⚽اخبار کوتاه ورزشی ⚽

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 13,845
  • پاسخ ها 649
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
بازیکن تستی در تمرین پرسپولیس

میلاد شعبانلو پلی میکر ۲۲ ساله و بوشهری که سابقه عضویت در استقلال را دارد از دیروز تمرینات پرسپولیس شرکت می کند تا نظر برانکو را به خود جلب کند

شرایط وی دقیقا مشابه محمد انصاری است وی در جوانان استقلال درخشید بعد به بزرگسالان منتقل شد که پرویز مظلومی به او میدان نداد و با امدن منصوریان وی در لیست مازاد قرار گرفت و به صنعت نفت آبادان رفت

این بازیکن بوشهری که از دوستان صمیمی طارمی است و در شاهین بوشهر با هم همبازی بودند

ترجمه پست اینستاگرامی گادوین منشا:

تشكر از خدا كه اين رو برای من ممكن ساخت. من و خانواده‌ام خوشحاليم كه قسمتي از اين باشگاه هستيم.

بخاطر حمایت از من، از هواداران تشکر می‌کنم، از روز اول تا حالا كه همه چیز به واقعيت تبديل شده. امروز اولین روز تمرین من با پرسپولیس هست و به زودی توی زمین میبینمتون

4 تیر 96

• پیشنهادات
  • Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    گادوین منشا:

♦️ امروز به دیدار مسئولان باشگاه آمدم و صحبت‌های خوبی هم رد و بدل شد. قرار است در پرسپولیس شماره ۹۰ را به تن کنم

♦️ با پرسپولیس قرارداد ۲ ساله بسته‌ام و مشکلی از این بابت وجود ندارد. لازم باشد مدت قراردادم را بیشتر هم خواهم کرد.

♦️ من با برانکو کار نکردم اما می‌دانم مربی بسیار خوبی است. من با طارمی رفاقت دارم و رقابتی با او ندارم. پرسپولیس تیم خوبی است و از حضور در این تیم احساس خوبی دارم

4 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    توضیحات ترکاشوند درباره نقل و انتقالات:

♦️ هیچ پیشنهادی درباره ترانسفر طارمی نداشتیم. بیرانوند با باشگاه پرسپولیس قرارداد بلند مدت دارد و بحثی هم راجع به رفتن او به یکی از تیم های لیگ ترکیه وجود ندارد.

♦️ کامیابی نیا در لیست تمدید قرارداد برانکو قرار دارد. به آمدن نوراللهی کاملا امیدواریم. انتقال شاهین عباسیان به پرسپولیس کاملا قانونی است.

4 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    صمد ابراهیمی (وکیل احمد نوراللهی و مهدی طارمی):

♦️ ما پیگیر وضعیت نوراللهی هستیم. اواخر آبان ماه و حتی پیش از پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر، خدمت سربازی نوراللهی قانوناً به اتمام می‌رسد، اما به دنبال گرفتن کسر خدمت و عدم نیاز باشگاه تراکتورسازی به این بازیکن هستیم

♦️ این قضایا به نیروهای مسلح مربوط می‌شود و نسبت به ۱۰ روز قبل که ما صحبت‌هایی برای بازگشت این بازیکن به پرسپولیس انجام داده بودیم، تغییری به وجود نیامده است. تصمیم‌گیری در این زمینه به سازمان نظام وظیفه برمی‌گردد و به همین خاطر نمی‌توانیم بگوییم که چند درصد احتمال بازگشت نوراللهی به پرسپولیس وجود دارد.

4 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    سید جلال حسینی:

♦️ واقعا ما دیگر زبان‌مان مو درآورد که اینقدر این جملات را تکرار کردیم که باشگاه نفت بدهکار است و باید پول ما را بدهد. واقعا اگر قرار است عدالتی در فوتبال ما اجرا شود نباید به تیم نفت اجازه حضور در لیگ برتر داده شود.

♦️ نزدیک ۳ سال است که نفت اینگونه تیم‌داری می‌کند و طلبکاران زیادی از این باشگاه پول می‌خواهند. متاسفم اما باید بگویم باشگاه نفت با ما مثل بـرده‌ها رفتار کرده و می‌کند و این در حالی است که ما حق‌مان را می‌خواهیم. مطمئن باشید هیچ کدام از بچه‌ها پول اضافه نخواستند و اگر هم حرفی می‌زنیم بر اساس قراردادمان پول می‌خواهیم نه بیشتر و نه کمتر

4 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    تنها جای خالی لیست برای نوراللهی است

♦️ لیست پرسپولیس برای فصل آینده تنها یک جای خالی برای بازیکن بزرگسال خود دارد.

♦️ برانکو ایوانکوویچ تصمیم ندارد بازیکن دیگری غیر از نوراللهی را به تیمش اضافه کند. به همین خاطر وی از مسئولان پرسپولیس خواسته تا تکلیف این بازیکن را هر چه زودتر روشن کنند.

♦️ گفته می شود بحث حضور نوراللهی در پرسپولیس تا شنبه هفته آینده نهایی خواهد شد تا این بازیکن مجوز حضور بر سر تمرینات پرسپولیس را پیدا کند.

4 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    برزاي:

بابت جدايي از استقلال ناراحتم.
    از هيچكس دلخور نيستم.
    اين ها جزيي از فوتبال است.
    دلم هميشه با استقلال است.
    دست هواداران را مي بوسم.
    اين جدايي هميشگي نيست.

5 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    فردين نجفي مهاجم جوان و جنگنده استقلال با بازي فيزيكي و نمايش هاي درگيرانه خود ياد سياوش اكبرپور را زنده مي كند، توجه كادرفني را جلب كرده است.

5 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    كنعاني زادگان هنوز پيشنهادي ندارد و تلاش او براي حضور در خارج از كشور هم بي نتيجه بوده، احتمالا با مشخص شدن وضعيت نفت، به اين تيم مي رود.

5 تیر 96

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    15,015
    امتیاز واکنش
    27,631
    زماني:

تدبير وزير ورزش، ستودني است.
    روزهاي موفق تري رقم مي زنيم.
    با منصوريان مخالف نيستم!