♡ تبریک تولد ♡ ❤️ تولدت مبارک FATEME078 ❤️

• شروع کننده موضوع *REIHANEH*
  • بازدیدها 1,850
  • پاسخ ها 35
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*REIHANEH*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,399
امتیاز واکنش
24,204
نگاه دانلودیای عزیز سلام
اميدوارم كه حال همتون توى اين روز قشنگ خيلى خيلى خوب باشه! حال من كه عاليه
همون طور كه از عنوان تاپيک هم مشخصه امروز تولد فاطمه ى عزيزمونه، نويسنده ى رمان هاى همخانه ارواح-ليلى بى وفا-طلسم چاه و عصر يخبندان، كسى كه استعداد خوبى تو نوشتن رمان با ژانر ترسناک داره، ويراستار خوبمون، همون دخترى كه خيلى استقلاليه، كسى كه ما بهش مى گيم استاد، باستان شناس عزيزمون و البته عشقِ صدا قشنگ من!
فكركنم خيلياتون بشناسينش، اگه هم احيانا كسى هست كه افتخار اشنايى با عجق جان من رو نداشته براش ارزو مى كنم كه هر چه زودتر اين افتخار نصيبش بشه :)
قصه ى آشناييمون رو اگه بخوام بگم خيلى طولانى ميشه ولى سعى مى كنم خيلى مختصر توضيح بدم كه از بحث اصلى هم دور نشيم!
تقريبا دو سال پيش بود، نزديكاى بازى استقلال پرسپوليس... داشتم كاربراى انلاين انجمن رو نگاه مى كردم كه آواتار يه كاربر نظرمو جلب كرد! دقيقا يادم نيست چى بود ولى نشون مى داد كه يه دختر استقلاليه، خلاصه رفتم پروفايلش و پيام دادم و يكم حرف زديم!
گذشت و گذشت تا چند ماه بعد كه دوباره ديدمش، اين بار تو يه گروه توى تلگرام!
از اون روز به بعد هم من هم بقيه بيشتر با فاطمه آشنا شديم و اخلاق و رفتارش باعث شد كه بشه يه دوست خوب براى هممون و دوستيمون تا الان ادامه داشته باشه
چقدر حرف زدم :|
بهتره بريم سر اصل مطلب...
نوزدهمين بهار زندگيت مبارک عزيزم
خيلى خوشحالم و خوشحاليم از اينكه باهات آشنا شديم، اميدوارم هميشه شاد و خوشبخت و سلامت باشى
اميدوارم توى ٨٥امين بهار زندگيت كنارت باشيم و با هم اين روز زيبا رو جشن بگيريم :)
راستى تا يادم نرفته اين هم بگم كه چند روز ديگه، ميشه سالگرد عجق شدنمون! خيلى زود گذشت... يعنى الان يک ساله که هم دیگه رو عجق صدا مى زنيم، عادتى كه گاهى اعصاب بقيه رو خرد مى كنه D:
دوست داشتم تولدت رو ٨٥ بار بهت تبريک بگم ولى خب نميشه :| اما اميدوارم امروز ١٨٥ نفر بهت بگن " تولدت مبارک فاطمه "

ببخشيد عجق
مى دونم كه اين تاپيک اونجورى كه بايد ميشد، نشده! من يكم كه نه، خيييييلى مى لنگم تو اين چيزا :(
ولى اميدوارم تونسته باشم خوشحالت كنم و يه خاطره ى خوب برات بسازم :)
همين كه ٨٥ ثانيه لبخند رو لبات بياره هم براى من كافيه :)

:aiwan_light_heart:تولدت مبارک عشق ترین من:aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • ~*~havva~*~

مدیر بازنشسته
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,276
    امتیاز واکنش
    23,187
    :ura:فاطمه جان تولدت مبارک :campeon4542:
    %D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%D9%87-%D8%AC%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AA%D9%88%D9%84%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.jpg

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    انصافا یادم نمی یاد اولین بار کی همو دیدیم. اوایل تو رو به اسم فاطی جانی می شناختم و بعد از مدتی به دلایلی که قابل گفتن نیست و بن شدن هر دومونو در پی داره، به فاطی استاد ارتقا پیدا کردی25r30wi
    یه دختر مهربون و صد البته شاد و سرزنده که باعث شدی دیدم نسبت به عدد ۸۵ ، ۱۸۵ درجه تغییر کنه و هر جا که این عدد رو می بینم یاد تو می افتم و خنده رو لبام می یاد.:biggfgrin:
    یه ویراستار و نویسنده ی توانا و باستان شناس خوش صدا ...!
    استقلالی دو آتیشه که بازی های استقلال رو بهتر از هر کارشناسی تحلیل می کنه...!

فاطی جانی عزیز... فاطی استاد گرامی تولدت رو صمیمانه تبریک می گم و امیدوارم تولد ۸۵ سالگیت رو در کنار ۱۸۵ تا نوه و نتیجه و... جشن بگیری و به هر آرزویی که تو زندگیت داری برسی.:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    تولدت مبارک عزیز
    ان شالله سالهای سال با موفقیت و سلامت و خوشبختی زندگی کنی:aiffwan_light_blum::aiffwan_light_blum:
    متنت رو هم خصوصی بهت میدم

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    20
    بازدیدها
    815
    پاسخ ها
    13
    بازدیدها
    322