♡ تبریک تولد ♡ *♥♥*•♫.•*♥~ نفس جان سالروز نفس شدنت مبارک~*♥♥*•♫.•*♥

نفس کیست؟

• اف کا

رای: 1 16.7%
  • اف نقطه کا

رای: 5 83.3%

• مجموع رای دهندگان
    6
وضعیت
موضوع بسته شده است.

زهرابهاروند

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
592
امتیاز واکنش
62,180
به توکل نام اعظمت
بسم اللّه الرحمن الرحیم

در همین ابتدایی ترین خطوط تاپیک تشکری بس عمیق میکنم از @KIMIA_A که اگه نبود و کمک نمیکرد منِ تهنااا تاپیکو نمیتونستم بزنم. دمت گرم کیمیاجانم:aiwan_light_give_rose:

@f.k
(خیابان پاییز
کوچه ی آذر
پلاک بیست و هفت...):aiwaffn_light_blum:
IMG_20171221_200637_007.jpg

انصافا همیشه از این قرتی بازیا و کوچه، خیابون کردن ها بدم میومدBoredsmileyچیه این لوس بازی های اینستاگرامی؟:aiwan_lighgt_blum:
آقا اصل مطلب، :biggfgrin:
در شصت هفتاد سال پیش،:campe45on2: بیست و هفتم آذر ماهی، دختری به دنیا آمدندی که نام اورا مخلوطی از اکسیژن، هیدروژن، دی اکسید کربن، هلیم و گازهای موجود در اتمسفر نهادند، وی نامش نفس است، نفس!:campeon2:

او در سال های جوانی اش دست به قلم برد! :aiwan_light_biggrin:
نفس تخریب و تعمیر نویسندگان بخت برگشته ی فلک زده را به عهده دارد، بله؛ او منتقد است.:aiwan_light_bdslum:(به قول لیسانسه ها، حالا یه وقت به منتقدا بر نخوره! :aiwan_ligsdht_blum: )

وی چهچهه میزند همچون قناری، خواننده نه، این وی؛ گوینده است.:aiwan_light_dirol:
نفس در کارش جدیو تلاشگر است یعنی از رو نمی رود و هی تلاش و هی تلاش!
:aiwan_lighght_blum:
دختر قصه ی ما، معتقد است"به سادگی اش میخندند"، :aiwan_light_blum:wwwهمچنین به حفظ "فاصله ی جانبی" پایبند است.:aiwan_light_girl_pinkglassesf:(پ ن:اسم رماناشو آوردم که بخونیدا)
وی ناشر بیخ گوشش است و به چاپ اهمیت نمی دهد، این فروتنی او را نشان می دهد! نفس نمی خواهد صرفا جهت معروفیت بنویسد وگرنه اسمش را نمی گذاشت اف کا؛ می گذاشت زهرابهاروند!:aiwan_light_sun_bespectacled:
نفسِ ما، نفسِ انجمن است، یعنی نباشد علائم حیات رخت بر می بندد و بیست سی نفری پشت سرش ترک انجمن گویند!:aiwan_light_wizard:
کـــــــــــادوهای ویــــــــــــــــــژه:

این متن خوشگل و ناز و عروسک:| از @فروغ ارکانی و به خوانش @shaparak20
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

:campe545457on2:
متن قشنگ تر ترتر از @Ava Banoo ،گوینده @نازی بانو(فائزه) :

:aiwan_light_blumf:
متن مال یلدای پارسال از خود نفس ،گوینده @Ava Banoo

:biggfgrin:
متن از ویژه جان، @نارینه و گوینده @Ava Banoo :

:campe45on2:
متن از ملیسا، صوت از @نازی بانو(فائزه) :

:campeon2:
متن و صوت از @shaparak20 :

o_O

اینک برای وی، یک متن احساسی مینویسم: :D

پاییز که به انتهای بودنِ خود نزدیک می شود،
بوی برف که به مشام می رسد،
یلدا که موهایش را شانه می زند،
تو می آیی تا بگویی که می شود در زردترین روزهایِ به سپیدی نشسته؛ جوانه زد...

انصافا حال کردید؟ خودم هنوز تو کفِ متنم! اخه اینهمه هنر یکجا در من؟:aiwaffn_light_blum:
برگردیم روی وی،:campe545457on2:
وی، نفس است؛ نفس! :aiwan_light_blumf:
میلادش مبرووووووک!:ura::ura:

بچه ها قراره بترکووووووونن:aiwan_lightsds_blum::uzi::uzi:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • نارینه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    39,880
    به نام او
    سلام ام مجو؛ الان نوزدهم آذر ساعت ده دقیقه به شش، هی فکر کردم درباره روز تولدت چی بنویسم در حالی که کنار بخاری با سردرد وحشتناک همیشگیم دست و پنجه نرم می کنم، خوب نوشتن از یه آذر ماهی که مشترکات اخلاقیمون زیاده کار راحتی نیست، خوب یه رفرش زدم به گذشته، اولین بار اسمت نظرمو جلب کرد، اف کا...کوتاه و عجیب بود بعد هم رمانت پسرک مرده را تو گروه های درخواست رمان دیدم ، بعد اتفاقی ازت پیامی دیدم که نمی تونی دیگه بیایی انجمن(;
    من پیش زمینه ای که از تو داشتم یه نویسنده با رمان های خاصه، دیدارمان در گروه نقد بود با آن اتفاقات عجیب و غریب، من هیچ وقت دلم نمی خواست منتقد بشم چون ذاتا تنبلم...تو نقطه عطفی در داستان نویسی من هستی اینکه بتوانم خوب باشم و خوبتر بنویسم، بعد آن ماجراها اینکه از شخصیت من توی رمانت استفاده کردی فهمیدم چرا شخصیت مهربانی داری، اینکه ناراحتی و شادی دیگران برایت اهمیت دارد، قضاوت کردن در موردت و شناختن شخصیتت برایم سخت است ولی بعضی چیزها احتیاج به رودرویی ندارد، بعضی چیزها ذاتین اینکه مهر و محبتت همیشگی بود نه براثر منفعت طلبی...
    اینکه یه عالمه شور و نشاط زندگی داری، شوخ طبعی که با اون دوست شیلغت هما داری یا کل کل های بی پایانتان را دوست دارم،
    نقاشی های که نشان از روح هنرمند و روحیه حساست دارن، سوادت در نقد رمان ها و یا سعی و تلاشی که در نوشتن داری همه و همه گویای تواناییهای توست!
    ما آذری ها شخصیت پیچیده ای داریم، ملغمه ای از زود رنجی و خواهان عدالت و ....می خواستم تجربیات ناب خواهرشوهریم را باتو در میان بزارم، تازه راههای چزاندن عروس را هم بگویم ولی گذاشتم خودت تجربه کنی...
    نفس عزیزم نوزده سالگی درگاهی است که به زودی زودی وارد دانشگاه خواهی شد و هزاران هزار تجربه ناب خواهی داشت.
    تولدت مبارک دوست نازنین بانوی آذرماهی ام...

