♡ تبریک تولد ♡ یک تیر و یک نشون تولد دو مهربون ( یکیشون نیست خالی بستم )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SHahRAshOB

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,543
امتیاز واکنش
22,715
این کیک برای فرنازلی دودیان ناگهانی
157629026688151-irannaz-com.jpg

این کیک هم برای شخص خودم خریدم، شقالی دودیان کبیر، بزرگ خاندان دودیان
fr13632642_Chocolate_Cake_Art_PNG_Large_Picture.png_www.gfiles.ir.png .

نگید! می دونم خودم، کیک بزرگه کاکائوییه رو برای خودم سوا کردم، بالاخره بزرگتری گفتن کوچیک تری گفتن، بزرگ خاندانی گفتن...

فرناز، این پست رو می زنم به افتخار خودم و خودت، تولدمون هزاران بار مبارک
cheerleader1-smiley.gif

choir-smiley.gif
گروه سرود
birth-day-candle-smiley.gif
اینم شمع
hall-candy1-smiley.gif
(این شکلاتا مال خودمه، سر انگشتتون بهش نخوره)
hall-candy2-smiley.gif

فقط یه سوال:
چجوری با من دو قلو شدی که اینهمه سال از من کوچیک تری؟
یهنی توی فریزر نگهت داشته بودن بعدا به دنیا آوردن؟

• پیشنهادات
  • Fαяηαz.ც

نقاش انجمن
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    310
    امتیاز واکنش
    2,647

SHahRAshOB

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,543
    امتیاز واکنش
    22,715
    26 سالگی ناب و بی‌تکرارم، تو را چه آسان و سخت به این زندگی باختم...

روزهای عجیبی را از 26 آبان سال 98 گذراندم و اکنون که به 26 آبان 99 رسیده‌ام، پرم از خاطرات و درماندگی‌ها، مردگی‌ها و شوق‌ها و شادی‌ها...
    ای 26 سالگی من!
    رنجور و سراسیمه از تو عبور کردم،
    روزهایی را برایم به ارمغان دادی که سخت لرزیدم، پوسیدم، رنج کشیدم و خندیدم...
    اما اینها هیچکدام در من مطلق نبود، همه نتایجی بود که از سالهای دور در من مانده بود و شاید برخواسته از من سردرگم، منی که به آینده آگاه نبود و در هاله‌ای از ابهام قدم برمی‌داشت، بود و شاید برخواسته از «منی» دیگر در من که گاهی می‌خندید، گاهی می‌لغزید، گاهی اشتباه می‌کرد و گاهی پیروز می‌شد.
    امسال «مَنی» دردمندانه در مقابل چشمانم شکست... جا خوردم، «من» درونم تغییر کرده بود، «من» درونم رنج کشیده و به آرامی بزرگ شده بود، آنقدر که یک لحظه به خودم آمدم و دیدم ای وای از من که این «من»، ده سال پیرتر شده است... «من» درونم پیر شده بود و اما «من» بیرونم هنوز جوان می‌نمود...
    امسال اولین و تنها تار موی سپیدم، روحی ظریف در درونم را بهت زده کرد و اولین چین خط خنده‌ام، نوید دردناک دنیای بی‌رحم بزرگسالی را می‌داد.

و آهای، تو ای 27 سالگی نوپای من، قدری از عمرم مهربانانه‌تر بگذر. قدری برای من خسته و جا مانده از 26 سالگی پر فراز و نشیبم، آرامش به ارمغان بیاور. 27 سالگی نمی‌دانم که آیا روزی می‌توانم تو را نیز مرور کنم یا نه، فقط این را می‌دانم که هرچه هستی و هرچه می‌شوی بر من مبارک هستی، زیرا که حتی مرگ هم اگر در تو اتفاق بیفتد، شیرینی گذر از این دنیا را برایم به ارمغان خواهد آورد...
    27 سالگی غریبم، کمی نوازش‌وارتر مرورم کن...

آخرین ویرایش:

Fαяηαz.ც

نقاش انجمن
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    310
    امتیاز واکنش
    2,647

اونقدری این متن رو زیبا نوشته بودی، که به نظرم کااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااملا حقته نویسنده ویژه باشی.
    و اینم بگم 90 درصد حس و حال های امسالم شبیه تو بود خواهری... یعنی انگار از زبون منم نوشته بودی ::قلب :aiwan_light_air_kiss:

SHahRAshOB

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,543
    امتیاز واکنش
    22,715
    خیلی ازت ممنونم ژوپیترجان، جشن فوق‌العاده زیبایی برامون گرفتی و شیک و جذاب بود، مهمونا هم کلی شیرینی و کیک و میوه و.. میل کردن و یه جشن بی نظیر شد :aiwan_light_kiss3: :aiwan_light_give_heart2: :aiwan_light_heart: ::heartpurple
    خیلی سپاسمندم قژنگ خاله، شیرین خاله::heartpurple:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_give_heart2:
    خیلی ممنونم محبی جان ژذاب و مهربونم:aiwan_light_kiss3:::heartpurple:aiwan_light_give_heart2:
    خیلی سپاس معصومه جان::heartpurple:aiwan_light_kiss3:
    خیلی ممنونم شیواجان، مرسی از آرزوی زیبات:aiwan_light_kiss3:::heartpurple:aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_heart:
    ممنونم فاطمه گل و مهربون من::heartpurple:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_heart:
    :aiwan_light_bdslum:::heartpurple:NewNegah (4)::aiwan_light_dance2::aiwan_light_dance2:
    ژیل ژیل من، ممنونم که به خاطر تولد من ۲۴ ساعت قهر رو تعطیل کردی تا جشن بگیریم:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_bdslum:
    مرسی ندا جونم، تشکر::heartpurple:aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_kiss3:
    خیلی سپاس زهرای شیرینم:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_give_heart2:::heartpurple
    مرسی خاله جون قشنگم:aiwan_light_kiss3:::heartpurple:aiwan_light_give_heart2:
    عالی بود25r30wi:aiwan_light_sddsdblum:
    وووهااای خیلی سپاس زیبای دلنشین من::heartpurple:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_dance2::aiwan_light_give_heart2:
    خیلی ممنونم ::heartpurple:aiwan_light_kiss3:
    خیلی سپاسمندم لیدی جان، چطو مامانم شدی؟ :aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_kiss3:::heartpurple
    خیلی ممنونم::heartpurple:aiwan_light_heart:
    خیلی سپاس عسل خانم :aiwan_light_kiss3:::heartpurple
    خیلی سپاس، چه کیک قشنگی:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_heart:::heartpurple
    خیلی سپاس هیلدیا مهربون:aiwan_light_kiss3::aiwan_light_give_heart2:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    29
    بازدیدها
    460
    پاسخ ها