اخبار سینما و تلوزیون آنجلینا جولی مسیر زندگی یک بازیگر را تغییر داد

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 263
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
جک اوکونل گفت: آنجلینا جولی در کار مقرارتی سخت و البته ارادهای آهنین دارد و به راستی یک مدیر با جذبه است.

20150123202558_35.jpg

به گزارش سینما خبر؛ جک اوکونل، بازیگر فیلم "شکست ناپذیر" به کارگردانی آنجلینا جولی در مصاحبهای از تجارت خود در این پروژه میگوید.

جک اوکونل در این مصاحبه گفت: لحظههای سخت کار آنجا بود که مجبور شدم در طول کار همیشه خسته و گرسنه باشم چون ایفا کردن خوب و درست نقش یک زندانی جنگ در حالیکه همه چیز رو به راه است و با حال کاملا خوب، تقریبا غیر ممکن است، اما یادآوری این مطلب که لوئیس زامپرینی چه محرومیتهایی را تحمل کرده راه اعتراض را بر من میبست.

وی افزود: اما بازی در این فیلم دستاوردهای بزرگی برای من داشت. آنجلینا جولی، نگاه من به زندگی و حتی دید مرا نسبت به حرفه بازیگری نیز تغییر داد. او در کار مقرراتی سخت به وسیله ارادهای آهنین دارد و به راستی یک مدیر است، که به خاطر جاذبه ذاتیاش بسیار تاثیر گذار است بدون آنکه احساس بدی از نفوذ و قدرتش داشته باشی و من اینها را از ستاره هالیود آموختم.

گفتنی است؛ آنجلینا جولی، جک اوکونل 24 ساله را پس از تماشای سریال "پوست" کشف و برای نقش "لوئیس زامپرینی" او را انتخاب کرد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
297
پاسخ ها
0
بازدیدها
81
پاسخ ها
0
بازدیدها