سینما «داستان واقعی پرنسس‌های دیزنی»

ملیکاکمانی

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
70
امتیاز واکنش
805
سلام رفقا وقت بخیر
من خودم با توجه به اینکه سنی ازم گذشته و مامانم معتقده وقتی هم‌سنِ من بوده دوتا بچه داشته« حالا کاری به این نداریم که من تک فرزندم!» ولی خیلی انیمیشن دوست دارم مِن جمله انیمیشن‌های دیزنی
یکی از جذابترین بخش‌ها هم برام فکت‌های انیمیشن‌هاست پس اگه موافق باشید میخوام براتون داستان واقعی برخی پرنسس‌ها رو بذارم
با پرنسس معروف و قدیمی سیندرلا شروع میکنم؛ اگه دوست داشتید و لایک کردید داستان‌های دیگه هم میذارم ❤
در داستان اصلی سیندرلا که به قرن یکم برمیگرده و جغرافی‌دان یونانی اونو نقل کرده سیندرلا یه دختر مصری هستش که یه روز یه عقاب کفشش رو برمیداره و اتفاقی میره میندازه تو حیاط قصر پادشاه، شاهزاده هم که از زیبایی کفش و سلیقه‌ی صاحب کفش خوشش اومده میره دنبالش و پیداش میکنه.
سال‌های بعد داستان‌های دیگه ای هم با اقتباس از این نوشته میشه که یکی از اون‌ها داستان برادران گریم بوده که انیمیشن والت دیزنی به این خیلی نزدیکتره اما تو این داستان هم خبری از فرشته نیست. و صحنه‌هایی هم داره که چون برای بچها مناسب نیست حذف شده. :aiwan_light_shok:
مثلا: وقتی شاهزاده به دنبال صاحب کفش به خانه می‌آید، برای این که کفش اندازه شود، نامادری به یکی از دخترهایش می‌گوید انگشتش و به دیگری می‌گوید پاشنه‌اش را قطع کند و شاهزاده از خونی که روی زمین ریخته متوجه کلک آن‌ها می‌شود. و خواهرها هم از خونریزی میمیرن
در مراسم عروسی سیندرلا و شاهزاده در آخر داستان هم، کبوترهای سیندرلا چشمان خواهران ناتنی‌اش را درمی‌آورند.:aiwan_light,xxxxblum:
از فکت‌های دیگه‌ی انیمیشن هم اینه که:
سیندرلا دومین پرنسس دیزنی هستش
بیشترین حیوون رو داشته
دومین پرنسسی که اسم انیمیشن به نام خودشه
اولین پرنسسی که کودکی و بزرگسالیش تو انیمیشن هست
و درنهایت سیندرلا امروز ۸۹ساله هستش
تا فکت بعدی خداحافظ❤

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • 🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود