فوتبال داخلی یزدی: الان اصلا وقت مناسبی برای تغییر مدیرعامل نبود

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 106
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
جوان‌های ما به تیم امید کمک می‌کنند؛
سرمربی تیم استقلال خوزستان که از لغو شدن اردوی تهران تیمش ناراضی است، سعی دارد با پیگیری تمرینات در اهواز بازیکنانش را برای ادامه لیگ آماده کند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم استقلال خوزستان در روزهای تعطیلی لیگ برتر در حال گذراندن تمرینات مناسب برای بازگشت به فرم مناسب پس از دو شکست سنگین است. داریوش یزدی سرمربی این تیم در گفت و گویی با ورزش سه پیرامون وضعیت آبی ها اظهار داشت: امروز یک بازی دوستانه با حریفی لیگ دسته 3 داشتیم. آنها انگیزه بالایی مقابل ما داشتند و بازی خوبی رقم خورد. من فکر می کنم چیزی که از این بازی می خواستیم، به دست آوردیم. امیدوارم در ادامه تمریناتمان هم آماده بازی با پارس جنوبی بشویم.

او افزود: مثل سایر بازی های دوستانه، در این دیدار هم به همه بچه ها بازی دادیم. فقط ایمان مبعلی که کسالت داشت به همراه ملی پوشان امید ما بازی نکردند.

یزدی درباره حضور 5 بازیکن از تیمش در اردوی تیم امید گفت: خدا را شکر ما جوان های خیلی خوبی داریم و نشان داده اند که می توانند در فوتبال این مملکت جایی داشته باشند. خیلی خوشحالیم که این بچه ها دیده شدند و بخشی از توانایی های خود را در مسابقات باشگاهی نشان دادند. در نتیجه مربیان تیم امید را متقاعد کردند که از آنها در اردوها استفاده کنند. ما هم امیدواریم که آنها بتوانند نفرات اصلی تیم امید باشند چون واقعا توانمند هستند و می توانند به تیم امید کمک کنند.

سرمربی استقلال در مورد استعفای مدیرعامل این باشگاه اظهار داشت: متاسفانه آقای سلطانی استعفا دادند و فکر می کنم الان زمان خوبی برای این کار نبود. با نبود مدیرعامل یک مقدار کارهای ما عقب می افتد. امیدواریم هرچه زودتر فکری برای تیم شود چون همین مسئله باعث شد اردوی ما در تهران کنسل شود. این اتفاق برنامه های ما را عقب می اندازد. از شخص آقای غفوری می خواهیم چاره اندیشی کند و به این مسئله ورود کند تا زودتر بتواند مشکلات را حل کند و به دنبال آن، ما هم بتوانیم کارهایمان را به بهترین شکل پیش ببریم.

او در ادامه گفت: ما امروز هم یک بازی دوستانه انجام می دهیم که در کنار مسائل فنی، یادواره شهدای ما نیز هست. در این بازی هم مثل بازی دیروز به همه بچه ها به صورت یک نیمه ای میدان می دهیم تا بدون مشکل به اهدافمان هم برسیم. ما باید در این مقطع بچه ها را ریکاوری ذهنی کنیم تا دوباره به شرایط ایده آل برسیم.

برخی موضوعات مشابه

بالا