جالب و دانستنی ◀️میدونی؟؟؟؟▶️

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,510
امتیاز واکنش
13,821
IMG_20190704_135148_818.jpg قد و وزنتان را به هم وصل کنید و ببینید در چه وضعیتی هستید ؛

محدوده آبی لاغر
محدوده سبز نرمال
محدوده زرد اضافه وزن
محدوده قرمز چاق

IMG_20190704_135225_252.jpg
چند ثانيه مطالعه

در قرن گذشته سنگاپور دچار فلاکت و بدبختى بود . فقر ، بيمارى ، فساد و جرم و جنايت بيداد ميکردد. مناصب دولتى به کسانى که بالاترين قيمت ها را پيشنهاد ميکردند فروخته ميشد....
پليس، دخترکان را براى روسپى گرى مى ربود و درآمد سارقان و خودفروشان را با آنان تقسيم ميکرد . فرماندهان ارتش ، زمين ها و برنج زارها را احتکار کرده بودند . قضات ، احکام خود را ميفروختند.

همه ميگفتند اصلاحات ناممکن است اما من به معلمان روى آوردم آنان در فلاکت بودند ! به آن ها بالاترين حقوق ها را پرداختم و به ايشان گفتم : من موسسات دولتى را میسازم و شما براى من انسان بسازيد. و اينگونه بود که سنگاپور به کشورى متمدن و قدرتمند تبديل شد....

لى کى وان يو
بنيان گذار سنگاپور جديد

IMG_20190704_135450_579.jpg
جالبه بدونید چند تا از میلیاردرهای آمریکایی از دولت خواستن ازشون مالیات بیشتری بگیره ! اونا گفتن ما مالیات خیلی کم میدیم و انصاف نیست...

+‏اینجام چون ثروتمندا شناسایی نمیشن، یارانه‌شون قطع نمیشه به همین دلیل هم مالیات رو فقط از ما بدبختا میگیرن !

• پیشنهادات
  • آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190704_135527_681.jpg روزی به کریم خان زند گفتند ، فردی میخواهد شما را ببیند و مدام گریه میکند . کریم خان گفت : " وقتی گریه هایش تمام شد بیاریدش نزد من" . پس از ساعت ها گریه کردن شخص ساکت شد و گفت قربان من کور مادر زاد بودم به زیارت قبر پدر بزرگوار شما رفتم و شفایم را از او گرفتم....

کریم‌خان دستور داد چشم های این فرد را کور کنید! تا برود دوباره شفایش را بگیرد! اطرافیان به شاه گفتند قربان این شفا گرفته پدر شماست. ایشان را به پدرتان ببخشید . وکیل الرعایا گفت : پدر من تا زنده بود در گردنه بید سرخ دزدی میکرد ، من نمیدانم قبرش کجاست و من به زور این شمشیر حکمران شدم . پس از اینکه من به شاهی رسیدم عده‌ای چاپلوس برایش آرامگاه ساختند و آنجا را ابوالوکیل نامیدند. پدر من چگونه می تواند شفا دهنده باشد ؟
    اگر متملقین میدان پیدا کنند دین و دنیای مان را به تباهی میکشند!!

IMG_20190704_135619_081.jpg
    "به یک انسان 18 تا 30 ساله برای کشته شدن و خورده شدن نیازمندم !"

جالبه بدونید این متن یه آگهی واقعی از مهندس آلمانی به نام آرمین مایوس است که امروز در زندان به سر می برد و گیاهخوار شده است

پس از انتشار این آگهی یک آلمانی به نام «آرماندو برندس» با ارسال یک ویدئو اعلام آمادگی کرد و چند روز بعد در خانه مایوس حاضر شد این دو تمام لحظات خود را در یک فیلم چهار ساعته ضبط کردند، فیلمی که در اینترنت موجود نیست و گفته شده معدود بیننده‌های آن یعنی هیئت ژوری دادگاه، تا مدت‌ها به روانپزشک مراجعه و قرص مصرف می‌کردند !
    زمانی که مایوس دستگیر شد حدود ده کیلو از بدن قربانی را در مدت ده ماه مصرف کرده بود

IMG_20190704_135728_775.jpg
    رستوران برهنگان با نام “آمریتا” مخصوص افراد عـریـ*ـان با قوانین عجیب و غریب در کشور ژاپن افتتاح شده رستوران مخصوص افراد عـریـ*ـان هست و هیچ فرد پوشیده ای را راه نمی دهد و فقط از مشتریان بدون لباس و عـریـان پذیرایی می کند

تعدادی از قوانین ورود به رستوران برهنگان ژاپن: استفاده از تلفن همراه ممنوع است؛ زیرا هیچکس دلش نمی خواهد تصاویر برهنه اش در اینترنت منتشر شود جیغ کشیدن و سوت زدن ممنوع است تماس با دیگران ممنوع است
    ورود افرادی که خالکوبی دارند ممنوع است
    ورود افراد زیر 18 سال و افراد بالای 60 سال به این رستوران ممنوع است افرادی که اضافه وزن دارند نیز اجازه ورود ندارند....

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190704_135817_039.jpg از «هنرى فورد» میلیاردر معروف آمریکایی و صاحب یکی از بزرگترین کارخانه های سازنده اتومبیل "فورد موتور" پرسیدند:
    «اگر شما فردا صبح از خواب بیدار شوید و ببینید تمام ثروت خود را از دست داده اید و دیگر چیزی در بساط ندارید، چه می کنید؟»

فورد پاسخ داد: «دوباره یکی از نیازهای اصلی مردم را شناسایی می کنم و با کار و کوشش، آن خدمت را با کیفیت و ارزان به مردم ارائه می دهم و مطمئن باشید بعد از پنج سال دوباره فورد امروز خواهم بود»

IMG_20190704_135937_229.jpg
    یخ رستوران‌ها از آب توالت کثیف‌تر است !

تعداد باکتری‌های یخ موجود در ۶ رستوران از ۱۰ رستوران فست‌فود، از باکتری‌های آب توالت بیشتر بود. شاید، چون توالت به طور مرتب تمیز می‌شود، اما یخ‌ساز‌ها نه !!

IMG_20190704_140010_023.jpg
    "حالا که ما یاد گرفته‌ایم در هوا مثل یک پرنده پرواز کنیم و در دریا مثل یک ماهى شنا کنیم، فقط یک چیز باقى مانده یاد بگیریم؛ آن‌هم اينكه مثل یک آدم روى زمین زندگى کنیم."

جرج برنارد شاو

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190704_140040_481.jpg در اتریش گرمای هوا به 40 درجه رسیده اونا چون برای جان مردمشان ارزش قائلن اینجوری با ماشین های آتشنشانی برای خنک کردن مردم به خیابون ها اومدن...

کاش یه ذره از دلسوزی این کافرارو مسئولین مسلمان ماهم داشتن !!

IMG_20190704_140109_084.jpg
    فرزند چندم خانوادتون هستید ؟

1⃣ فرزند اول :
    کمال‌گرا - وظیفه‌شناس - رهبر- مسئولیت پذیر - جدی - قابل اعتماد - با انگیزه

2⃣ فرزند وسط :
    اجتماعی - سرکش - سازگار - صلح طلب - مستقل - مردم‌دار

3⃣ فرزند آخر :
    اجتماعی - جذاب - خواهان جلب توجه - عاشق تفریح - ساده

4⃣ تک فرزند :
    مرکز توجه - حساس - رهبر مطمئن - قابل تکیه - وظیفه‌شناس - دنبال تایید کردن - نسبت به هم سن‌های خود بیشتر می‌فهمد

IMG_20190704_140208_246.jpg
    بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی محصولات خود را به روش‌های دردناک و کشننده بر روی حیوانات آزمایش می‌کنند !

کرم‌ها و شامپوها بر روی پوست سگ‌ها، میمون‌ها و خرگوش‌ها تست می‌شود و آن را می‌سوزاند ، ریمل‌ها بر روی چشم آنها تست شده و آن‌ها را کور می‌کند....

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190704_142148_149.jpg این عکسی که میبینید (تصویر بالا )اولین جلسه مجلس پس از حادثه تروریستی 7 تیر توسط منافقینه !

جاماندگان انفجار دفتر حزب جمهوری با بدترین شرایط جسمی در مجلس حاضر شدن تا مجلس رسمیت پیدا کنه !

+ حالا نماینده های ما تقی به توقی که میخوره میرن تعطیلات یا داخل جلسه هم که باشن با گوشی گیم بازی میکنن

IMG_20190704_142152_375.jpg
    ناسا ميخواست "تاريخ ساز" باشه و نخستين سفينه با كادر كاملا زنانه را به فضا بفرستد؛ اما نشد و جای يكی از فضانوردان زن را يک فضانورد مرد گرفت ...

