مصاحبه ی اختصاصی ◀✮مصاحبه اختصاصی با کاربران نگاه ✮▶

آیا با طرح مصاحبه با رنک‌داران انجمن موافق هستید؟کدام دسته دلخواه شما برای مصاحبه است؟

• بله

رای: 161 64.7%
  • خیر

رای: 35 14.1%
  • مدیران انجمن (شامل تمامی مدیران+معاونت و دستیار مدیریت)

رای: 91 36.5%
  • ویراستار انجمن

رای: 6 2.4%
  • طراح انجمن

رای: 17 6.8%
  • گوینده انجمن

رای: 9 3.6%
  • کاربر افتخاری انجمن«کاربرِ دارای کتابِ چاپی»

رای: 42 16.9%
  • شاعر انجمن

رای: 10 4.0%
  • تایپیست انجمن

• منتقد انجمن

رای: 14 5.6%
  • مترجم انجمن

رای: 12 4.8%
  • نقاش انجمن

رای: 8 3.2%
  • مدرس زبان انجمن

• مجموع رای دهندگان
    249
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

RBahar79

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
201
امتیاز واکنش
1,358

مسئله اینه که یک سریا وقتش رو ندارن یا اصلا دوست ندارن من خودم پنج سال پیش عضو این سایت شدم اگر روزی یک پستم میذاشتم از همه جلو میزدم ولی مسئله اینه که فرصتش رو نداشتم و ندارم پس باید به کاربران عادی این انجمن هم بها داده بشه مخاطبین اصلی سایت بیشترشون تو رنج سنی هستند که کنکور و دبیرستانیند که نمیتونند فعالیت زیادی داشته باشند بعدشم این کاربران عادین که دارن سایت رو جلو میبرن پس این حرف اصلا درست نیست
بعدشم چقدر مگه میخوای با مدیر و اینا
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
کنید خو مخاطب خسته میشه

امیدوارم که این حرفا باعث دردسر من نشه

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    بنده به کاربران عادی بی‌احترامی نکردم،جز اصلی سایت کاربرانی هستند که سایت رو‌جلو می‌برن با سرپرستی مدیران.
    بنظر شما گفتگو با شخصی که هیچ حرفه‌ای نداره؟ (در انجمن) صحیح هست اصلا؟ من چی بپرسم ازشون؟ سن و سال؟ خب بعدش؟ اصلا پرسیدم واسه کی جذابه که دنبال کنه؟ این افراد می‌تونن تو صندلی داغ شرکت کنن.
    قرار نیست فقط با مدیران مصاحبه بشه اگر توجه کنید با تمامِ سِمت‌داران انجمن مصاحبه خواهد شد.
    یه ویراستار قد یه عالم نکته آموزشی داره و سختی کار و ...
    بقیه رنک‌ها هم همینطور،حرفی برای گفتن هست و هر شخص جذب یه مصاحبه با توجه به علاقه‌ش میشه.
    اما کاربر عادی...
    من واقعا نمی‌دونم دیگه چطورمیتونم منظورم رو‌به شما عزیزان برسونم.
    حرف دیگه‌ای بود پروفایلم بازه،درخدمتم:aiwan_lggight_blum:

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    میدونی هدف از مصاحبه چیه؟با کیا مصاحبه میکنن؟روزنامه ها مجلات و سایتها رو بخون.با یکی مصاحبه میکنن که یه عنوانی داشته باشه.مثلا یه عنوان ورزشی یا عنوان علمی یا چیزی شبیه اینا.حالا چرا مصاحبه میکنن؟که ببینن چطور مثلا طرف رفته قهرمان المپیک شده یا چطور به فلان درجه علمی رسیده.رزومه کاریش چی بوده.کلا تفکراتش چطوریاس و ...حالا برا چی با اون مصاحبه میکنن؟چون بقیه میشناسنش بین عموم مردم شناخته شدست.مردم میخوان بیشتر بشناسنش واسه همین باهاش مصاحبه میکنن.
    تا حالا چند تا مصاحبه دیدی از افراد عادی رو جلد روزنامه ها و مجلات؟هیچی

حالا در این سایت و هدف از این تاپیک همینه.اینکه با نویسنده های مطرحمون یا مدیرا یا هر عنوان دیگری که اکثریت کاربرا میشناسنش مصاحبه بشه و کاربرا بیشتر باهاش آشنا بشن

حالا شما میگی با کاربرای بدون رنک مصاحبه کنین.باشه قبول.یه نفرو با نام کاربری ......بدون پست.بدون تاپیک.بدون تشکر.بدون اینکه کسی اسمشو بدونه اصن بدونه زنه یا مرد.خوب بریم با ایشون هم مصاحبه کنیم چون بی رنکه مثل اکثریت.چند نفر میخونن؟برا چند نفر جذابه؟خود ذلیل شدت مصاحبه با نگاه رو ترجیح میدی بخونی یا همین کاربری که گفتم؟

البته اینو ننوشتم برای دفاع از مدیرا یا ... چون خودم که عمرا شرکت کنم و کلا علاقه ای هم به کسب اطلاعات در مورد کسی ندارم چه طرف بیل گیتس باشه چه مدیر انجمن خودمون یا ...فقط اینا رو گفتم یه درکی از مصاحبه دستت بیاد .مصاحبه اصولا مخصوص کساییه که یه ذره شناخته شده هستن و تجارب و افکارشون میتونه برای خواننده جذاب و شاید کمی آموزنده باشه.اینکه شما بگی باید از غیر رنگیا هم مصاحبه بگیرن مثل اینه که منم بگم برای انتخابی تیم ملی کشتی باید ما هم شرکت کنیم.والا چرا فقط باید کشتی گیرا شرکت کنن.قانع شدی یا با کمربند بیام سراغت؟

ضمنا تاپیک نظرسنجی داره.اصولا باید به رای اکثریت احترام گذاشت.نمیتونیم بر اساس سلائق شخصی هرکسی پیش بریم واسه همین نظرسنجی رو زدن که بر اساس خواسته اکثریت مصاحبه ها انجام بشه.اینم مورد دیگری برای قانع کردنت.احترام به نظر اکثریت...

آخرین ویرایش:

Narin_F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    569
    امتیاز واکنش
    4,907
    بنظرم خیلی عالیه مخصوصا با مدیران چون خیلی دوست دارم از سختی کارهاشون و بفهمم و تا بیشتر اونارو درک کنیم

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    دوستان از نظرات همه بسیار متشکرم:aiwan_light_girl_in_love:
    امیدوارم بتونم اون‌چه که در نظردارم و لایق شماست رو اجرا کنم
    این ساب رو دنبال کنید که به زودی خبرهای خواهیم داشت که اولین‌ها در انجمن هست
    :aiwan_light_whistle3::aiwan_light_yes3::aiwan_light_yu:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا