یزدانی: حریف روسی خواست با کله زدن وقت بخرد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 153
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد جهان گفت: تا جایی که توان دارم کشتی می گیرم و امیدوارم بتوانم بازهم مدال های خوشرنگی کسب کنم.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه تیم ملی کشتی آزاد ایران یکی از ضعیف ترین نتایج تاریخ خود را در رقابت های جهانی پاریس کسب کرد، حسن یزدانی به عنوان تک ستاره این تیم توانست با اقتدار طلای وزن ۸۶ کیلوگرم را به دست بیاورد.

یزدانی درباره اینکه در یک وزن بالاتر نسبت به المپیک توانسته قهرمان شود، می گوید: «بعد از المپیک وقتی وزن من بالاتر رفته بود، طی مشورتی که با رسول خادم داشتم، تصمیم گرفتم به یک وزن بالاتر بروم. در این مدت نیز برنامه هایی که خادم و طلایی برای من تدارک دیده بودند، حضور در ۳، ۴ تورنمنت بود که بدنم در وزن جدید جا بیفتد.»

وی همچنین می افزاید: «ابتدا در جام جهانی،‌ سپس بازی های کشورهای اسلامی و در نهایت انتخابی تیم ملی را در وزن جدید پشت سر گذاشتم. بدنم در این وزن جا افتاده و هنوز هم جا دارد از این بهتر شود. کشتی های این وزن در رقابت های جهانی را هم دیدید که به جز عبدالرشید سعدالیف همه مدعیان حضور داشتند و کشتی های خوبی هم گرفتند. من هم خدا را شکر نمایش خوبی داشتم.»

نابغه جویباری درباره اینکه آرزوهای بزرگ او در آینده چیست، خاطرنشان می کند: «آینده را نمی شود پیش بینی کرد. انشاالله هیچ آسیب دیدگی و بیماری برای من پیش نیاید. تا جایی که توان دارم کشتی می گیرم و امیدوارم بتوانم بازهم مدال های خوشرنگی برای کشور و مردم ایران به دست بیاورم.»

یزدانی در خصوص حرکات ناجوانمردانه والیف، کشتی گیر روس در نیمه نهایی می گوید: «کشتی یک جنگ است و معمولا این زخم ها به وجود می آید. کشتی گیر روسی وقتی نتوانست به امتیاز فنی برسد، با کله زدن و کارهای دیگر می خواست وقت برای خودش بخرد تا استراحت کند. خدا را شکر توانستم این کشتی گیر را هم ببرم و یک مدال خوشرنگ کسب کنم.»

برخی موضوعات مشابه

بالا