⛄ 2017 ⛄

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaryaM.Y

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
254
امتیاز واکنش
2,060
:aiwan_lighft_blum:سلام و درودی گرم به همه ی دوستان!:aiwan_lighft_blum:

:aiwan_light_biggrin:نزدیکای 2017 هســــتیم و ...

صبر کنید!Hanghead

:aiwaffn_light_blum:بیاید یه نگــــــاه کوتاه به 2016 بیاندازیم!:aiwaffn_light_blum:

همه ی دوستایی که تو 2016 بودن ولی حالا نیستن...:aiwan_light_girl_cray2:

همه ی اون دوستایی که تازه به جمع نگاه دانلودیا اومدن...:aiwan_light_friends:

همه ی اتفاقاتی که چه شاد و چه غمگین بودن...
تولدامون... عزاداریامون..
:ura:
مدیرامون... بازنــشسته هامون...Bokmal
طراحا... منتقدا...Boredsmiley
کاربرای فعال و نمونه... :campe45on2:
اعضاهای جدید...:aiwan_light_bffffffffum:
و همه و همه....

(((( توجه فرمایید! ))))

(((( خوانندگان عزیز توجه فرمایید! ))))

1- میتونید یک خاطره و یا اتفاقی که در 2016 شما اتفاق افتاده رو تعریف کنید!:aiwan_light_bluffffgm:
2- برای شخصی که دیگه در جمع ما نیستند ولی با اون خاطره ای هست حرفی بزنید!:aiwan_lighnnnnnt_blum:
3- یادگاری از خودتون شعری و یا عکسی بذارید!Sigh

سال 2017

• پیشنهادات
  • عقیق

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    621
    امتیاز واکنش
    10,219
    من تو مرداد ماه یا شهریور ماه به انجمن اومدم و با خیلی از بچه ها اشنا شدم و دوست شدیم با دونفر دیگه همسن خودم اشنا شدم که خیلی دخترای گلی هستند و بین خودمون یه اکیپ سه نفره تشکیل داده بودیم و حرف میزدیم تو خصوصی ....یکی از این دو نفر فرزانه جون بود با نام کاربری paradis که متاسفانه پریشب برای همیشه خداحافظی کرد و گفت که دیگه به انجمن نمیاد من دلم خیلی براش تنگ میشه....

سـحـر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,471
    امتیاز واکنش
    43,463
    سلام من فکر کنم شهریور عضو شدم.اولش فقط بخاطر یه تاپیک رمان میومدم.ولی کم کم که فعالیتمو زیاد کردم و با بچه ها آشنا شدم از اینجا خوشم اومد :)
    بچه های انجمن خیلی خوبن:aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:
    امیدوارم سال 2017و صدالبته 2ماه دیگه سال 96:aiwan_light_girl_sigh:براتون سالی باشه پر از لحظه های زیبا و امضای خدا پای آرزوهاتون:aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_rose:

AEEN

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    507
    امتیاز واکنش
    24,849
    سلام . چطور و چرا اومدنم به نگاه دانلود رو بهتره شرح ندم چون قبلا که گفتم جنجالی شد و ...
    اگه سال نو میلادی به ما مربوطه....و اگه قراره یه زمانی بریم اروپا زندگی کنیم که بهمون مربوط بشه....و اگه قراره عید نوروز امسال ، اروپایی ها هم به هم نوروز رو تبریک بگن...اکی ، پس سال نو میلادی مبارک....گرچه قشنگ تر و درست ترش اینه ما به جای " کریسمس مبارک " ، بگیم " میلاد عیسی مسیح مبارک "...چون حداقل ایشون جز پیامبرانی هستن که ما قبولشون داریم و یه ربطی بهمون پیدا میکنن....والا که سال نو اونا تقریبا بی ربط به ماست (!!) و یاداوری خاطراتش هم ....!!!

DENIRA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,963
    امتیاز واکنش
    85,309
    من تو اواخر مرداد اومدم اونم فقط به خاطر خوندن یکی از رمان ها و نوشتن رمانم و هیچ وقت فکر نمی کردم که یه روزی مدیر یه بخشی از این انجمن می شم، متاسفانه خاطرات بد من از اینجا خیلی بیشتر از خاطرات خوبم هستن، اما باز هم تا جایی که بتونم می مونم، امیدوارم سال آینده همگی باشیم و کریسمس رو جشن بگیریم.

خدای جذب ابیت

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    33
    امتیاز واکنش
    474
    من دوماهه اومدم ب خاطر دوستم نفس و الان خیلیا هستن ک باعث میشن نتونم پامو بیرون بزارم از انجمن مثل نفس سرخوش اناهید دنیرا ترنمباران و خیلیا دیگه (این چیزای احساسی میدونم بهم نمیاد ولییی خب دیگه چ کنیم)
    امیدوارم همیشه مشنگ باشین عین خودم و سال نوتون مبااااارک

آخرین ویرایش:

Monika_m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,704
    امتیاز واکنش
    16,771
    سلام با اقاآیین موافقمم
    میلاد عیسی مسیح مبارک؛)
    سال گذشته ی میلادی!پر از فراز و نشیب بود؛)
    اتفاقای خوب وبد؛)که‌همه ب زندگی تجربه میبخشن؛)
    یکی‌از اتفاقات شیرین ک برای من اینجا افتاد مدیر شدن و بعد ها بازنشسته شدن^_^ و آشنا شدن با دوستای جدید ک بعضیا مثل خواهرن؛)

آخرین ویرایش:

FATEME078

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,311
    امتیاز واکنش
    31,597
    اوایل مرداد وقتی تایپ رمان تو گوگل سرچ کردم اولین سایتی که برام اورد نگاه دانلود بود ، خیلی طول کشید کار باهاش و یاد بگیرم ...
    اوایل فقط رمان می نوشتم و کسی و نمی شناختم ، بعد تو چت باکس فعال شدم و دوستان زیادی از جمله نسترن که تازه وارد انجمن شده بود پیدا کردم ، خیلیا دیگه نیستن اونایی که چه وقتی تازه وارد بودم چه الان مثل یه دوست واقعی بودن برام ، فقط این که ای کاش تا آخرش می موندین :(
    میلاد حضرت عیسی مبارک :)
    و کریسمس و به خارج نشینای انجمن تبریک می گم

օɾἶεղէმl ցἶɾl

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,448
    امتیاز واکنش
    7,933
    به نام خدا

سلام :aiwan_lightsds_blum:
    اواسط بهمن سال قبل بود که عضو شدم، حدود یک-دو ماه هم خیلی به اینجا سرنمیزدم، حتی عکسی هم برای پروفایلم انتخاب نکرده بودم :/، ولی از تابستون،پیوسته اومدم :aiwan_lightsds_blum:)
    اینکه چی شد و چطوری تصمیم گرفتم که فعالیتم رو زیاد کنم تا مدیر بشم که بماند، چون انقدر ناگهانی بود که خودم هم درست یادم نمیاد :/
    ولی هیچ وقت از اینکه اینجا عضو و مدیر یکی از بخش ها شدم ناراحت یا پشیمون نبودم و نیستم، درسته که اتفاقاتی برای من و دوستان افتاد که ناراحتم کرد، ولی اتفاقات خوب و خوشش بیشتر بود :aiwan_lightsds_blum:
    اینجا برای من پر از حس خوبه، چون دوستانی دارم که واقعا برام عزیزند و چیزهای زیادی از تک تکشون یاد گرفتم!!​
    و
    میلاد عیسی مسیح را به همۀ عزیزان و سال جدید رو هم به مسیحیان عزیز تبریک میگویم :)​

نیلوفر.ر

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    992
    امتیاز واکنش
    16,035
    خيلى پسنديده بود اين قسمت قبل از نوروز عزيز و زيبا عنوان مى شد.
    به هر حال…
    از چند ماه پيش فعاليت در دنياى مجازى ونوشتن خوشترين اتفاق شد و اشنايى با ٦عزيز مرا دلگرم كرد كه خانه ايى ولو كاغذى و پوشالى براى استراحتى چند ساعته دارم.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا