تاپیک‌های دنباله‌دار △㋡▲▽ اردوی کاربران انجمن نگاه دانلود ▽▲㋡△

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 5,748
  • پاسخ ها 73
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
درود به بچه های گل نگاه دانلود !
تصور کنید که همه ی اعضای انجمن داریم به یه اردوی تفریحی میریم؛ از ادمین و مدیرا گرفته تا کاربرا و نویسنده ها !
جلوی اتوبوس هم یه بنر زده شده با مضمون: "اردوی کاربران نگاه دانلود" !

حالا یک سری سوال داریم که دوستان به ترتیب اونها رو جواب میدن.
*** به دلیل تقاضای دوستان، قانون دعوت برداشته شد! میتونید بدون دعوت شرکت کنید.

پی نوشت:
- از روی سوالات کپی کنید و جواب بدید. و جواب ها رو با رنگ دیگه ای بنویسید.
- برای اطلاع و راحتی همه، اسم هرکس که تا الان دعوت شده باشه در پست اول درج میشه.

»»» افراد شرکت کرده تا کنون:
hani khanoOom | SaRa.ShS | AeeN | nadiya_m | tromprat | نارینه Eyna.sh |❤️Ava20 آیســو:) | F.sh.76 | FATEMEH_R | فرشته رحمانی | MASUME_Z | Behnam.r

قانون تاپیک: همگی جنبه داشته باشیم! این یه تاپیک فانه ! پس با جواب های بامزتون یه جو شاد و صمیمی بسازید...

میریم که داشته باشیم یه اردوی درجه یک رو !

سوالات:

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟
2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟
3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟
5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!
6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟
7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟
8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟
9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟
10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟
11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟
12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟
13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟
14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟
15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟
16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)
17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟
18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟
19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟
20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟
21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟
22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟
23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!
24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟
26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟
27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟

برای شروع دعوت می کنم از
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
و
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
عزیز

• پیشنهادات
  • hani khanoOom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    51
    امتیاز واکنش
    474
    ممنون از دعوتت محدثه جونم:campeon4542::campeon4542::campeon4542:
    :aiwan_light_laugh4::aiwan_light_laugh1::aiwan_light_laugh4:1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ شمال:aiwan_light_blum: چرا اونجا؟چون اونجا هم جنگل داره هم دریا:campe45on2:
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟میلاد:aiwan_light_buba:
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟محدثهHapydancsmil(مهندس) (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟آزیتا جونم42kmoig
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!آیین:aiwan_lightsds_blum:
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟امیرعلی و عینا وهمه:aiwan_light_dance:
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟اقا رضا:aiwan_light_help:
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟معصومه:aiwan_light_popcorm1::aiwan_light_popcorm2:
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟سمانه:aiwan_light_lazy:
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ترومپات خودمون:aiwan_ligfht_blum::aiwan_light_moil:
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟بال سیخ کنیم کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟سمانه ونارینه :p
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟خودم و ملیحه:campe45on2:
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟فک کنم مسـ*ـتانه:aiwan_light_angel:
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟معلومه حدیثه و سارا و مهتاب و اتنا:aiwan_light_hunter:
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟مسـ*ـتانه:aiwan_light_mosking:
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟سمیرا خودمون:aiwan_light_laugh3::aiwan_light_laugh4: (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟امیر:eek: کی آخر؟نادیا:aiwan_light_laugh4::aiwan_light_laugh1:
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟اتنا و خودم:aiwan_light_party:
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟امیرعلی:aiwan_light_sarcastic:
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟آیین پریسا:aiwan_light_nea:
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟مهتاب ونارینه حدیثه و محدثه و چه کسایی توی تیم مقابل؟سارا و اتنا و نادیا
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ریحون خودمون:aiwan_light_pardon:
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!اووومم مانیا:aiwan_light_laugh2:
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟میلاد:aiwan_light_sarcastic_blum:
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟سمیرا خانوم مدیر ارشد :aiwan_light_curtsey:
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟خودم دیجی اردوهماااHapydancsmil:campe45on2:
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟اوهوم خیلی چرا؟ چون از نزدیک همتونو ببینم و اشنا بشم:p:D

در آخر دعوت میکنم از دوست خلمsara.shsو*REIHANEH*عزیزم

آخرین ویرایش:

mmmmm8

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    114
    امتیاز واکنش
    2,144
    مرسی از دعوت هانی عزیزم

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟
    اردبیل... خیلی خوش میگذره
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟
    محدثه
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
    آیین... چون کلا از این کارا دوس داره خیلیم با سلیقس بچه!
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ مبینا
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! باران
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ هانیه، مهتاب
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ نادیا، دلارام
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ آتنا، افسانه
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ ریحان
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ محدثه، امیرعلی
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ جوجه! کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ سمانه و نارینه
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتراف کرد کیه؟ نادیا
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ محدثه، مستان
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ هر کی مردتره
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ نارین، سمانه، نرگس، آتنا آدین فر، سمیرا
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) حدیثه و آتنا
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ خودم اول هر کسی خواست اخر
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ همه مناسبن اقا فقط من نشورم!
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ هانیه
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ خودم
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ تو تیم خودم: نرگس و مهدیس و نادی! تو تیم مقابل: ایین و امیرسالار و امیرعلی
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ آریاناز
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! هانیه
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ نادیا
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ مبینا
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ اووممممم... ندا
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره... چند نفر تو فضای مجازی و از شهرای مختلف که باهم دوست شدن؛ همو ببین و قطعا اون اردو بهشون خوش میگذره..

دعوت میکنم از AeeN

آخرین ویرایش:

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849
    ممنون از دعوت سارایِ عزیز :)
    ..................................
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شمال . با وضعیت طبیعتش بیشتر حال میکنم .

2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ ستاره

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) م میشی

4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ رادمهر

5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! بلک رز

6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ خودم

7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ رادمهر

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ هیما

9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ بی شک ریحانه !

10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ احتمالا مانی – ستاره

11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ کباب گزینه خوبیه ...اشپزی م میشی خوبه

12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ رادمهر-نارینه - ژینوس

13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟م میشی..سایه ...الی

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ خودم و مانی و امین پرسپولیسی و امیر سالار میریم جلو !

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ محدثه

16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) ریحانه – سمیرا

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ از پسرا فکر کنم امین اول شه ...از دخترا احتمالا فاطی (مدیر بخش پزشکی )

18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ ادیان –مهراد- رامتین

19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ فاطمه سادات - سارا

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ بهنام

21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ تو تیم ما : بهنام-رادمهر-مانی- امین ....تو تیم حریف :محدثه– هدی – نفیس - بهتینا

22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ نیلوفر

23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! شاید فرشته – مونیکا

24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مانی

25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ سها

26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ الناز..جوکر..نادیا...

27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ بله خیلی زیاد...به نظرم اگه بشه ، یه تجربه خاص و به یاد موندنی میشه برامون !
    .................
    دعوت میکنم از نادیا !

آخرین ویرایش:

nadiya_m

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,838
    امتیاز واکنش
    3,877
    مرسی از اخویم بابت دعوتش
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟مشهد چرا اونجا؟ برای امام رضا
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ محدثه
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ سمیرا (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ معصومه
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! آمین آرمان
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ مانی آیین مصی افسانه
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ رادمهر
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ هانیه
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ افسانه
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ آیین و مانی
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ جوجه کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ نارینع و سمانع
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ رادمهر
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ مهدیه
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ خودم و...بسک فداکارم :)
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ کیا دخت
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ ریحان و مانی (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ هانیع کی آخر؟ حدیثه
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ مهتاب و سارا
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ هانیه
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ آیین
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ مصی و عینو مانی و چه کسایی توی تیم مقابل؟ آیین سارا ملیکا
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ ریحان
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! هانیه
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ رادمهر
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ سها
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ مانی
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره....خیلی دوست دارم اینایی ک 24 ساعتم و باهاشون میگذرونم از نزدیک ببینم

دعوت میکنم از رادمهر!!!

