اخبار سینما و تلوزیون گزارشی از آرنولد شوارتزنگر و سریال جدیدش + عکس

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 161
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آرنولد شوارتزنگر با سریال انیمیشن «فرماندار» که فیلمی سه‌بعدی نیز آن را همراهی می‌کند به دنیای سرگرمی‌سازی بازمی‌گردد.

هرچند این مجموعه با کمک رایانه ساخته می‌شود و شوارتزنگر در آن حضور فیزیکی ندارد، اما صحبت‌های این بازیگر و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا در بازار تلویزیون جشنواره فیلم کن در روز دوشنبه نشان از بازگشت او به دنیای سرگرمی دارد.
پروژه «فرماندار» با یک مجموعه ۵۲ قسمتی آغاز می‌شود، در این مجموعه از صدای شوارتزنگر و نسخه شبیه‌سازی شده رایانه‌ای آن استفاده می‌شود. قرار است فیلم بلند انیمیشن «فرماندار» سال ۲۰۱۳ و با تبلیغات گسترده روی پرده برود.
این مجموعه انیمیشن حاصل همکاری شوارتزنگر با استن لی، طراح مشهور کتاب‌های مصور و «آرچی کامیکس» است.
11-4-5-105813.jpg

قرار است «فرماندار» ترکیبی از کمدی، داستان‌های ابرقهرمانی و فرمانداری باشد که یادآور زندگی سیـاس*ـی چند سال اخیر شوارتزنگر است و به حساب آدم بدها می‌رسد.
شوارتزنگر در سالن مملو از جمعیت نشست خبری معرفی این مجموعه گفت سریال سرشار از اکشن و بدون خشونت است.
بازیگر فیلم «نابودگر» گفت: «در فیلم‌های من سرهای بسیاری از تن جدا و خون‌های بسیاری ریخته شد، اما در «فرماندار» از این خبرها نیست، در این مجموعه الگوهای مناسب بسیاری دیده می‌شود. ما قدرت نوجوانان را نشان می‌دهیم.»
پیش از آغاز نشست خبری «فرماندار»، شوارتزنگر از سوی فردریک میتران، وزیر فرهنگ فرانسه نشان لژیون دونور بالاترین نشان فرهنگی دولت فرانسه را دریافت کرد.
13a.jpg

بازیگر «دروغ‌های حقیقی» به یاد خاطره اولین حضور خود در سال ۱۹۷۷ در کن افتاد، روزگاری که بسیاری با شک به او نگاه می‌کردند و گفت: «کن کمک بسیاری به حرفه بازیگری من کرد.» او در آن سال با فیلم «گرسنه بمان» به کارگردانی باب رافلسن در این جشنواره حضور داشت.
او افزود: «مردم می‌گفتند من در دنیای بازیگری آینده‌ای ندارم، چون هیکل گنده‌ای داشتم و اسمم خیلی طولانی بود و البته لهجه غلیظی داشتم. اما کن باعث شد نگاه‌ها عوض شود.»
شوارتزنگر زاده اتریش است. او برای بازی در فیلم «گرسنه بمان» برنده جایزه گلدن گلوب شد.
————————————————-
منبع : خبر آنلاین

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
1,364
پاسخ ها
0
بازدیدها
126
پاسخ ها