♡ تبریک تولد ♡ ࿐مرغ والاغ و اردک تولد ماه دل انجمن مبارک

• شروع کننده موضوع Darvin26
  • بازدیدها 2,041
  • پاسخ ها 72
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

همـــرآز

ماه دلها
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
814
امتیاز واکنش
5,810
ممنونم عزیزم:aiwan_ligsdht_blum::aiwan_ligsdht_blum:
ملیک تمام من فدای تو*_^ ممنون عزیزدلم
یه دنیا مچکر صحرای عزیزتر از جانم*_*

• پیشنهادات
  • همـــرآز

ماه دلها
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    814
    امتیاز واکنش
    5,810
    سهلام به روی ماه تک تکتون:aiwan_light_girl_pinkglassesf:
    گفتم بزارم همه تبریک بگن
    بعد بیام ازتون تشکر کنم. :campeon4542:
    بزارید اول یه خاطره بگم. مامان بزرگم میگه وقتی من به دنیا اومدم(از همون بچگیم عامل دق زدگی بودم:aiwan_lightsds_blum:)ساعت دوازده شب اینا بود. وقتی با عمه ی مامانم میرن که بچه‌ای که من باشمو ببینن، تو اون اتاقی که بچه ها رو بعد از تولد میبرن دوتا نوزاد بود؛ یکی تپل و سفید یکی دیگه سبزه و لاغر. عمه ی مامانم هول و ولا برش می داره و به مامان بزرگم میگه:زری اون زشته بچه ی ما نباشه؟o_O
    بعد مامان بزرگم میگه:خدا نکنه فرشته. بعد از پرستار می پرسن که بچه ی ما کدومه؟ پرستارم که میگه اون. عمه با عجله می پرسه کدوم . بعد اون پرستاره با بی حوصلگی میگه :خانوم اون. بعد به اون بچه ی تپلی و سفید که من باشم اشاره می کنه. مامان بزرگم و عمه ی مامانم نفس راحت می کشن.(یعنی اگه من اون لاغر و سبزهه بودم میزاشتنم بیمارستان و می رفتن:aiwan_ligsdht_blum:). خب حقم داشتن من نوه ی اولشون بودم.:campe45on2:
    بلی داشتم می گفتم . کلا هر سال تولدم آسمون ابری و گرفتس من نفهمیدم چرا؟ بازم اینجا خدا تبعیض قائل میشه .
    بلی بازم داشتم می گفتم. آیدایی که من باشم از کلاس سوم تا ششم به بچه های کوچیکتر یه هفته ی تولدم زور می گفتم و خوراکیاشونو میگرفتم(قلدرم خودتونید):aiwan_light_dirol:
    ولی امسال تولدم خیلی باشکوه تر بود(چه حرفا:aiwan_light_nea:) چون شما ها بودید(بازم چه حرفا:aiwan_light_nea:)

از دارو @Bitter Law و صهبا @Lightning᭄ بخاطر تاپیکشون خیلی خیلی ممنونم. مرسی که به یادم بودید.
    بقیتونم که نفسای منید. شاید بهترین کاری که تو زندگیم انجام دادم اینه که توی این سایت عضو شدم و با همتون خاطره ساختم.
    آرزویی امسال نداشتم. بعضی آرزوهام خاطره شده و یه سریاشون حسرت موندن و یه سریاشونو هنوز بدست نیاوردم اما آرزو میکنم همه ی آدمای روی زمین به هرچیزی که میخوان برسن. وقتی تبریکای تولدتون (چه شما چه دوستای واقعیم)رو میخوندم غرق در ذوق زدگی میشدم(یعنی جوری بود یه تبریکو میخوندم یه جیغ خفه ای می کشیدم یعنی در این حد:aiwan_ligsdht_blum:)

بدی و خوبی دیدین حلال کنید. شمع تولدمونم فوت نکردیم که تقصیر این کرونای نکبته!:aiwan_light_nea:
    توی شادیاتون جبران میکنم. شاید هیچ وقت هیچ کدومتون نپرسیدید که چقدر دوستون دارم، می دونید که من جونم به جون حاج ممد بنده، همون قدر که حاج ممدو دوست دارم شما رو همینجور دوست دارم. :aiwan_light_girl_pinkglassesf::campeon4542:
    خیلی من شماها رو عاشق

»آیدا«(همون ماه دلتون)

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,895
    7865276_701.jpg
    9d5aabaeaee03bd497e9d1dc52cd5fd5.jpg

ca3384ca2d0ceda82d799ab4680d5aaa.gif

5d49c6d2af4da2b5081e540ae11f8a26.jpg 609846ce44da4b1aa668723eb80a278f.jpg 9501813899b44bf231d123692f9ffa29.jpg explanation.gif
    من زیاد بلدم حرفای قلمبه سلمبه بزنم
    اما دوست دارم همیشه چیزی که توی قلبمه رو انعکاس بدم‌
    این عکسام دلیلشون همینه.
    تولدت که نه، چون یه روزه و بالاخره تموم میشه، سال و تمام سالهای عمرت مبارک، زیبا و پر از خوشحالی‌.

تولدت بازم مبارک ایدو ترین؛)
    انقد بت ایدو گفتم رفته جزو پیشنهادیای کیبورد گوشیم
    ♡♡♡♡♡♡♡♡♤♡♡♡♡♡♡♡♡♡

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا