Bethesda در صورتی موافق فیلم ساختن است که کارگردان فیلمش Peter Jackson باشد

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 236
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
SpTPD.jpg

استدیو Bethesda صاحب بازی های با ارزش و دوست داشتنی است ولی ناشر بازی ها اصلا دوست ندارد وارد دنیای ساخت فیلم و سریال شود.

آقای "پیت هاینز" (Pete Hines) رئیس بخش بازاریابی استدیو گفت که آن ها ترجیح می دهند که فقط بازی بسازند چون در فیلم سازی شما کنترل کامل بر روی چیزی که می خواهید خلق کنید، ندارید.

آقای هاینز به Finder گفت:"همیشه از ما سوال میشه ولی جواب کوتاه اینه که ما بازی می سازیم"

در ادامه افزود:"و همیشه ادامه این بحث به اینجا ها ختم می شه که پس آیا ما اجازه می دهیم فرد دیگری دیدگاه خودش را در مورد بازی Fallout یا Elder Scrolls یا Dishonored را به فیلم تبدیل کند؟ یا آیا ما از آن دسته افرادی هستیم که میگیم فقط باید توسعه دهندگان بگویند که "Fallout چیه یا Elder Scrolls یا Wolfenstein یا هر چیز دیگری؟" و ما می خواهیم که توسعه دهندگان تصمیم بگیرند که این فرنچایز ها در مورد چی هست نه یک کارگردان، تهیه کننده یا یک استدیو."

آقای هاینز اضافه کرد که اینکه در مواردی استدیو ها کنترل کامل داستان فیلم را به توسعه دهندگان واگذار می کنند، مسئله ای قابل باور نیست. او گفت:"من هیچکس رو نمیشناسم که کنترل کامل داستان فیلمی که اقتباس از یک بازی باشد را برعهده داشته باشد."

در ادامه گفت:"اگر کنترل کامل را دارید پس چرا خودتان فیلم را نمی سازید؟ صد در صد استدیو های فیلم سازی به فیلمنامه نویس و کارگردان اجازه می دهند که تغییراتی در داستان فیلم به وجود بیاورند. آن ها از تصورات خودشان استفاده می کنند."

آقای هاینز گفت که این بحث فقط به یک شرط به جایی می رسد آن هم این است که اگر کارگردان فیلم های اربـاب حلقه ها و هابیت یعنی آقای "پیتر جکسون" (Peter Jackson) بخواهد فیلم را بسازد. او گفت:"من فکر می کنم اگر پیتر جکسون به اتاق "تاد هاوارد" (Todd Howard) برود و بگوید که می خواهم فیلمی از Elder Scrolls بسازم آن موقع می توانیم در مورد آن بحث کنیم."

آقای هاینز اشاره به تجربه ی کارگردان های استدیوBethesda در کار های هالیوود کرد. اسامی مانند Leslie Moonves ، Jerry Bruckheimer و Harry Sloan را نام برد و گفت پس ناشران می دانند که چطور می توانند یک فیلم یا سریال بسازند.

برخی موضوعات مشابه

بالا