حالا دلیل چی بود؟! نداشتن لباس كافی مناسب برای زنان فضانورد در ايستگاه فضايی !

+‏ همیشه لباس پوشیدن خانوما باعث تاخیر میشه، حتی پرواز به فضا و ایستگاه فضایی :aiwan_lightsds_blum:)

IMG_20190704_142433_426.jpg
    پژوهشگران دانشگاه ویرجینیا می‌گویند افرادی که وضع مالی درستی ندارند ، بیشتر از بقیه افراد از سردرد ، گردن درد و کمردرد رنج می‌برند و مصرف قرص‌های مسکن در آنها بیشتر از بقیه افراد است

بازم بگید پول چرک کف دسته

پیوست ها

• IMG_20190704_140208_246.jpg
      IMG_20190704_140208_246.jpg
      86.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190704_142752_482.jpg گفته شده تمام اتفاقات دنیا توسط گروه های ایلومیناتی کنترل میشود !

در تصویر رونالد ريگان و ريچارد نيكسن در بوهمين گرو در تابستان1967 دیده میشوند که بعدها به رياست جمهوری آمريكا رسيدند !

IMG_20190704_143042_791.jpg
    پسر این مرد هندی سال 2005 وقتی با موتور داشتن میرفتن جایی به خاطر یک چاله توی خیابون تصادف میکنه و میمیره....

از همون روز به بعد پدرش شروع به تعمیر و پر کردن چاله های خیابون با هزینه ی شخصی خودش میکنه.
    این پدر یک سبزی فروش ساده ست و درامد چندانی نداره ولی تا امروز 600 چاله رو تنهایی پر کرده !

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190708_173532_876.jpg اگر زنی را بشناسید که حامله شده و در حال حاضر هشت تا بچه داره که سه تا از اون‌ها کر هستند و دو تا کور هستند و یکی عقب مانده ذهنی و خودش هم به بیماری سیفیلیس دچاره، بهش می‌گین که بچه‌اش رو بندازه؟

قبل از اینکه جواب بدین ، سوال بعدی رو هم بخونین
    وقتشه که رییس جمهور کشورتون رو انتخاب کنین، این اطلاعات در مورد سه کاندیدا در دست است

کاندیدای اول
    هم عقیده با سیاست مداران فاسد، در مشورت با ستاره‌شناسان، دو تا معشـ*ـوقه داره و کلاه سر همسرش می‌ذاره، مرتب سیگار می‌کشه و روزی هشت الی ده مارتینی می‌خوره.
    کاندیدای دوم
    دو بار تا حالا از پارلمان اخراج شده، تا ظهر می‌خوابه، در دوران کالج به مورفین معتاد بود و یک چهارم لیتر ویسکی هر شب می‌خوره.
    کاندیدای سوم
    سرباز کهنه کار جنگ، گیاه خوار، سیگار نمی‌کشه، بعضی وقت‌ها یک یا دو آبجو می‌خوره و سر همسرش کلاه نمی‌ذاره

کاندیدای اول اسمش هست: فرانکلین روزولت
    کاندیدای دوم اسمش هست: وینستون چرچیل
    کاندیدای سوم اسمش هست: آدولف هیتلر

و سر آخر اینکه اگر به سوال اول در مورد انداختن بچه جواب بله دادید باید بگوییم که شما همین الان بتهوون را کشتید

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190708_173945_590.jpg آخرین تاریخ رند قرن در تقویم شمسی !

جالبه بدونید آخرین تاریخ رند این قرن آذر ماه سال بعده ؛ یعنی ٩٩/٩/٩ ؛ فکر کنید تو این تاریخ چه زایمان هایی زودتر از موعد انجام بشه ! چه پول هایی جابه‌جا بشه برای گرفتن سالن عروسی !
    چه خواستگاری ها و نامزدی هایی که بشه !

من‌که مطمئنم از الان سالن ها پر شدن....

IMG_20190708_174040_139.jpg
    کاپوچینو و کیک، با تیکه‌های طلا در کافه "صحن الدار" در هتل برج العرب دبی !!

+ پیشرفت به این میگن
    قبلنا ملخ میخوردن الان کاپوچینو با تیکه های طلا
    (الان ما داریم ملخ میخوریم....)

IMG_20190708_174315_983.jpg
    هشدار؛ عبارات مجرمانه را در گوگل سرچ نکنید !

جالبه بدونید شاید عبارات «چگونه بمب بسازیم»
    یا«چطور قرص آمفتامین درست کنیم» را فقط به‌خاطر کنجکاوی جست‌وجو کنید، اما این رو به یاد داشته باشید که نیروهای امنیتی و مبارزه با مواد مخـ ـدر در دنیا این جست‌وجوها رو رهگیری می‌کنن و آدرس IP شما را در دیتابیس خودشون ذخیره می‌کنن !

+ بخاطر یه کنجکاوی خودتون رو به دردسر نندازید....

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190708_174424_600.jpg اگر عادت داری همیشه روی مبل‌ها و فرش‌ها را بپوشانی، زندگی نمی‌کنی! اگر پنجره‌ها را به بهانه‌ی آنکه پرده‌ها کثیف می‌شوند باز نمی‌کنی، زندگی نمی‌کنی! اگر روکش مشمایی صندلی‌های ماشینت را هنوز دور ننداخته‌ای زندگی نمی‌کنی!

بیا دست برداریم از این اسارت کهنه که به مسخره‌ترین طرز ممکن نامش شده قناعت و چنگ انداخته به باورهایمان... عمر تمام این وسایل می‌تواند از من و تو و نسل آینده‌مان بیشتر باشد! چه عیبی دارد؟ کثیف شدند تمیزشان میکنیم

یادتون نره خیلی زود، دیر می‌شود....

IMG_20190708_175557_619.jpg
    خانم محجبه اى كه در تصوير ميبينيد همسر آتاتورك است ! كه به سياست هاى همسرش در ترويج پوشش اروپايى پايبند نبود !

آتاتورک در 1923 ترکیه مدرن را بنیان گذاشت و حجاب را قدغن كرد ولى همسرش محجبه بود....

IMG_20190708_175740_094.jpg
    ۹/۳ میلیون نفر از متولدین دهه ۶۰ بیکارند !

براساس گزارش مرکز آمار و اطلاعات وزارت کار، از جمعیت ۱۶/۸ میلیون نفری متولد دهه ۶۰ حدود ۷/۴ میلیون نفر شاغل و ۹/۳ میلیون نفر فاقد هر گونه شغل هستند.

+ نمیدونم چون نسل سوختن کار‌ ندارن یا چون کار ندارن نسل سوختن :(

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    13,821
    IMG_20190708_175842_789.jpg عکس بالا تصویر گدا نیست ...!

این مرد دکتر دیوانه پزشک متبحر لنگرودی است که بدلیل مطالعه زیاد و همدردی با مردم فقیر و غصه خوردن و همزاد پنداری با آنها متاسفانه دچار روانپریشی شده بود ! دکتر دیوانه پشت کاغذ سیگار نسخه مینوشت و مجانی بیماران را ویزیت میکرد . جالب این بود که تمام داروخانه های شهر خط دکتر را میشناختند و نسخه اش را میپیچیدن و البته به بیماران به دلیل احترام به دکتر ارزانتر حساب میکردن !

تشخیص دکتر عبدالله بسیار خوب بوده و خیلی ها وقتی از رفتن پیش دکترهای روز نتیجه ای نمی گرفتند صبر میکردن تا او را در کوچه و خیابان بینند او مطب نداشت و مثل دوره گردها تو کوچه خیابونا میگشت . این پزشک سالهاست فوت کرده ولی هنوز یاد و خاطره اش در ذهن مردم هست .

این عکس توسط آقای آل بویه زمانی که طبق عادت در حال مطالعه کتاب قرضی از کتابفروشی میرفطروس بوده در همانجا گرفته شده و این عکس در یکی از جشنواره های عکاسی انگلستان جایزه دوم راگرفته ! دکتر عبدالله اهل اطراف رودسر بوده و همه جا پیاده می رفته ولی پاتوق اصلیش لنگرود بوده است....!

IMG_20190708_175949_516.jpg
    2 ماه پس از انتشار تصاویری مثل عکس بالا، لغو قانون بـرده داری در آمریکا توسط آبراهام لینکلن در سال 1862 صادر شد

در این عکس بـرده‌دار آمریکایی بجای نشستن بر روی صندلی، بر دوش کودکی بـرده نشسته است و در حال قیمت‌گذاری و خرید و فروش بـرده است

IMG_20190708_180149_503.jpg
    خانواده کوبل هر 3 فرزند خود ؛ شامل دو دختر و یک پسر به نامهای اِما ، کتی و کایلی را درتصادف از دست دادند !

اما یکسال بعد دارای سه قلو؛ دو دختر و یک پسر به نامهای اشلی ، الی و جیک شدند !

بالا