♡ تبریک تولد ♡ ♥️تولد♥️ آبجی ♥️تودلیمون♥️مبارک♥️

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • *ROyA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,052
    امتیاز واکنش
    25,600
    معصومه ی عزیزم دختر نازی که همیشه بودنت و دیدن اسمت باعث میشه لبخند به لبم بشینه
    تولدت مبارکه
    امیدوارم به همه ارزوهای قشنگت برسی توی صحت و سلامتی و زیر سایه پدر و مادرت و جیب پرپول:)

Firelight̸

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    47,038
    تولدت مبارک دختر خوشگل بابایی
    ایشالا هزار ساله بشی عزیز دلم
    بیا اینم کادو تولدت برات یچی خوشگل اوردم فقط خوب مباظبش باش غذاشم بده گوناه داله S1417432799.jpg

=/off

خبیث انجمن(⓿_⓿)
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    361
    امتیاز واکنش
    2,034
    سلام به همه ی جیگرا ی خودم
    یه سلام ویژه هم به بهترین دوست و خواهره دنیا معصومه جونم( گفتم ویژه یعنی خیلی ویژه ها:aiwan_light_bluffffgm:)
    هی تویی که اون ته نشستی داری حسودی میکنی:aiwan_light_aggressive:
    حسودیSnapoutofit کاره زشتیه

بعله اگه این مزاحم ها بذارن من به ادامه ی سخننانم میرسم:NewNegah (14):

معصومه جونم عزیز دلم مورفینه من(تو بودی که وقتی حالم بد بود و با هیچیکس تو انجمن دوست نبودم ارومم کردی)و(البته اینا الان اومدن دارن مخه منو میخورن کجایی که نجاتم بدی؟:aiwan_light,xxxxblum:)
    تولدت مبارک ای معصوم ترین شیطان چیزه ببخشید از اتاق فرمان میگن خط تو خط شده :aiwan_light_pioneer_smoke:بعله داشتم میگفتم ای معصوم ترین فرشته ی روی زمین
    ای دوسته من:aiwan_light_kiss3: ای روحه انجمن:aiwan_light_shout:
    تولدت مباررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررک
    :aiwan_light_dance2:

:aiwan_light_party2::aiwan_light_party:همه بیایید وسط باهم قر بدیم

آآآآآآآآآ ماشالاااااااااا مهسا را ببین پیست رقصو ترکونده تنهایی :aiwan_lightsds_blum: @GRAY MOON

دوستان از اتاق فرمان دارن میگن که صبا داره با کیک دست پخت خودش وارد مجلس میشه لطفا اینجا را خلوت کنین تا کیک زیبا و بی نظیر صبارا بذاریم روی میز :campeon4542: :aiwan_light_kiss3: @_Saba.NSR_

زرا رو ببین چه کرده مهدیسو دیوونه کرده
    مرسی که هستی دیجی زرا @Zahra Rad :aiwan_light_dance2:

فراموش نشه مجلس خیلی شلوغه نمیشه همرو تگ کرد به بزرگی و مهربونیه خودتون ببخشید
    معصوم من کادومو اینجا بهت نمیدم بعدا بهت میدم
    برات ارزوی بهترین ها را دارم امیدوارم خوشبخت ترین انسان باشی همیشه برام بمون زود به زود بهم سر بزن دل تنگتم:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_light_girl_pinkglassesf::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_lighfffgt_blum: @M.EBADI
    خب دیگه من برم دیگه
    تا تفلودی دیگر بدرود
    در مراسمه تفلوده خودم میبینمتون
    12 دی یادتون نره تولده منه

آخرین ویرایش:

BAHAR.M.I

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    235
    امتیاز واکنش
    745
    معصومه جانم تولدت خیلیی خییییلیی مبارک انشاءالله به همه آرزوهای قشنگت برسی عزیزم
    چند روز باهات آشنا شدم ولی واقعا شیفتهت شدم دختر عالی ممنونم که هستی همیشه شاد و خوشحال باشی :aiwan_light_bdslum: :aiwan_ligfght_blum: :aiwan_light_heart:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا