آموزش 4ترفندواسه زنگ زدن باموبایل وتلفن ثابت بدون افتادن شماره

• شروع کننده موضوع Mobina_N.I
  • بازدیدها 158
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Mobina_N.I

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,672
امتیاز واکنش
32,938
این ترفند بسیار ساده میباشد و فقط کاری که شما لازم هست انجام دهید به شکل زیر است
این ترفند بر روی خطهای همراه اول (۰۹۱۲ و ۰۹۱۹) کاملا جاب میده و ۱۰۰٪ تضمین یست ٫ خط های ایرانسل گـه گاهی این ترفند
رو قبول میکنند شما با این ترفند میتونید به تمامی خط ها و شماره تلفن ها زنگ بزنید
برای این کار ابتدا شماره ۰۲۱۲۳۹۷۹ را گرفته و شماره شخص مورد نظر را ادامه همین شماره وارد میکنید و تماس میگیرید
( دکمه سبزدر همه گوشی ها Call را میزنید)

به عنوان مثال شماره دوست من x 0935 xxx xxxx , 0912 xxx xxxx , 0919 xxx xxxx
به این صورت شماره گیری میکنم : x 02123970912xxxxxxx الی آخر

در صورتی که شماره گیری کردید دیدید صدای ناهنجاری مثل لحظه وصل شدن به اینترنت با تلفن شنیدید قطع کنید و
دوباره شماره گیری کنید و شماره ی مورد نظری که برای دوستتون به جای شماره شما میافته شماره 02123972397
هست که اصلا این شماره وجود ندارد
۴

و طرز کار به این صورت هست که شما با دوستت تماس شماره ی تهران واسه اون میفته! این ترفند فقط از تلفن همراه به شهری و همراه کاربرد داره و از تلفن خونگی به موبایل نمیشه ازش استفاده کرد. این ترفند رو خودم ۱۰۰ بار امتحان کردم و ۱۰۰٪ کار میکنه!
طرز کار: ۱- موبایلت رو بردار. ۲- مثلا میخوای این شماره رو بگیری: ۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲ به جای اینکه این رو بگیری میزنی: (۰۲۱ ۲۳۸۶۰۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲)

نکته: قبل از وارد کردن شماره ی طرف مقابل این کد رو میزنی ( ۰۲۱۲۳۸۶۰) بعد شماره ی طرف

مثال: موبایل: ۰۲۱۲۳۸۶۰۰۹۱۲۳۶۰۲۸۳۲ خونگی:۰۲۱۲۳۸۶۰۰۲۱۸۸۷۷۶۶۷۸

بالا