مطالب طنز ♥مزایایی چت،علاف خونه¤نارینه♡

• شروع کننده موضوع نارینه
  • بازدیدها 253
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

نارینه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,432
امتیاز واکنش
39,880
مزایای علاف خونه
توجه " این صرفا نشانگر دیدگاههای بنده است توهین به هیچ قشر و گروه نیست"
حدود ده ماهی میشه من تو نگاه عضوم...
اونایی که قبلا بودن چت قبلی انجمن دیده بودند یه مستطیل دراز و بلند بود. اوایل عضویتم فقط رمان میزاشتم. ذهنیت خاصی از انجمن نداشتم! تو اسمش نبر هم عضو نبودم!
هراز گاهی تو چت انجمن از سبزی فروش محلمون یا سلام میزاشتم! امیرعلی نامی بود هی باهام کل می انداخت و می گفت رمانتو لایک میزنم نمیخونم! یا سمیرای مدیر تالار عمومی دوست شدیم!....
موند تا اینکه انجمن یه شبه زلزله شد و تغییر کرد. چت به روزتر و متحولتر شد..بنده هم معتاد شدم...هر روز گروهی توهم میزدیم از سبزی فروشی گرفته. تا قبرستان و دزدی و فیلم جنایی دیدن!... معتاد شده بودیم بدجور تا اینکه تلگرام کشف کردم و مهاجرت کردم اونجا...چت مزایای خیلی خوبی داره!...یه عده خاص تو یه دوره صبح و شب اونجان! خشک هم نمیشن پای کامپیوتر یا لبتاپشون!
ساعت سه نصف شب، بنده خدا مگه جغدی؟ برو بخواب ؟!
یا بازی خاصی میکنن جرات و حقیقت !؟
والا من هنوز مشکل دارم با این بازی!
بلد هم نیستم، حالا به فراخور ج و ح طرف باید کار خاصی انجام بده!....
یه دفعه میری می بینی طرف از یکی خواستگاری کرده تو پروفش! زیرش دیدگاه زده جرات و حقیقت!
می مونی قضیه چیه ؟ خبره؟ اینجا کجاست؟ من کیم؟
یا طایفه و ایل تشکیل دادند تو چت! خاله عمه عروس و پدربزرگ و ننه بزرگ ...خانباجی!
هی میگی اینا فامیلن؟ دختره پدربزرگه ؟ من خالم یا عمو؟!
تجربه من میگه معتادین چت دوره ای هستند! جاشون کسی دیگه میگیره!
بعد مدتها میری تو چت همه سلام میکنن نارین سبزی! کاهو! جلبک! نارنیا!!
فکر کنم دو روز دیگه تبدیل به صیفی جات بشم!
من بهترین دوستاموتو چت پیدا کردم. هرچند دیگه زیاد چت نمیرم. چون گاهی وقتها دعوا و جنگ میشه مثل جنگ جهانی سوم! میری می بینی کی به کیه! معلوم میشه یکی به یکی گفته لنگ کفشتو دزدیدم!
یا پشت سر ادمها حرفها می شنوی میگی طرف چه ادم نسناسی بوده ...یا درمورد دل و روده فلان خواننده و ماشین حرف میزنند...معتادها شبا بخوابید! جغدها و چتو رها کنید به آغـ*ـوش خانواده برگردید.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
5
بازدیدها
231
A
مطالب طنز عاقبت چت کردن
پاسخ ها
0
بازدیدها
256
*abandokht*