فوتبال داخلی یکشنبه پرالتهاب حوالی استقلال/ اخراج، ابقا و پاسخ‌های تند کاپیتان‌ها

• شروع کننده موضوع Love death
  • بازدیدها 158
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Love death

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,345
امتیاز واکنش
8,379
استقلال بعد از شکست مقابل پارس جنوبی دو روز پرحاشیه ای را پشت سر گذاشته و امروز این التهاب به اوج خود رسید. برکناری دستیاران علیرضا منصوریان اولین خبر شوک آور صبح روز یکشنبه بود.

بلافاصله خبر دیگری روی خبرگزاری ها منتشر شد مبنی بر اینکه کاپیتان های استقلال با دستور علیرضا منصوریان در اختیار باشگاه قرار گرفته اند. در آن سو سرمربی استقلال بدون واکنش به این حواشی تمرینات تیمش را زیر نظر گرفت تا نشان دهد اوضاع عادی است. در همین خصوص خبر رسید او تا دربی مهلت گرفته، همچنان سرمربی آبی ها باقی بماند. جلسه هیئت مدیره هم که قرار بود در محل باشگاه برگزار شود به صورت غیر رسمی عنوان شد در محل دفتر یکی از اعضای هیئت مدیره برگزار شد. یک منبع غیررسمی هم اعلام کرد برگزاری جلسه در محل وزرات ورزش بوده است.

تمامی اخبار پرالتهاب استقلال را می‌توانید در ذیل بخوانید:

برکناری چینی
به گزارش مهر، پس از کش و قوس های فراوان بر سر ضعیف بودن اعضای کادر فنی استقلال، صبح امروز و با نظر مدیران باشگاه استقلال، علی چینی از جمع کادر فنی آبی پوشان کنار گذاشته شد. البته چند ساعت بعد دستیار منصوریان خبر اخراجش را تکذیب کرد. علی چینی در این باره به "ورزش سه" گفت: «من اخراج نشده ام و امروز هم با اجازه در تمرین حضور نداشتم. این صحبت را نمی دانم چه کسی مطرح کرده است.»
او در پاسخ به این سوال که چرا در تمرین حضور نداشته هم گفت: «من تا صبح زیر سرم بودم. هم به خرمگاه گفتم و هم منصوریان و نمی دانم چطور این صحبت ها مطرح شده است. نمی دانستم برای یک روز غیبت کردنم این همه حاشیه درست می شود.»

لازم به توضیح است همچنین به طور غیر رسمی شایعه شده بهتاش فریبا و محمد خرمگاه دو دستیار دیگر منصوریان نیز از سمت خود برکنار شده‌اند.

برگزاری جلسه در دفتر عباسی ملکی
حضور علیرضا منصوریان در تمرین آبی پوشان و برخی شواهد دیگر نشان دهنده این است که یکی از تصمیماتی که در نشست امروز هیات مدیره اتخاذ شد، ابقای منصوریان ولو به صورت موقت بود. احتمال این که هیات مدیره شانس مجددی به علیرضا منصوریان بدهد زیاد است.

برکناری کاپیتان‌ها
حضور مجتبی جباری و سید مهدی رحمتی دو بازیکن با تجربه تیم استقلال همزمان با تمرین آبی پوشان در ساختمان باشگاه استقلال به همراه نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا نیز پیام‌های خاص خودش را دارد از جمله این که ممکن است رحمتی و جباری از تیم کنار گذاشته شوند.
مجتبی جباری هافبک تیم فوتبال استقلال با انتقاد شدید از مدیران این باشگاه گفت: بی‌احترامی مدیران استقلال و حضور بی دلیل ما در ساختمان باشگاه را بدون پاسخ نمی‌ماند. به گزارش مهر، مجتبی جباری بعد از خروج از باشگاه استقلال گفت: آقای توفیقی شب گذشته به ما پیامک زدند که امروز به باشگاه بیاییم ولی هیچکس پاسخگو نیست. این یک بی احترامی است که قطعا بدون جواب نمی ماند. تا الان که خیلی اتفاق بدی بوده است. پیش پیش نمی خواهم راجع به یکسری مسائل صحبت کنم. ما از باشگاه با مدیران تماس می گرفتیم ببینیم ماجرا چیست ولی هیچ خبری نشد. منتظرم ابتدا وضعیت مشخص شود و بعد از آن مفصل راجع به آن صحبت می کنم. باید به ما بگویند چرا نباید سر تمرین برویم. جباری درباره اینکه آیا پندار توفیقی پاسخگوی شما بوده است یا خیر؟ گفت: آقای توفیقی باید جایی جواب ما را می داد ولی می گفت که من در هیئت مدیره نیستم.
وی در واکنش به سوالات متعدد خبرنگاران یادآور شد: من هم مثل شما سوالات زیادی دارم و دنبال جواب هستم. هر موقع پاسخی گرفتیم جواب شما را می دهم. جباری خاطرنشان کرد: من و مهدی رحمتی از صبح در باشگاه نشسته ایم ولی به ما بی احترامی شده است. وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا قبل از بازی استقلال و پارس جنوبی اتفاقی افتاده که به یک باره او و رحمتی از استقلال کنار گذاشته شده اند، گفت: ما هم منتظریم تا ببینیم باشگاه چه صحبتی در این زمینه دارد.

صحبت‌های مهدی رحمتی
به گزارش مهر، سید مهدی رحمتی پس از خروج از باشگاه استقلال درباره کبودی صورتش و دلیل این موضوع گفت: ان شاءالله بعدا در اینباره صحبت می کنم. رحمتی در پاسخ به این سئوال که شما کاپیتان استقلال هستید و آیا دلیل حضورتان در باشگاه، اخراج از استقلال بود؟ گفت: باشگاه مدیرعامل دارد و بهتر است از ایشان سئوال کنید. وی در پایان در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا در تمرین استقلال شرکت می کنید یا خیر؟ گفت: از شما خواهش کردم که صحبت نکنم. بعدا به این سئوالات پاسخ می دهم.
به گزارش مهر، مجتبی جباری و سید مهدی رحمتی همزمان با تمرین امروز آبی پوشان جهت انجام جلسه ای به باشگاه دعوت شده بودند. گفته می شود این دو بازیکن در آستانه اخراج از باشگاه استقلال قرار دارند.

برخی موضوعات مشابه

بالا