تاپیک‌های دنباله‌دار △㋡▲▽ اردوی کاربران انجمن نگاه دانلود ▽▲㋡△

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 5,725
  • پاسخ ها 73
  • تاریخ شروع

F.sh.76

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,337
امتیاز واکنش
19,020
ممنون از دعوتت اوا جونی ، ممنون عزیزم :campeon4542: ( جدا از تهدیدایی که هر روز بیچاره میشهBoredsmileyواسه ادامه رمانش )

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ میبرمتون باغ وحش تهرون (محض خنده )

2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ آقا یاشار رو :/

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) 25r30wi25r30wi اینم سوال بود اخه ! خوب معلومه ننه سمیرا

4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ فاطی و دلی :) رو دل هم (جدا نشندنین)

5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! آقا اسم نمیشه برد ( خطرناکه!):campe45on2:

6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ دلی و فاطی و مهدیه جون و ننه سمیرای خودمون Hanghead آقا مدیر هم هی اون وسط ضد حال بزنه و اب کنه مارو

7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ Hanghead امممم والا همه سرشون تو گوشیه که از اینجاها سر دراوردن دیه .....:campe45on2: خودم و دلی و فاطی و مهدیه جونووووو ریحون و اوا

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ 25r30wiاحساسم میگه تو کیف ننه سمیراو مهدیه جون پر هله و هولست با دلی

9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ خودمHanghead

10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ :aiwan_light_blumf: نفیس

11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ قورمه سبــــــــــــــــــزی :campe45on2::campe45on2::campe45on2::campe45on2:ننه سمیرا و مهدی جون

12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ اقا مدیر و ننه سمیرا و مهدیه جون و دلی و فاطی Bokmal

13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟:campe545457on2:فاطی و ننه سمیرا و مهدیه جون ( کلا بیشتر این سه نفرن)

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ Hangheadاقا رادمهر (نویسنده محترم) ، امیر سام و اقامدیر 42kmoig

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ 25r30wi فاطی چاقوکش

16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) مَرد : امیر سام و دایی مانی 25r30wi زن : ننه سمیرا :campe545457on2:

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ :campeon4542:اول که معلومه خانوما مقدم ترن و ارجعیت دارن پس .... اول : دلی ......آخر : امیر سام :campe45on2:

18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ :campe545457on2:دلی رو بندازیم وسط (هر غر میزنه هم کارمیکنه )

19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ فاطی و خودم

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ :campeon4542:زینب میشی عزیز

21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟
تیم خودم : فاطی و دلی و ننه سمیرا و مهدیه جون

تیم مقابل : 2تا ریحونا و اوا و معصومه و اگورپگور (نسیم)

22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ :aiwan_light_blumf:آقارادمهر

23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! 25r30wi25r30wi25r30wiنه بچه ضد حال نداریم خدایی

24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
:campe45on2:اقاااااااا مدیر

25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ Bokmalامممدوس دارم نویسنده های عزیز رو بیشتر بشناسم ( اوا ، اقا رادمهر ، زینب میشی *شاعر* ، بانو لیلی تکلیمی و ...)

26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ :campeon4542: ننه سمیرا و مهدیه جون ... دلی و فاطی و خودممممممم :aiwan_light_ghlum:

27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ Hanghead آره ... چون واقعا کنجکاوم که این دوستی های مجازی هم ، تو دنیای حقیقی همینطور پایدار می مونه یا نه ....

کنجکاوم بدونم این اخلاق و رفتاری که تو دنیای مجازی افراد از خودشون نشون میدن واقعا درسته یا فقط تو مجازی اینطوره ؟HangheadHangheadHangheadHangheadHanghead

من دعوت می کنم از دوست گلمون
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
25r30wi25r30wi25r30wi

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

• پیشنهادات
  • FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    ممنونم از فاطی جیغ جیغووووو (F.sh.76) عزیز بابت دعوت

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ بش قارداش یکی از جاهای دیدنی شهرمونه
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ محدثه

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) مامان سمیرا
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ فاطی جیغ جیغوووو
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! ....
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ فاطی دلی
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ رادمهر

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ مامان سمیرا ومهدیه وفاطی
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ ریحانه
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ آقارضا
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ کتلت ،خودم
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ مامان سمیرا
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ مامان سمیرا وفاطی
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ آوا
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ سمیرا(مدیر تالار سرگرمی)
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) فاطی و ریحانه
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ خانما فاطی آقایون امیرسام
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ پریسا
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ نادیا
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ خانم میشی
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ تیم ما مهدیه فاطی سمیرا ..تیم مقابل آیین امیرسام رادمهر گلشید
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ مونیکا
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! نادیا
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ آقارضا
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ پریسا
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ فاطی
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ راستش نه چون می ترسم دوستای مجازیم تو دنیای واقعی اونی نباشن که اینجا هستن

دعوت می کنم از هم شهری عزیزم فرشته رحمانی

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ دعوت می کنم همه رو همدان تا بدونید آب و هوا یعنی چی و کلی جای تاریخی داره. :p

2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ صد در صد میلاد

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) آقا رضا

4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ من اون پنج تا صندلی عقب می شینم وسط ، دلدار و فاطمه سادات یه طرفم زهرا و نادیا هم یه طرفم

5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! از اونجایی که من با همه دوستم و همه با من دوستن همچین کاری نمی کنم :p

6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ خودم و عینا و فاطمه سادات و مانی و میلاد

7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ مستر طاها

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ فاطمه سادات :p

9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ شک نکنید نارینه

10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ میلاد و مانی

11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ سمیرا مدیر ارشد و لیلی و مهدیه ( چون متاهل هستن پس اشپزیشون خوبه :D )

12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ دلدار و فاطمه سادات

13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ لیلی

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ آقا رضا ... بالاخره سایت مال اونه و باید مسئولیت همه رو به عهده بگیره :eek:

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ تو سایت اصلا به همچین ادمی برنخوردم :/

16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) مطمئن باشید نارینه اس

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ بین خانوم ها عینا اول میشه و فاطمه سادات اخر ... بین اقایون هم نظری ندارم.

18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ همه

19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ هانیه

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ م. میشی

21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ دخترا یه گروه پسرا یه گروه

22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ مونیکا

23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! مونیکا

24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ میلاد و مانی و دلدار

25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ همه

26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ امیرعلی

27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ نه ! چون سفر با کسانی که اصلا نمیشناسی کار خیلی اشتباهیه .

Behnam_Rastaghi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    747
    امتیاز واکنش
    16,563
    سلام منم ممنونم از دعوت دوست عزیز F.sh.76 امیدوارم همیشه ازاین اردوها باشه :/
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟بیاین گرگان میبرمتون النگ دره!کلا جای خوبیه مارو که واسه مدرسه همش اونجا میبردن :/ آخریا دیگه خسته شده بودیم و بخاطره همین من از پنجم به بعد دیگه اردو نرفتم البته یکی از دلایلش این بود |:
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟آیین |: چون میدونم اینقد انرژی داره که خوابش نبره!
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)رادمهر هم امینه هم صادق هم پاک البته این دلیل نمیشه بقیه اینجوی نباشنا من از بین دوستام دارم میگم:aiwan_light_bdslum:
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟زنم |: کی بهتر از اون:aiwan_light_biggrin:
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!در واقع اینطور هست چون من جای زنمو به کسی نمیدم:aiwan_light_blumf:
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟بچه ها همه پایه ان:aiwan_light_sddsdblum:فکر کنم مجلس گرم کن کم نیاریم
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟خودم فک کنم :/ سرمم تو گوشی نباشه زیاد قاتی جمع نمیتونم بشم چون اجتماعی نیستم
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟اردوئه دیگه!:aiwan_light_bdslum::aiwan_light_bdslum:مگه میشه هله هوله نیاریم!
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ نمیدونم راستش
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟رضا از پس هرکاری برمیاد خدایی
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟من هرچی باشه میخورم |: آشپزشم زن خودم:aiwan_light_bdslum:خدایی غذاهاش عالیه
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟دوستای خودم آیین و رادمهر
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟میشی خانوم و خانوم علیزاده
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟بازم رضا!خودمم پیشتی بانی میکنم با رادمهر حمله موشکی میریم خخخ
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟سمیرا خانوم:aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum:
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)خخخ خدایی این به آیین بیشتر میاد مخصوصا اگه شلوارک چاخونه پاش باشه25r30wi25r30wi
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟در این زمینه نظری ندارم
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟نظری ندارمHanghead
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟خخخ خدایی این خودممSnapoutofit
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟میشی خانوم
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟مهم اینکه هرکی تو تیم من باشه میبره25r30wi25r30wi
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟نمیدونم
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!نمیدونمBoredsmiley
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟من به هرکی بگم پول میده شما رو نمیدونم:campe545457on2:
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟همه چون بیشتریا رو نمشناسم
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟زنم...رادمهر آیین
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟خب از یه لحاظ آره خیلی هم جالبه ولی خب من زیاد اهل گردش و جاهای شلوغ نیستم

_Delaram_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,077
    امتیاز واکنش
    10,503
    ممنـــــــون از آیــــــــسو جیـ*ـگر برای دعوت.