IMG_20171220_111251_971.jpg
    هشدار: خواندن این متن به کودکان زیر هیجده سال توصیه نمی شود، هر نوع برداشتی هم کردین به نگارنده ربطی نداره، اصولا فقط یک متن برای تولد یه عشقه!
    ریه کیست؟
    مجو عکس دختر جدیدش را از صفحه سلنا گومز اینستاگرام نشان نفس داد :
    ـ ننه نفس ببین خوشگله؟
    نفس از زیر عینکش یه نگاه انداخت:
    ـ اون بابا شکوی بی صاحبت نیس که تو ول شدی دیگه، برو کنار تا این رمانمو فاصله ها رو بنویسم، می خوام همشون رو بکشم.
    شکو جلوی آینه یه نیگاه به قد و بالای مجو می کنه:
    ـ دلبرا، جانا تو چرا چنین و چونانی؟ این چنین دلبرانه جانا می کنی؟
    مجو پکی به سیگار حشیش می زنه:
    ـ بابا شکو بازم رفتی تو فاز شوهریابی؟؟!!!
    صدای بلند گوجه سابق مجری برنامه جنایی حواسشان را پرت می کند:
    ـ ریه کیست؟ جاسوس بین المللی که با یه خروار مدرک جرم در جزایر دالاقوز آباد لیان شامپو دستگیر شد، تخصص ریه محو کردن خود شاخ پندارگان مجازی است.
    بنابر بر گزارشات همکار مان این جاسوس با پرونده سازی و جمع کردن مدراک بر علیه چند بچه متوهم توانست خودش را به صدر اخبار برساند، این شخص با گرفتن شات و فور کردن اونا میتونه بنیاد نظام بین المللی مجازی رو در هم بزنه، بنابر گزارشات واصاله این جاسوس میگه برای اینکه به توهم چند بچه جغله رو پایان بده و اینکه بگه مگه اینجا تگزاسه، یا این متوهمان مگر رییس جمهور ایالت دالاقیستانن که توطئه بر علیهشان بکنند،
    این یار وفادار م،ر، در آخرین تهدیدش اعلام کرد که یک مرکز دیوانگان را تاسیس خواهد کرد، ریه فعلا در حال بازنویسی آخرین خاطراتت خود می باشد تا نظر آن منتقدان و دارای آثار فاخر چاپ شده تایید شده به نقدش بکشن و تاییدش کنن..الان آخرین اخبار ریه اینجا بمب گذاشته!
    مجو : ریه؟ واسفا؟ معلومه دیگه ریه همین خاله نازیه پر افاده است!
    نفس: نه مادرجون خالت خوبه، این حرفا چیه می زنی!
    شکو: نفس این بچه بیست ماه که بدنیا بیاد همین میشه دیه...ریه همین دیلان زیر آبیه!
    مجو: نه باو...اون خیلی گوگولیه میخوام واسه زنی بستونمش!
    نفس: خاک تو چوقم...اصلا ریه همین ناری افریتس که چشم به این بوای دلبرت داش...
    ناری با بی حوصلگی خمیازه ای میکشه:
    چقدر ور میزنین...ریه چیه؟ همون همکار سابق سارا نبود؟
    مجو جلوی آیینه موهاشو درست کرد:
    ـ زیاد ور نزنین شده اینجا حموم زنونه...شکو اون فیلمای خاک برسریتو از اینستا بردار ، پیش ملت آبرو دارم...
    حالا ریه کیست؟ اگر اورا می شناسین با شماره زیر تماس بگیرین!
    ۰۹۸۷۴۳۵۶۷۸۹۶۵۳۲۱۱

KIMIA_A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,446
    امتیاز واکنش
    25,959
    تولدت مبارک:‌)
    امیدوارم تا دنیا دنیاست، قطارِ خوشبختی‌ت روی ریلِ سلامتی در حرکت باشه

f.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,249
    امتیاز واکنش
    224,239
    من موندم چی بگمHanghead
    فقط میتونم خدا رو شکر کنم که شماها رو دارم. از تک تکتون که زحمت کشیدید و به یادم بودید واقعا ممنونم.
    من این اواخر حال خوشی نداشتم. دلم نمیخواست با این حالم دوستانم رو مخصوصا جمع بی عثابامون رو ناراحت و اذیت کنم. Sigh
    ولی با این حال هوامو داشتند و همراهم بودن.:NewNegah (11):
    امسال تولد من خیلی مورد توجه قرار گرفت. همینطور مهم تر و عزیز تر بود. چون با ادمایی اشنا شده بودم که با ارزش بودند
    با تبریکاشون، هدیه هاشون ارزش منو بالاتر بردند.
    از زحمتاتون ممنونم و ان شاالله که جبران کنم.:campeon4542:

Sara yavarian

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    710
    امتیاز واکنش
    39,168
    تولدتون مبارک
    با آرزوی بهترین ها:aiwan_lggight_blum:

Elahe Khajeali

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    202
    امتیاز واکنش
    3,271
    تولدتون مبارک باشه بانو...
    انشاءالله به بهترین ها برسین...× (:
    :aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:

Ziziw:)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    33,374
    مبارکه نفس جان
    انشاالله صد و بیست سال زنده باشی نویسنده ژانننننن:D

• لایک
    واکنش ها: f.k
    وضعیت