فرهنگی و هنری یک خواننده دیگر به ایران بازگشت (+عکس)

• شروع کننده موضوع deldar
  • بازدیدها 167
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

deldar

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,028
امتیاز واکنش
2,468

9309-11m830.jpg

اوه یغمایی، درباره دلایل این سفر دو ساله اش گفت: در دوسال گذشته درگیر تنظیم و میکس آلبوم جدید خودم بودم که موفق شدم این آلبوم را به همراه بهترین موزیسینهای کانادایی به اتمام برسانم. اکنون پس از ده سال از آخرین فعالیت هنریام در ایران، مصمم هستم که در کشور خودم و برای مردم کشورم فعالیت کنم.

پسر کوروش یغمایی در خصوص دو سال دوریاش از کشور نیز توضیح داد: در این مدت تجربههای خوبی داشتم و ارتباطات تعیینکنندهای برای ادامه فعالیت هنریام در ایران با گروهی از متخصصهای صنعت موسیقی کانادا برقرار کردم که امیدوارم بتوانم دانش و تجربههای این مدت خودم را به بهترین نحو به صنعت موسیقی کشورم به خصوص موزیسینهای نسل جوان انتقال دهم.

او افزود: در مدت کوتاه حضورم پس از دو سال در ایران مذاکراتی پیرو ادامه فعالیتهای هنریام با مسئولین موسیقی کشور داشتهام که نتایخ خوب و مثبتی تا به اینجا به دست آمده است که در این بین همکاری دفتر موسیقی وزارت ارشاد در این راستا امیدوار کننده است.

این هنرمند در پایان توضیح داد: امیدوارم نتیجه این مذاکرات هر چه زودتر برای ارائه کارهای متفاوتتر و قویتر نسبت به گذشته به مرحله اجرا برسد.

کاوه یغمایی آلبوم "مترسک" را با آهنگسازی، تنظیم، نوازندگی و خوانندگی خودش در سال ۱۳۸۲ در کشور منتشر کرد و دو سال پیش نیز قطعهای را برای تیتراژ فیلم "جاده یکطرفه" خواند.

برخی موضوعات مشابه

بالا