اتومبیل و موتور ☆هیوندا توسان یا ام جیGS ؟ کدام شاسی بلند؟

• شروع کننده موضوع Star2002
  • بازدیدها 239
  • پاسخ ها 4
  • تاریخ شروع

Star2002

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
495
امتیاز واکنش
7,832
هیوندای توسان یا همان ix35 خودرویی است که دو نسل خود را در بازار ایران تجربه می‌کند. در سوی دیگر ام‌جی GS یک تازه وارد است که هنوز نتوانسته در بازار خود را جا کند. توسان از موتوری پر‌حجم‌تر برخوردار است، اما ام‌جی به لطف داشتن توربو شارژ قدرت بیشتری تولید کرده و البته در شتاب‌گیری نیز موفق‌تر است، از نظر امکانات هر دو خودرو در سطح بالایی قرار دارند. ظاهر هر دو خودرو جذاب بوده و درون کابین نیز کیفیتی قابل قبول دارند. این در حالی است که بازار دست دوم و صفر کیلومتر توسان بهتر از ام‌جی بوده و خدمات پس از فروش گسترده این خودرو نیز در این پر‌فروش بودن بی‌تاثیر نبوده است. توسان در این سال‌ها نشان داده که خودرویی کم‌استهلاک است و دردسر زیادی برای دارندگانش ایجاد نمی‌کند، اما مهر چینی بودن بر پیشانی ام‌جی خورده هر چند از معدود چینی‌های باکیفیت بازار به حساب می‌آید. قیمت بالای این خودرو نیز مزید بر علت شده تا آنطور که باید نتواند در بازار موفق باشد. به هر حال این دو خودرو دارای محاسن زیادی هستند و اگر دنبال خودرویی با شتاب و سرعت بالاتر هستید که ظاهری خشن‌تر و اسپرت‌تر نیز دارد ام‌جی و اگر خودرویی اقتصادی با خدمات پس از فروش گسترده‌تر و بازار دست دوم بهتر می‌خواهید توسان را انتخاب کنید.
vz42ihzufy5u9f75fquu.jpg

• پیشنهادات
  • Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832
    بعله نسبت به این ماشین که باهاش مقایسه شده خیلی بهتره به نظر میرسه ولی شنیدن که بود ماننده دیدن :)
    اصلا رانندگی راحتی نداره باهاش رانندگی کردم به اصطلاح سواری خوبی نمیده داخلش زمخته و البته از کمک فنر های فوق بدی براش استفاده کردن ویدیو نمیدونم نسل جدیدشان رو درست کردن یا نه ولی کمک فنر های خوبی ندارن جوری هست که وقتی داخل دست انداز میفتی اصلا نرمی صندلی و فنر بندی و بقیه چیز ها نمیتونه ضربه رو بگیره و همش به راننده منتقل میشه امید وار توانسته باشم در مورد این ماشین که با این همه باز هم عالیه خوب قضاوت کرده باشم :)

پریبانو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    349
    امتیاز واکنش
    21,283
    از نظر شما الان بهترین شاسی بلند چیه؟که توی ایران هم بشه خرید و بهت گیر ندن

Star2002

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    495
    امتیاز واکنش
    7,832
    من کی باشم که بخواهم نظر بدم بانو :)
    یک شیفته ماشین نمیتونه نظر خاصی بده چون خودش از هیچ ماشینی بدش نمیاد :) البته تجربه من داخل اس یو وی همون شاسی بلند نیست من کوتاه ور ترجیح میدم ولی با این همه و البته حرف های شما من با سانتافه راحت تر هستم :) ایشالله در تاپیک های بعدی به تمام این مباحث میپردازیم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    300
    پاسخ ها
    9
    بازدیدها
    93
    پاسخ ها
    5
    بازدیدها