دلنوشته ☆~دَرد نِوشت~☆

• پیشنهادات
  • Trump's killer

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,780
    امتیاز واکنش
    32,668
    یه سری از آدمایی که میان تو زندگیت اولش یه حس آرامش کوتاهی میدن بهت، با خودت میگی شاید واقعا داره راست میگه، شاید واقعا این خودشه، شاید دیگه قرار نیست اتفاق بدی بیوفته، مثل وقتی که بچه بودم و میخواستم برم دکتر آمپولم بزنن قبل از رفتن کلی گریه میکردم و استرس داشتم، وقتی میرفتیم تو بیمارستان و پرستار آمپول رو آماده میکرد بابام میگفت نترس واسه تو نیست واسه منه، اون لحظه یه حس آرامش کوتاهی میگرفتم، اما بعدش کاملا قضیه برعکس میشد و آمپولو به من میزدن، این آدما هم اینجورین، قبل از اومدنشون فقط ترسِ ترک شدن رو داری، ولی وقتی میان بعد از دادن یه آرامش کوتاه واقعا ترک میشی.

Trump's killer

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,780
    امتیاز واکنش
    32,668
    تنهایی به معنی این نیست که کسی کنارت نباشه، یا کسی رو نداشته‌ باشی، تنهایی یعنی کسی نباشه که بتونی حرفاتو راحت بهش بزنی، کسی نباشه که درکت کنه، مثل تنها‌ترین نهنگ جهان، نهنگ ۵۲ هرتزی، صدای این نهنگ رو هیچکدوم دیگه از نهنگ‌های جهان نمیتونن بشنون، چون فرکانس صداش بیشتر از محدوده فرکانس نهنگ‌هاس، تنهایی یعنی نهنگ ۵۲ هرتزی، یعنی دورت پر از هم‌نوعات باشن ولی هیچکدومشون قادر به شنیدن صدات نباشن، و من چقدر نهنگ ۵۲ هرتزیم.

Trump's killer

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,780
    امتیاز واکنش
    32,668
    وقتی راجب زندگیم با کسی حرف میزنم سریع میگه اینقدر به دنیا بدبین نباش بابا اینقدر سخت نگیر یه روزی بلاخره درست میشه، من یه روزی به چه دردم میخوره؟ من میخوام الان درست شه، وقتی ده سال دیگه که چیزی ازم نمونده درست بشه که چی؟ صد سال سیاه میخوام درست نشه، درمورد بدبینی هم باید بگم من بد بین نیستم، اینا اتفاقات روزمره‌ی منن که راجبشون حرف میزنم، اگه فکر میکنی اتفاقات روزمره‌ی من بدن باید بگم تو زیادی زندگی‌ای شیرینی داری، ما از این شانسا نداشتیم، میوه خرابه رسیده به ما، حالا هم برو به گاز زدن به میوه‌ت ادامه بده و منو با کرمای میوه‌م تنها بذار.

Trump's killer

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,780
    امتیاز واکنش
    32,668
    خونه‌ی متروکه‌ای رو تصور کنید که داخل یه مزرعه‌ی سوخته قرار گرفته، تا شعاع صد کیلومتریش هم هیچ خونه و موجود زنده‌‌ یا درختی نیست، خورشید تازه غروب کرده و آسمون آبیِ تیره‌س، در و پنجره‌ی چوبیش شکسته، سال‌هاست که هیچ موجود زنده‌ای داخلش نرفته، بارون هم نم‌نم شروع میکنه به باریدن، آب از سقف ترک‌ خورده‌ش میره داخل خونه و صدای خوردن قطره‌هاش روی زمین توی خونه میپیچه، حال دل الانم کمی شبیه این خونه‌س.

Trump's killer

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,780
    امتیاز واکنش
    32,668
    به نظرم افسردگی دو بخشه، بخش اولش همون افسردگیه، که با منزوی شدن و گوش دادن به آهنگای غمگین و تنفر از آدمای اطرافت و فکر کردن به خودکشی و کارای خطرناک همراهه، این چهره‌ی ظاهریِ افسردگیه و اکثرا فکر میکنن افسردگی فقط همینه، ولی بخش دوم افسردگی مهم‌تر از این بخشه، این بخش بی‌حوصلگیه، بی‌تفاوت و بی‌میل به زندگی و آدمای اطرافت فقط به نفس کشیدنت ادامه میدی، دیگه برات مهم نیست چی قراره پیش بیاد یا چی پیش اومده، دیگه چیزی نیست که خوشحال یا ناراحتت کنه، حرف‌های مردم برات مهم نیستن، خیلی راحت به رابـ ـطه‌ها پایان میدی بدون اینکه برات مهم باشه یا اذیتت کنه، یه گوشه نشستی و فقط رد شدن آدما و شب و روز رو میبینی، مثل کسی که دارن شلاقش میزنن از یه جا به بعد دیگه درد ضربه‌هارو حس نمیکنی و آروم و بی‌حس فقط منتظری که تموم شه.

.Yalda

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    145
    امتیاز واکنش
    31,601
    از دست دادن زندگی چیزی نیست و هر وقت که لازم باشد من این شهامت را خواهم داشت.
    اما از دست رفتن معنای زندگی و نابود شدن بهانه ی هستی ؛
    این است آنچه تحمّل کردنی نیست.
    نمی شود بی دلیل زندگی کرد..

کالیگولا
    آلبر کامو

.Yalda

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    145
    امتیاز واکنش
    31,601
    چیز جدیدی اتفاق نمی‌افتد، فقط همان داستان‌های قدیمی هستند که انسان‌های تازه از راه‌رسیده آن را تجربه می‌کنند.

.Yalda

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    145
    امتیاز واکنش
    31,601
    ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﺳﺘﻬﺎ، ﺍﺯ ﻫﺮ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﺑﯽ ﻭﻓﺎﺗﺮ ﺍﺳﺖ.
    ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺳﺘﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﯿﺮند،
    ﻏﺮﻕ ﻋﺎﺩﺕ ﻛﻪ ﺷﺪﯼ، ﻫﻤﺎﻥ ﺩﺳﺘﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺗﻜﺎﻥ ﻣﯿﺪﻫﻨﺪ!

.Yalda

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    145
    امتیاز واکنش
    31,601
    ادوارد: میدونی آنا
    آدم ها چندین دسته ان
    دسته ای که از تنهایی فراری ان و تصمیم میگیرن که یکی رو دوست داشته باشن،

دسته دوم نمی تونن از تنهایی فرار کنن
    و از طرف یکی دوست داشته میشن،