آخرین ویرایش:

tromprat

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    489
    امتیاز واکنش
    22,078
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ خونه، ساکته و خلوت
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ از همه خونسردتر طاها که جاشم خالیه
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) آیین فرزندم با تو باشه
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ البته قراره تو خونه باشیما ولی خب، هرکی باشه الا نادیا مخ تیلیت کن
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! شاید خیلیا که دیگه نخوام حتی اسمشون رو ببینم
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ نادیا مخ تیلیت کن
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ فکرکنم نفیس باشه
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ ملیکا خخخ
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ فکرکنم خودم باشم، خستم
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ سمیرا خانم خخ
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ املت زغالی خخخ، سها آشپزیش عالیه
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ مینا جون عزیزم که همیشه حامی
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ لیلی خانم
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ مانی خوبه نه خخ
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ فکرنکنم داشته باشیم چنین کسیو خخخ همه عاشق خوابیدنن،بیخیال میخوام ببرمشون خونه
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) نادیا و ملیکا فکرکنم با دامن گشاد گلی و موهای وز خورده خوب باشن خخخ
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ فکرکنم آیین از همه جلو بزنه هم فرزه هم آهو خخ
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ نوبتی همه باید بشورن نمیشه که یکی فقط بشوره بپزه
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ این روزا همه مادر وپدرا دنبال اینن بچه هاشونو دک کنن
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ مینا جون، مهدیه خانم البته خانمها صداشون خوبه میگم بهنام یه چهچه بزنه هممون کر از دنیا بریم خخخ
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ مرد سالاری حرف اول و میزنه بعله، گروه زنونه مردونه تشکیل میدم با آقایون عشق
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ تو خونه ایم همه مثل خرس میخوابن
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! والا اینجا همه اهل حالن این مدلی دیدی بگو نام ببرم
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مانی خالی کن برادرم، خالی کن
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ میگن مسافرت باعث میشه آدما رو بهتر بشناسی ،فکرکنم تو سفر هممون همو بهتر میشناسیم
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ یکی نیس خیلین ولی الان میدونم که دیگه نیست و جاش برای همیشه بینمون خالی میمونه ، مهدیه خانم
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ نمیدونم شاید دوست داشته باشم ولی خب میگن زیاد ادم خوش سفری نیستم برای همین ترجیح میدم تو جمع به سفر نرم

ممنونم از دعوت نادیا من سها رو دعوت میکنم

نارینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    39,880
    تشکر از دوست عزیزم مهندس برای دعوتش
    سوالات:

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ روستای مادریم، چون خیلی باسبز و باصفاست، تازه قبرستانهای قدیمی داره دیدنی...
    آقا طاها چون آرامش ذاتی داره.
    خانم میشی عزیزم که یه جور حس مادری داره
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ شقایق عزیزم( نویسنده رمان تراژدی)
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! عینا میاد خوراکی هام میخوره...
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ عینا و معصومه
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ فاطمه مدیر تالار پزشکی
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ افسانه که همیشه گرسنه اس
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ ریحانه عزیزم
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ مهندس محدثه عزیزم!
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ املت مکزیکی! آیین درست کنه ....
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟سما 25
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟سمیرا خانم مدیر ارشد
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ عینا وشقایق و خودم!
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ رادمهر
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) ریحانه و شاید افسانه
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ خانمها معصومه اول و افسانه آخر
    مردها آیین اول....
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟....
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ خانم میشی
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ ریحانه
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ دوست عزیزم شادی تنهای تنها
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ محدثه خانم
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟
    اکسپکترونم!
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ نه! نمیدونم شاید خیال و واقعیت فرق میکنن...بهتره بعضی چیزها رویا باشند...
    دعوت می کنم از شقایق و عینای عزیزم

Eyna.sh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,276
    امتیاز واکنش
    14,975
    سلام ممنون از نارينه عزيز

