♡ تبریک تولد ♡ ╔═════ ೋღ ♪تولدت مبارک ادی خان♪ ღೋ ═════╗

• شروع کننده موضوع Sariw
  • بازدیدها 2,830
  • پاسخ ها 75
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sariw

کاربر اخراجی
ارسالی ها
795
امتیاز واکنش
18,407
خب خب خب نوبتی هم باشه نوبت تولد ادیان خان @"LORD"...:campeon4542:
یه پسر محترم و قابل احترام و با جنبه یعنی در عین حال میشه باهاش شوخی کرد،همرمندم ک هست ی نقاشی هایی میکشه که از یک دانشجوی رشته ی نقاشی بر نمیاد، امیدوارم با این استعداد ی که جلدای قشنگ طراحی میکنه هم طراح انجمن بشه:NewNegah (11): خب بریم سراغ اصل مطلب....:NewNegah (6):
میخوام برات جشن تولد بگیرم تــــــــــــوپ :ura::ura::ura:نمی دونم قول دادم بهت برات تایپیک بزنم یا نه ولی تو ب من قول دادی واسه تولدم تایپیک بزنی پس منم، هم برای روزایی که حال چندان خوبی نداشتم و حالمو با شوخیات خوب کردی و هم اینکه به عنوان ی دوست که۸_۹ازم بزرگتری برات جشن میگیرم:campeon4542:
خب حالا...حالا حالا همه دستا ب بالا ب این ساز کمونچه همه بگید ماشالا...اهم اهم ببخشید خب حالا مهمانان عزیز تشریف ببرید سالن :campeon4542::ura:Hapydancsmil
casamento-decoracao-branca-enjoy-04.jpg
بعله چی فک کردین خدا تومن پولشو
دادم هاااااا بفرمایید تعارفم نکنید چون اینا پول نمیشه واسه من، بفرمایید ادیان خان برو بشین اون بالا مالا ها که به همه اشراف داشته باشید

حالا بیاین یکم برقصیم اها اها اها اها قشنگ برقصید:ura:Hapydancsmilریز ریز درشت درشت :campeon4542:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

:aiwan_ligkht_blum:اخیش عرق ریختیم چقدر :aiwan_light_spiteful:بیاین بریم اونور سالن همش با سلیقه ی خودم چیده شده:aiwan_light_smoke:بعله ماهم آره اینجورییم:aiwan_light_yes3:خوشت میاد ادی بداخلاق؟:aiwan_light_wink3:
تم-تولد-سبیل1.jpg اینور چی؟چون مهمونا زیادن کل سایتو دعوت کردم باید بیشتر باشه خوراکیها
تم-تولد-سبیل-1.jpg

پذیرایی کنید از خودتون دوستان عزیزم، بخور ادیان از این شیرینیا وردار نگران نباش چاق نمیشی بخور من برای تو تدارک دیدم هااااا
1313576670_364_d16a676f47.JPG
خب بریم واسه ی شام!!!!!همشو خودم پختم هاااا((((:اگر مردید ب من چه(:
chicken-mushroom-pasta-bake_1980x1320-119880-1.jpg
pizza-pasta-bake-84125-1 (1).jpeg اوفیــــــش حالا یکم فک بزنید غذا هضم بشه:campe45on2:
.
.
.

پاشید برقصیم دوباره:campeon4542:
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

خب حالا ما کیک می خوایم یالا ما کیک می خوایم یالا...اوا ببخشید یادم نبود میزبان خودم:campe45on2:الان میارمش همه دست بزنید:aiwan_light_dance::aiwan_light_dance2::aiwan_light_bb:
تم-تولد-سبیل-2.jpg ادیان تولد ۲۳سالگیت مبارک باشه ایشالا۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹۹سال زنده باشی:aiwan_light_buba:چرا من کفر میگم؟:NewNegah (1):مگه لاکپشتی؟:aiwan_ligfht_blum: خب بیاین بخولیم:aiwan_light_yes3::uzi:ی دقه صبر کنید لطفا:aiwan_light_acute:ادی بیا جلو:aiwan_light_blum:پقققققققق :NewNegah (4):کیک کوبوندم تو صورتت25r30wiیه عکس بگیریم ازت:aiwan_light_on_the_quiet2:چیلیک

حالا دسته جمعی چیلیک:aiwan_light_victory:
خب حالا کادو ها رد شه بیاد:aiwan_light_to_pick_ones_nose:
به به حالا نوبیت کادوی منه:aiwan_light_smoke:
لابی-چناران.jpg بالکن-چناران.jpg
خونه خریدم باقلوا برات امیدوارم خوشت بیاد خوشبخت بشی پدر جان:aiwan_light_to_pick_ones_nose:
خو دیگه پاشید برید ب سلامت:NewNegah (16)::NewNegah (5):
پ.ن؛ادیان می دونم زوده دوستان تولدشو زود گرفتم در واقع تولدش ۲۸امه با عرض پوزش مجبور بودم چون اون روز نیستم دیگه:NewNegah (10):

• پیشنهادات
  • Melika_mghzi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    898
    امتیاز واکنش
    26,280
    بنده فرنی‌ام:campe45on2:
    تولدت هم مبارک نباشه:campe45on2:
    بسکه منو حرص دادیBoredsmiley
    همیشه شاد باشی:campe45on2:

Shirin Saadati

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    528
    امتیاز واکنش
    6,633
    عجب تولد باحالی :aiwan_light_blum:www
    تبریک میگم
    شاد و سلامت باشید:aiwan_lggight_blum:

ShAdMeHr_AgHiLi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,272
    امتیاز واکنش
    9,180
    سلام داداش تولدت مبارک ایشالا همیشه سالم و سلامت باشی:campeon4542::xmas:ایشالا120سالگیت:campeon4542:

Mobina_N.I

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,672
    امتیاز واکنش
    32,938
    چـــــــی؟
    تولد آدیـــــــه؟
    واااااااااااااایD:
    یه بیبری داریم شاه نداره(تعجب نکنید خودش میدونه بیبری چیه;) )
    صورتی داره پر ازمو
    از زشتی تا تانداره
    (چقد هم قافیه شد:aiwaffn_light_blum:)
    والا من ک هیچوقت اولین چتمونو ک داشتیم همدیگرو میکشتیم یادم نمیره:campe45on2:ماشالا زبون نیس ک فرش قرمزه:campe545457on2:ولی خب مگه میشه من کم بیارم؟:aiwan_light_dirol:
    خوب اینارو بیخی...
    تــــولــــدت مــــبــــارکــــ آدی گــــنــــده(ب من ربطی نداره معنی اسمته:aiwan_ligkht_blum:)
    ایشالا ی قاضی یاوکیل یامشاوره حقوقی،فرقی نداره هرکدوم ک توش موفقی بشی:aiwan_light_girl_wink:
    اینم کادوی من:
    اینم مو از طرف من ب تو،بزن صورتت بیشتر شبیه بیبری بشی:aiwan_light_good2:
    13645000004.jpg

ببین ی عالم گشتم اینو برات پیداکردم جرئت داری سیوش نکن!
    20633480_112414202752150_7243993090992635904_n.jpg

product_1204_1492007561_90588.jpg

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا