رد شده گروه کاربری VIP

• شروع کننده موضوع Forgettable
  • بازدیدها 285
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Forgettable

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,354
امتیاز واکنش
11,844
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : گروه کاربری VIP

نام : فرشاد رجبی

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : سلام، روزگارتون به کام؛
این انتقاد از اون جهت نیست که رد یا پذیرفته بشه، نه فرقی و نه اهمیتی داره اما لازم دونستم بگم چون داره کم کم باعث یه شکاف بین کاربر ها می شه این مسئله.
شما بعد از هماهنگی ها و بررسی ها و دوندگی هایی که کردید، موفق شدید گروه کاربری ای تحت عنوان "VIP" یعنی گروه کاربری ویژه تشکیل بدید؛ من کاملا متوجهم که ایجاد چنین اشتراکی در سایت کاربر محوری که تحت نظارت شدید قرار داره کار دشواریه و باید یه جوری بالاخره ازش بهره ببرید، این گروه رو تشکیل دادید، درست، رنک و تگ و باقی امکانات، کاملا صحیح، اما توجه کنید که یک کاربر عادی در حد خودش محدوده و جز سیستم کاربری و حساب خودش دسترسی به هیچ بخشی نداره. حتی گروه های کاربری مختلف مثل منتقدین، یا طراح ها یا مترجمین و نویسنده ها دسترسی ای به بخش خاصی ندارن و عملا فقط یه عنوان و مدال بهشون تعلق گرفته نه چیز دیگه ای (مبنی بر وظیفه شون). این گروه جدید و تازه شکل گرفته، با پرداخت مبلغی خریداری میشه، و این هم حق شماست و می دونم سایت دخل و خرج خودش رو داره و باید به شکلی جبران بشه این خرج و مخارج. ایجاد این گروه که مزایای زیادی هم داره، موجب محدود شدن باقی کاربرا شده. یعنی شما فرع رو محدود کردید که اصل رو گسترده کنید! هرچند اصل اصلی کاربر های عادی انجمنند نه کاربر های ویژه. ولی شما اومدید برای اینکه دیگران این اشتراک رو خریداری کنن، یه کار هایی انجام دادید، عجیب! مثلا امضا، من نمی دونم قبلا چه قدر بوده حدودش ولی تا سه تا لینک و 5 خط نبوده! که اگر این جوری بود کاربر های قدیمی که امضاهاشون دست نخورده مونده، بیشتر از 7، 8 تا لینک و خط تو امضاشون نبود. یعنی شما بسته کردید این فضا رو. برای گفتگو ها هم طبق قانون جدید! همه 50 تا گفتگو، ویژه 100 تا گفتگو! یا برای پیام پروفایل که شدیدا محدود شده کارکتر هاش که اگر متن یک مقدار طولانی بشه باید دست کشید و به صورت دیدگاه باقی پیام رو نوشت. قبلا برای کاربر عادی فکر می کنم 420 کارکتر بود که الان به شدت کم شده و فقط کفاف یک یا دو جمله رو میده (سلام و احوال پرسی های غیرضروری به کنار). تازه اگر از مزایای تایپ یا باقی موارد بگذریم.
خلاصه تر بگم که نباید کاربر های دیگه رو به خاطر ایجاد آزادی بیشتر این دسته از افراد محدود کنید که اگر روند پیشین رو پیش می گرفتید و فقط این گروه رو با آزادی های بیشتر -نه به منزلهء محدودیت باقی- ایجاد می کردید، الان هیچ کس هیچ مشکلی نداشت. یک چرخ اساسی ای در پروفایل ها و چت باکس و حالا شاید هم خصوصی ها بزنید متوجه شکافی که بین این دو افتاده می شید. طوری شده که هر کی رو ببینن وی آی پیه، می گن بی خیالش! فلانی چاپلوس و خود شیرینه.
می دونم که توجه چندانی به این متن نمی شه، و فقط با یک عکس با درخواست شما مخالفت می شود جوابم رو خواهید داد، اما میگم که دسترسی های کاربران عادی رو به شکل قدیم، بدون در نظر گرفتن گروه ویژهء تازه تشکیل شده، برگردونید.
و به نظر می رسه من حرف های زیادی برای گفتن دارم.. خواستم تشکری هم بکنم، از این که چنین فضای سرگرم کننده ای رو به وجود آوردید. اوایل فکر نمی کردم این جا موندگار باشم اما به قدری گرم و پر جنب و جوش و جالب بود که موندم! تقدیر می کنم از کل کادر مدیریت محترم که تلاششون رو دریغ نمی کنن. آرزو می کنم بتونید بیشتر و بیشتر جلو برید و همواره شاد و موید باشید :)

سایر توضیحات :

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • Mojtaba

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,741
    امتیاز واکنش
    43,440
    علیکم السلام ،
    اگر نگاشت انتقادی برای شما اهمیتی ندارد پس اقدام به ارسال آن نکنید .
    در بیان انتقاد مودب باشید .
    دسترسی های لازم برای تمامی گروه های کاربری دارای استاندارد و کاملا" فیکس می باشد .
    گروه های تخصصی دارای امکانات و دسترسی های ویژه می باشند و به تفصیل درباره آن در تاپیک های مختلف بحث شده است .
    گروه کاربری های اکتسابی انجمن دارای دسترسی نرمال در سطح فروم می باشند و گروه کاربری VIP دارای دسترسی های بیشتر می باشد .
    نظر شخصی هر فرد نسبت به افراد دیگر به خودش مربوط است .
    به اولین نقل قول شما بر می گردم » اگر نگاشت انتقادی برای شما اهمیتی ندارد پس اقدام به ارسال آن نکنید .
    قبل از گفتن حرف های زیاد حتما" آداب انتقاد رو فرا بگیرید و حتما" تاپیک
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    رو مطالعه کنید .

موفق و پیروز

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    165
    بالا