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ اگه مي شد ميبردم آنتاليا :campe45on2:اما خب شيراز يا شمال رو ترجيح ميدم :)
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ برادر ماني :|
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) دلارام :aiwan_light_biggrin:
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ نظري ندارم :|
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ مصي و ماني
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ نفس:aiwan_light_sddsdblum:
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ خودم خخخخ
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ مهبشقاب :aiwan_light_bdslum: (مهديس)
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ آقا ميلاد
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ افسانه:aiwan_light_bdslum:
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ :|
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ :|
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ شقايق باقرزاده :aiwan_light_biggrin:
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ فكر كنم نفيس
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) آناناس ( آنا) :aiwan_light_bdslum:
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ :|
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ فريدون:campe45on2:
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ روژيا
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ خانوم ميشي:campe45on2:
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟پسرا توي يه تيم دخترام تو يه تيم
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ آيسو
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! عارفه o_O
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مصي:aiwan_light_biggrin:
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟كيا :|
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ آوا و شقايق و نارين و مصي و ...
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ بله :| ...

دعوت مي كنم از آوا و آيسو

آخرین ویرایش:

❤️Ava20

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    387
    امتیاز واکنش
    18,132
    سلام ممنون از عينو براى دعوت :aiwan_light_blumf:

1.کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ جايى كه آرامش داشته باشه مثه روستا :) ، بتونم جيب همرو يواشكى بزنم و در رم همرو اونجا جا بزارم نتونن برگردن :|

2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ خودم :) همون اول همرو بفرستم ته دره كه زجر نكشن :|

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) اقا رضا :)

4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ يكى كه جيباش پر باشه :)

5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! هركس بياد نميذارم بشينه :| وسط راه خسته ميشم دراز ميكشم :)

6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ عينو و خودم :)

7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ تقريبا همه :|

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ نميدونم كدوم پولداره :|

9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ راننده :)

10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ نميدونم :|

11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ هميشه وقتى سفر ميرم خودمو براى هر زهرمارى اماده ميكنم پس فرقى نداره هركس پخت ، مفت باشه كوفت باشه :|

12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ عليزاده :) و در كمال تعجب عينو o_O

13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ ننه خودم :|

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ اول مديرا بعدم هركس كه دم دستم بود ميره بر باد فنا :)

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ سميرا مديره :|

16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)/خودم :|

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ من برم افق :|

18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ هركس كه من نباشم :)

19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ اونايى كه سنشون كمه :)

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ ليلى تكليمى :)

21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ اساسا منو هيچكس تو تيم نميگيره هميشه جاى توپ سر يكيو نشونه ميگيرم :|

22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ عليزاده مدير :)

23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! نرده :)

24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مديرا :) البته ميشه از جيب راننده وقتى چرت ميزنه هم كش رفت :)

25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ تقريبا همه :)

26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ من اردو ببينم به اين چيزا فكر نميكنم :|

27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ بله ، دوست دارم همرو بشناسم :)

دعوت ميكنم از فاطمه و كيا :)

آخرین ویرایش:

Miss.aysoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,219
    امتیاز واکنش
    8,180
    سلام ممنون از دعوتت عینا:)

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شمال،اب و هوای خوبش
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ایین
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)معصومه
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟مهدیس
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟:/
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟معصومه،فاطمه سادات،امین پرسپولیسی
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟هدی:|
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟معصومه:/
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟مهدیس
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟آیین، MILAD.A
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟کباب کوبیده.خب معلومه اقا پسرا زحمتشو میکشن
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ستاره
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ELI.D
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟صد در صد امین پرسپولیسی(نفله بشه)
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟بهتینا
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)فاطمه سادات
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟خانوم ها نیوشا اول،مهدیس آخر...اقایون و نمیدونم:|
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟عینــا:/
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟:/
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟م.میشی
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟تیم خودم:عینا،نیوشا،مهدیس،دلارام،فاطمه موسوی،معصومه،فاطمه سادات...تیم مقابل:شقی،ایین،امین:aiwan_light_beee:
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟مهدیس
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!فکر نکنم وجود داشته باشه:/
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟فاطمـه سادات
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟عینا
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟کیا
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟عاره.دوست دارم بچه های انجمن و ببینم

دعوت میکنم از مهدیس0095،_Delaram_

بالا