حوادث ایرانی آزار جنـ*ـسی کودک ۳ ساله در جوادیه تهران

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 238
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
مرد شیطان صفتی که با ربودن دختری ۳ ساله او را در پارک مورد آزار و اذیت قرار داده بود با رأی دادگاه به ۱۵ سال حبس و شلاق محکوم شد.

به گزارش همشهری، اواسط دیماه سال گذشته مردی با پلیس تماس گرفت و گفت فردی را در حال کودکآزاری در پارک دیده و با او درگیر شده است. دقایقی بعد گروهی از مأموران کلانتری ۱۱۷جوادیه راهی محل حادثه شدند. مردی که شاهد این حادثه تلخ بود به مأموران گفت: مشغول ورزشکردن در پارک بودم که متهم و دختربچه را روی یکی از سرسرههای پارک دیدم.
42495946819718401096.jpg

دختر که سن چندانی نداشت و یک نان سنگک در دستش بود، گریه میکرد اما مرد به گریههای او توجهی نمیکرد و در حال آزار او بود. من هم با آن مرد درگیر شدم و دختربچه را از چنگش نجات دادم. در ادامه مأموران با گشتزنی در آن حوالی متهم را بازداشت کردند. وی در شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران توسط بازپرس مدیرروستا تحت بازجویی قرار گرفت و با اعتراف به آزار و اذیت دختر بچه گفت: دختربچه را درحالیکه یک نان در دستش بود و میخواست از خیابان عبور کند دیدم و او را به بهانه بازیکردن به پارک بردم.

ابتدا با دادن شکلات او را سرگرم کردم و در ادامه او را روی یکی از سرسرهها بردم و مورد آزار و اذیت قرار دادم. بررسی سوابق این مرد ۴۲ساله که متاهل و دارای ۲فرزند است نشان میدهد او پیش از این ۲بار به اتهام آزار و اذیت کودکان دستگیر و زندانی شده است.

در چنین شرایطی پرونده اتهامیاش با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به اتهام آدمربایی و رابـ ـطه نامشروع به شعبه ۱۱۴۲مجتمع قضایی بعثت فرستاده شد. در جلسه محاکمه متهم باردیگر به آزار دختر بچه ۳ساله اعتراف کرد و گفت با وسوسه شیطانی دست به چنین کاری زده است. با وجود این، قاضی دادگاه وی را مجرم تشخیص داد و او را به اتهام آدم ربایی به تحمل ۱۵سال حبس و به اتهامرابـ ـطه نامشروع به تحمل ۹۰ضربه شلاق محکوم کرد.
[h=3][/h]

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
169
بالا