مطالب طنز عاقبت همسریابی ازطریق چت کردن

• شروع کننده موضوع zahra r
  • بازدیدها 273
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

zahra r

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
51
امتیاز واکنش
189
بخونین خیلی باحاله
شدم باچت اسیرومبتلایش/شباپیغام میدادم ازبرایش/به من میگفت بیست ودوساله هستم تواسمت رابگومن هاله هستم/بگفتم اسم من هم هست فرهاد/زدست عاشقی صددادوبیداد/بگفت هاله زموهای کمندش/کمان ابرووقدبلندش/بگفت چشمان من خیلی فریباست/زصورت هم نگوالبته زیباست/ندیده عاشق زارش شدم من/اسیرش گشته بیمارش شدم من/زبس هرشب به اوچت مینمودم/به اوهم کم کم عادت مینمودم/دراودیدم تمام آرزوهام/که باشدهمسروامیدفردام/برای دیدنش بیتاب بودم/زفکرش بی خوروبی خواب بودم/به خودگفتم که وقت آن رسیده/که بینم چهره ی آن نوردیده/به اوگفتم که قصدم دیدن توست/زمان دیدن وبوییدن توست/زرویارویی ام اوطفره می رفت/هراسان بوداوازدیدنم سخت/خلاصه راضی اش کردم به اجبار/گرفتم روزبعدش وقت دیدار/رسیدازراه وقت وروزموعود/زدم ازخانه بیرون اندکی زود/چودیدم چهره اش قلبم فروریخت/توگویی اژدهایی برمن آویخت/به جای هاله ی نازوفریبا/بدیدم زشت رویی بودآن جا/ندیدم من اثرازقدرعنا/کمان ابرووچشم فریبا/مسن تربوداوازمادرمن/بشدصدخاک عالم برسرمن/زترس ووحشتم ازهوش رفتم/ازآن ماتم کده مدهوش رفتم/به خودچون آمدم دیدم که اونیست/دگرآن هاله ی بی چشم ورونیست/به خودلعنت فرستادم که دیگر/نیابم باچت ازبهرخودهمسر/بگفتم سرگذشتم رابه راوی/به شعرآورد اوهم آنچه بشنید/که تاگیرندازآن درس عبرت/سرانجامی نداردقصه ی چت....................... آ

برخی موضوعات مشابه

A
مطالب طنز عاقبت چت کردن
پاسخ ها
0
بازدیدها
257
*abandokht*
A
بالا