهار داشت: بحث من بحث مالی و یا مسئله دیگری نیست بلکه صحبت مدیر برنامههایم به این دلیل بود که به هر حال هرکسی برای خودش احترامی دارد و حرف ما این بود که بعد از اینکه سه بار به باشگاه رفتم بتوانم طاهری را ببینم تا درباره مسائل قراردادم صحبت کنم و مدیر برنامه های من برای همین مسئله ناراحت بود اما باز هم تاکید میکنم بحث من با باشگاه مالی یا چیز دیگری نیست بلکه برای روشن شدن وضعیت قراردادم میخواهم با باشگاه صحبت کنم.کفشگری خاطرنشان کرد: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که کسی نخواهد درباره مسائل مالیاش حرف بزند. اما برانکو به من گفت که ترتیب یک جلسه با حضور خودش و بین من و طاهری برای روز پنجشنبه را میدهد تا با هم صحبت کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا امروز به تمرین میروی یا نه افزود: مدیر برنامههای من ناراحت شد که آن حرفها را زد اما حتما به تمرین میروم و اگر قرار بود به تمرینات نروم از روز اول در تمرینات حاضر نمیشدم نه الان که دو هفته است هر روز تمرین میکنم و چه با برانکو حرف میزنم و چه نمیزدم حتما به تمرین میرفتم.بازیکن تیم پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: بحث من فقط بحث احترام است و انتظار داشتم که باشگاه برای من احترام قائل شود و برای ما وقت بگذارد هر چند که شاید ما بد موقع به باشگاه آمدیم و طاهری جلسه داشت که زود رفت.

برخی موضوعات مشابه

بالا