یزدانی: در پاریس بهترین کشتی‌ها را به نمایش می‌گذارم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 92
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
دارنده مدال طلای المپیک با بیان اینکه از آمادگی خوبی برای حضور در رقابت‌های جهانی پاریس برخوردار است، گفت: سعی می‌کنم بهترین کشتی‌ها را به نمایش بگذارم تا مردم از دیدن آنها لـ*ـذت ببرند.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حسن یزدانی درباره آخرین وضعیت خود در آستانه حضور در مسابقات جهانی 2017 پاریس و مصاف مقابل بهترین‌های جهان در وزن جدید، اظهار کرد: همه تمرکزم معطوف به این است که در این وزن نیز بهترین نتایج را کسب کنم و مقابل حریفان جهانی بهترین نمایش را داشته باشم. امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانم کشتی‌های خوبی بگیرم و دل آنها را شاد کنم.

دارنده مدال طلای المپیک با بیان اینکه از آمادگی خوبی برای حضور در این رقابت‌ها برخوردار است، گفت: انتظار از من بالاست و ان‌شاءالله بتوانم این انتظارات را برآورده کنم. بعد از جام جهانی تمرینات خوبی را برای حضور در بازیهای کشورهای اسلامی پشت سر گذاشتم و توانستم در این رقابت‌ها مقابل کشتی‌گیران صاحب نام دنیا کشتی‌های خوبی را به نمایش بگذارم. در رقابت‌های انتخابی تیم ملی نیز مقابل حریفان داخلی نمایش خوبی داشتم و ان‌شاءالله در ادامه این روند بتوانم در مسابقات جهانی پاریس نیز عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

وی درباره سخت‌ترین رقیب خود در مسابقات جهانی، گفت: همه رقبایم خوب هستند و نباید هیچ کدام از آنها را دست کم گرفت چرا که همه برای برد به میدان می آیند و من نیز سعی می‌کنم بهترین کشتی‌ها را ارائه دهم تا مردم از دیدن کشتی‌هایم لـ*ـذت ببرند.

یزدانی که مهمان برنامه تلویزیونی «کشتی ایرانی» در شبکه سوم سیما بود، در پایان با قدردانی از رسول خادم و کادرفنی تیم ملی به خاطر زحمات‌شان در جهت آماده سازی ملی‌پوشان، گفت: امیدوارم هم کشتی آزاد و هم کشتی فرنگی بهترین عملکرد را در رقابت‌های جهانی فرانسه به نمایش بگذارند و بتوانند بار دیگر مردم را دلشاد کنند.

برخی موضوعات مشابه

بالا