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ بریم شمال :D چون امسال شمال نرفتم |:

2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ مانی دست فرمونش عالیه :p

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) آنا جونم :cool:

4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ آیسو نفسم :campe545457on2:

5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! ریحانه :aiwan_light_ghlum:

6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ مانی و فاطی و فاطی جیغ جیغووو و عیناHapydancsmil

7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ نفس Boredsmiley

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ افسانه :aiwan_light_popcorm1:

9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ ریحانه25r30wi

10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ ننه سمیرا :aiwan_light_blush:

11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ پیتزا :aiwan_light_biggrin: سمیرا و مهدیه و آنا درست کنن :aiwan_light_bdslum:

12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ مانی و مونیکا :aiwan_light_sdblum:

13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ فکر کنم خودم Sigh

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ مانی و آقا رضا :uzi:

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ محدثه :p

16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) گلشید 25r30wi

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ خانوم ها ژینوس o_O

18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ نارینه :campe45on2:

19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ خودم 25r30wi

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ م. میشی Hanghead

21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ آیسو و ژینوس و گلشید و فاطی و فاطی جیغ جیغو و مانی و آقارضا و امیرسالار .... 42kmoig

22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ مونیکا :aiwan_lighnnnnnt_blum:

23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! |:

24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مانی :aiwan_light_lol:

25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ همه رو :aiwan_light_king:

26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ مانی و آیسو و گلشید و فاطی و هما و الهام :aiwan_light_blush:

27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره چون واقعا خوش می گذره به همه و باعث شناخت بیشتر میشه :aiwan_light_biggrin:

Unidentified

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    848
    امتیاز واکنش
    7,688
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ نمیدونم والا هر چی بقیه بگن :campe45on2:
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ از جغدای همیشه بیدار چت روم یکیو انتخاب میکنم :|
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) ننه سمیرا 25r30wi
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ زیادن والا نمیدونم کدومشون رو بگم میترسم یکی جا بمونه :campe45on2:
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! نمیگم اصلا ریسکش بالاس :aiwan_light_ghlum:
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ فک کنم کیمی!
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ نمیدونم والا :|
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ بازم ننه سمیرا 25r30wi
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ فک کنم رادمهر :aiwan_light_ghlum:
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ آقا رضا :campeon4542:
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ فرقی نداره من تو سفر همه چی میخورم فقط آشپزی ب من سپرده نشه :campe45on2:
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ من خودم همیشه میرم سراغ بهی :campe45on2:
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ اگر خودم اینکارو نکنم مطمئنا لیلی جان اینکارو میکنه!
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ آیین ب من قول کمک داده بود فک کنم وقتش باشه :campe45on2:
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ فک کنم بهی!
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) خوب مطمئنا اون شخص خودمم ولی واس اینک تنها نمونم دلی رو هم میگم 25r30wi25r30wi
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ برنده ک فک کنم یا آیسو باشه یا آیین ولی بازنده رو نمیدونم!
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ دلییییییی پرووووو :campe45on2: ن دلم نمیاد خودمم کمکش میکنم هههه Hanghead
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ فک کنم مامان منه اصن شاید باهام بیاد 42kmoig
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ زینب جونم :campeon4542:
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ تیم مقایل رو نمیدونم ولی تیم خودم: دلی, محدثه, شقی, فاطمه سادات, مصی, زینب جون, مونی, نفیس, همتا, نادی, پریسا, آیین, ننه سمیرا, فاطمه با یک آر D:, آرام, نارینه, ستاره, بهنام, الی, رادمهر, نیلو, آمنه, بهی, آیسو, آوا جون, فاطمه, آقا رضا, دیبا, مهدیه, لیلی تکلیمی, کیمی, ... کاری ندارم ک زیادن من همشون رو با هم میخوام دقیقا همشون رو D:
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ خودم BoredsmileyBoredsmiley
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! نمیدونم والا تو بچه های انجمن تا حالا ندیدم Hanghead
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ من کلا مشکلی باشه میرم پیش بهی اون نبود میرم پیش دلی اون نبود میرم پیش فاطمه با یک آر (صرفا جهت شناساییD:) و این داستان ادامه دارد 25r30wi
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ فک کنم آقا رضا و سمیرا!
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ همونایی ک بعنوان تیمم گفتم :campe45on2:
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره چرا ک نه بذارید من حتما میام :campeon4542:

Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ به نظر کردستان اخه خیلی آب و هوای خوبی داره خیلی خنکه
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ آقا من خودم از اول تا آخر پشت فرمونم :) خدایی اگه خسته شدم میدم آیین بشیه پشت رول
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
    مدیر های توانمند اینجا
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ هر کی باشه من از بس خونگرم هستم باهاش جور میشم
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! آقا من همه رو دوست دارم همه فرقی ندارههههه
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ قطعا خودم چون شیطونم :p و آیین با روحیه باحالش مصی با حرفای زیباش و بهتینا با جنگولک بازی هاش
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ فکر میکنم آقا رادمهر نمیشناسمش کلا ولی من کل دوستام مثل خودم هستن پس کسی که این طور باشه رو نمیدونم
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ آرام با افسانه مهدیس
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ ما همه شب زنده داریم کسی نمی خوابه
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ آقای بهنام
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ آیین و کوکو هاش 25r30wi25r30wi
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ من به همه اعتماد دارم به همه ولی خوب به احسان همون احسی خودم بیشتر دارم
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ آوا گلی گیسو کمند همون مهتابم :campe545457on2:
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ خودم کاراته کارم اینه25r30wi25r30wi با ژینوس اونم ورزش کاره با آون آیین شماره 2 با احسی میریم لهشون میکنیم
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ نارینه و آمنه
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) رامتین 25r30wi25r30wi
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ 25r30wi25r30wi من خودم آخر میشم ولی شیوا اول تو پسرا :campe45on2:علی رضا اول آخری ادیان25r30wi
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ :campe45on2: فاطی ساداتی
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ :campe545457on2:هدی بیچاره من
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ م میشی
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ من و احسی و مهدیس و بابا رامتین و آیین شماره 2 و ممد خودمون.... مقابل آیین 1با شیوا با فاطی سادات و مصی و آقا رادمهر ... آنید ولی قول ما برنده میشیمممم
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ سوگل و نیک
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! :campe45on2: با وجود من کسی جرات داره اینو بگه میکشمش ولی فکر کنم الی 25r30wi
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ به شخصه جیب همه رو خالی میکنم :campe545457on2:
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ مدیر هایی که تو چت نمیاین
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ اگه کسی نیاد بازم خونش حلاله:campe545457on2:ولی به شخصه اگه هر کسی نیاد خیلی ناراحت میشم اونم زیادی
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ خیلی کاش واقعا اتفاق بیافته اخه میخواهم قیافه های سعادت مند شما ها رو ببینم وقتی با من ملاقات دارید25r30wi خدایی اگه بشه یه خاطره خیلی زیبا میشه یه خاطره که هیچ وقت از یاد نمیره و خیلی هم خوش میگذره کاش بشه هعییییHanghead

آقا اینم من اضافه میکنم به سوالات
    اگه داری جرات حقیقت بازی میکنی دوست داری کی رو با خاک یکسان کنی؟ چرا ؟HapydancsmilHapydancsmil من همه رو نابود میکنم به علاوه مخصوص ادیان و احسی

آخرین ویرایش:

FATEME078

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,311
    امتیاز واکنش
    31,597
    سوالات:

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شمال ؛ فقط به عشق دریاش
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ خودم ... جونم و از سر راه نیاوردم بقیه بشینن
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) زهرا
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ nastaran a.n
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! به همه میگم چون قصد دارم اگه نسی نیاد پام و دراز کنم
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ خودم
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ آقا رضا
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ آیین
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ محدثه
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ ستاره
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟قرمه سبزی ؛ نمیدونم ما که نخوردیم ، امیدوارم آقایون درست نکنن هر کی درست کرد کرد
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ نسترن

• 13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟خودم
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ خودم و محدثه
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟گیسو کمند
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)خودم
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟خودم آخر ؛ تو خانوما م میشی ؛ تو آقایون آیین اول میشه آخرم نمیدونم
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ هر کس غیر از خودم
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ تمنا

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟م میشی
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ من و نسترن و گیسو و زهرا باهم ... ستی و ژبنوس ومعصومه و محدثه اون طرف
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ خودم
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! هر کس جز خودم
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟خووودم من پولدار اینجام
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟غیر فعالا
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟نسترن
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه ؟ نه ما با غریبه ها جایی نمیریم

Arsha_E

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7
    امتیاز واکنش
    370
    خب با اینکه من زیاد تو انجمن نبودم و شناخت چندانی رو کسی ندارم ولی به نظرم تاپیک باحالیه و حیفم اومد که ننویسم :)

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شمال... دوری از گرما
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ خودم
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) (نظر بقیه رو خوندم .. انگار مانی خیلی پولداره پس در نتیجه ) مانی
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! پسر بد :|
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ معصومه و فاطمه:aiwan_light_biggrin:
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ ...
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ ژینوس
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ خودم
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ فریماه :campe45on2:
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ مونیکا
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟آیین
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ پسرا همشون
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ مونیکا
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) کیانا
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ژینوس اول میشه فاطمه آخر
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ دخترا:aiwan_light_biggrin:
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ فاطمه
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ خانوم م میشی و آیین
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ بازی نمیکنم :|
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟...
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!اگه اونجا اینترنت باشه هیچکی
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟.
    ..
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟...
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ الهام :|
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره تجربه باحالیه...

آخرین ویرایش:
    بالا