فوتبال خارجی تیاگو سیلوا: دوست دارم نیمار در PSG بماند

• شروع کننده موضوع Ay Çocuğu
  • بازدیدها 68
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Ay Çocuğu

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,039
امتیاز واکنش
28,649
درحالیکه دو سال بعد از انتقال بزرگ نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن با قراردادی 222 میلیون یورویی می‌گذرد، بار دیگر شایعات درباره بازگشت او به آبی اناری‌ها داغ شده است. در میانه این شایعات، تیاگو سیلوا، کاپیتان برزیلی PSG می‌گوید تمایل دارد نیمار در این تیم فرانسوی ماندگار شود ولی در نهایت رضایت و خوشحالی او است که برایش اهمیت دارد.

01416120.jpg

تیاگو سیلوا که این روزها در اردوی تیم ملی برزیل به سر می‌برد در گفتگو با خبرنگاران درباره هموطنش نیمار که به دلیل مصدومیت نمی‌تواند در کوپا آمه‌ریکا برای برزیل به میدان برود گفت:" الان فضا برای اینکه درباره آینده باشگاهی نیمار صحبت کنم مساعد نیست. ما الان در میانه یک تورنمنت ملی هستیم. البته شکی نیست که من دوست دارم نیمار در PSG بماند ولی در نهایت من خوشحالی و رضایت او را می‌خواهم".

کاپیتان برزیلی پاری سن ژرمن در ادامه گفت:" دنی آلوس چند روز پیش صحبت کرده و گفته بود نیمار از PSG خواهد رفت. اگر این اتفاق بیفتد ما یک دوست بزرگ و یک قهرمان بزرگ را از دست خواهیم داد. متاسفانه نیمار در جام جهانی مصدوم شد و نتوانست آنطور که باید برای ما بازی کند ولی او همیشه روحیه مثبت دارد و من امیدوارم هر جا می‌رود راضی و خوشحال باشد".

برخی موضوعات مشابه

بالا