فوتبال خارجی آلوس: نیمار باید شجاع باشد و به PSG بپیوندد

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 145
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
دنی آلوس، مدافع پاری سن ژرمن به نیمار توصیه کرد که شجاع و خودخواه باشد و راهی پاری سن ژرمن شود.

به گزارش "ورزش سه"، پاریسی ها با 222 میلیون یورو که رقم فسخ نیمار است، به دنبال جذب او هستند. این در حالیست که به نظر نیمار نیز علاقه مند به ترک بارسلونا است تا بتواند رویایش برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان را پی بگیرد. حال هم تیمی سابق و هموطن نیمار مدعی شد که ستاره برزیلی باید شجاعت به خرج دهد و راهی پاریس شود.

01211746.jpg

او گفت:" من هر روز با نیمار حرف می‌زنم ولی همیشه صحبتمان راجع به فوتبال نیست. سعی می‌کنم او را آرام نگه دارم زیرا در این دوره وقتی به اطرافیان گوش می‌کنید، دیوانه می‌شوید. باید خودخواه باشید زیرا وقتی شما مثمر ثمر نباشید، باشگاه به شما اهمیتی نمی‌دهد، مثل من یک نمونه از این اتفاق هستم. به او گفتم که شجاع باشد زیرا این دنیا برای انسان های شجاع است. تصمیمات هم باید شجاعانه گرفته شود، مثل من که تصمیم گرفتم بارسا و یوونتوس را ترک کنم. او باید تصمیمی بگیرد که به روند رشد او کمک کند. من فقط می‌خواهم دوستم را خوشحال ببینم که مشخصا اگر در پاریس خوشحال باشد بهتر هم هست.

امیدوارم او به پاری سن ژرمن بپیوندد ولی من تاثیری در این تصمیم گیری ندارم. تصمیم مهمی برای اوست و این تصمیمات را مردهای بزرگ باید بگیرند. او یکی از بهترین دوستان من است و من همیشه می‌خواهم دوستانم با من در یک جبهه باشند ولی نمی‌توانم دخالتی در تصمیمش کنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا